اینجا هستید :
پارکت ایرانی قیمت مناسب

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

پارکت ایرانی قیمت مناسب

در این مقاله ما گروه مجوعه شادکو قصد داریم تا اطلاعاتی جامع و کامل در مورد پارکت ایرانی قیمت مناسب در اختیار شما مشتریان عزیز مان قرار دهیم . همچنین شما عزیزان را با مجموعه ای از تصاویر دقیق محصول ها و معرفی مدل های گوناگون آن آشنا کنیم . و همچنین کاربرد و مزایای هر کدام از محصولات را باهم مقایسه نماییم . در ادامه مطلب به بررسی انواع دیوارپوش ها و معرفی خدمات و معرفی بهترین مرکز خرید انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف همراه با بررسی هزینه های نصب و اجرای آن می‌پردازیم . شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تحربیات این گروه استفاده نمایید .

در مطلب زیر توضیحاتی پیرامون پارکت ایرانی قیمت مناسب خواهیم داشت


در ابتدا لازم است بدانیم که پارکت چیست؟
بنابراین اول مطالب مفید و ضروری در مورد پارکت را خدمت شما ارائه می نماییم .
پارکت ها یکی از انواع کفپوش و پارکت ها هستند . کفپوش هایی چون گچ ، سیمان ، بتن ، شیشه ، موکت ، کاشی،سرامیک و انواع پارکت ها امروزه به وفور در بازار کالاهای ساختمانی وجود دارند. ما در این مطلب قصد داریم شما را با قیمت پارکت ایرانی آشنا کنیم.
و اما این که اصولا پارکت چیست و از چه متریالی ساخته می شود و قیمت پارکت ایرانی به چه عواملی بستگی دارد . باید بگوییم پارکت ها متشکل از صفحه های نازک چوبی و لایه های مسطح می باشند.

ادامه مطلب پارکت ایرانی قیمت مناسب

این کفپوش را جهت پوشاندن و زیباسازی کف ساختمان های مسکونی و تجاری و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می دهند . چوبی که برای ساخت و تولید این کفپوش استفاده می شود . از درختانی چون افرا ، گیلاس ، گردو ، بلوط ، زبان گنجشک و بامبو می باشد . ما طی سلسله مقالاتی به طور مفصل اطلاعات جامع و کاملی در مورد پارکتی که از چوب هریک از درختان مذکور تولید می شود در سایت shadkoo.com گروه شادکو منتشر نموده ایم. پس از تولید پارکت باید آن را بوسیله ی یک فرد ماهر که نصاب نامیده می شود . در کف فضای داخلی نصب و اجرا نمود . از زمانی که پارکت وارد بازار کالای ساختمانی شد تا به امروز در زمره ی محبوب ترین و مدرن ترین کفپوش ها قرار دارد.

.

قیمت پارکت ایرانی
تنوع رنگی بسیار بالای پارکت ایرانی با قیمت های منحصر به قرد و بسیار مناسب و به صرفه

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”


در مطلب زیر شما را با تاریخچه ی پارکت ایرانی قیمت مناسب آشنا می کنیم


از اواخر دهه ۱۶۰۰ که افراد معمولی کف منازل خود را با سیمان و بتن مفروش می کردند و پولدارها کف خانه یا کاخ های خود را سنگ مرمر مفروش می کردند در شهر روسای فرانسه برای گرم نگه داشتن محیط خانه ها بفکر تولید محصولی افتادند که عایق حرارتی باشد . این کفپوش عایق حرارت چیزی نبود جز پارکت چوبی ، و این سوال برای همگان وجود داشت که بهترین پارکت ضدآب کدام است ؟ اشکال اولیه ی پارکت های ابتدایی به شکل مربع و لوزی و مثلث و مستطیل تولید می شد. فقط ثروتمندان قدرت و توانایی خرید این کفپوش چوبی درجه یک را داشتند .

هنگام انتخاب پارکت ایرانی قیمت و نکات مهم دیگری را باید در نظر داشته باشید که در زیر به آن ها اشاره می کنیم

ضخامت پارکت


توجه به ضخامت پارکت ایرانی ، از آن جایی که ضخامت این محصول ارتباط مستقیمی با دوام و طول عمر این پارکت زیبا دارد . هنگامی که در حال انتخاب آن هستید به ضخامت مناسب آن نیز توجه کنید . اگر جایی راکه تصمیم دارید با استفاده از پارکت ایرانی مفروش کنید بسیار پرتردد است . بهتر است پارکتی با ضخامت زیاد را انتخاب کنید و اگر مکان مورد نظر شما کم تردد است . از پارکتی باشهامت کمتر استفاده کنید .

سیستم قفل پارکت


توجه به سیستم قفل پارکت ایرانی ، در هنگام انتخاب باید بدانید . در بهترین پارکت ضدآب و پارکت ایرانی قیمت مناسب می تواند میزان فروش را تحت تاثیر قرار دهد . حال اگر سیستم قفل آن بسیار بادوام و عالی باشد شما یک انتخاب عالی داشته اید . و شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تحربیات این گروه استفاده نمایید .

پارکت قیمتی
تنوع رنگی بسیار بالای پارکت ایرانی با قیمت های منحصر به قرد و بسیار مناسب و به صرفه

گواهینامه ی سازنده


توجه به گواهینامه ی سازنده ی محصول ، هنگام انتخاب پارکت ایرانی توصیه ی تیم متخصص حرفه ای گروه شادکو به شما عزیزان این است . که در مقایسه انواع پارکت چوبی و سایر کفپوش ها حتما به گواهی iso و همچنین به گواهی فرشته ی آبی که در زمره ی گواهی های معتبر و بسیار استاندارد محسوب می شوند . کاملا دقت نمایید . این گواهی ها ضامن سلامت مصرف کننده محترم و همچنین نصاب است . تیم حرفه ای گروه شادکو افتخار دارد همواره از بهترین برندهایی که دارای گواهینامه های معتبر هستند . جهت نصب و اجرای پارکت ایرانی و سایر کفپوش ها استفاده می نماید . زیرا شعار گروه شادکو احترام به مشتری و تعامل بر پایه و اساس اعتماد است.

ضمانت نامه پارکت


ضمانت نامه جهت پارکت ایرانی ، وقتی محصول خریداری شده توسط شما دارای ضمانت نامه باشد . هم موجب اطمینان خاطر شما خواهد شد و هم در صورتی که مخصول دچار آسیب شود . بدون این که هزینه ای بر مشتری محترم تحمیل گردد . اقدام به تعویض محصول می نماید . در هنگام انتخاب و خرید پارکت ایرانی قیمت مناسب و ضمانتی در حدود ۵ الی۳۰ سال به شما داده می شود .

وجود شیار پارکت


وجود شیار و درز در پارکت ایرانی ، در هنگام مقایسه انواع پارکت چوبی و پارکت ایرانی دقت داشته باشید . که پارکتی که از نوع شیار دار باشد حتما ضخامت بیشتری دارد در عین حال دارای درجه سایش بیشتری هم هست . شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تحربیات این گروه استفاده نمایید .


درجه Ac پارکت

 قیمت مناسب پاراکت ها
تنوع رنگی بسیار بالای پارکت ایرانی با قیمت های منحصر به قرد و بسیار مناسب و به صرفه


در اینجا لازم است نکات مهمی در مورد درجه Ac( مقاومت سایشی) پارکت ایرانی قیمت مناسب خدمت شما توضیح دهیم


این کلمه مخفف کلمه ی (Abrasion class) می باشد . از مهمترین عواملی که در هنگام انتخاب انواع کفپوش و پارکت باید به آن دقت کنید همیتAc می باشد . این درجه بندی را سازمان تولیدکنندگان پارکت در اروپا در نظر گرفتند . سپس به عنوان استانداردی جهانی جهت انتخاب و مقایسه انواع پارکت چوبی در نظر گرفته شد .

در نظر گرفتن As بهترین راهنما برای خرید و انتخاب پارکت مناسب محسوب می شود . جهت این که شما انتخابی مناسب و عالی داشته باشید لازم است با این درجه بندی آشنا باشید . و اطلاعات کاملی در این زمینه داشته باشید . این درجه بندی شامل بررسی عملکرد و فاکتورهای خاصی مثل ضربه ، حرارت ، رطوبت ، لک ، خراشیدگی و ساییدگی می باشد .


در مطلب زیر شما عزیزان را با تقسیم درجه بندیAs پارکت ایرانی قیمت مناسب آشنا می کنیم

  • درجه اول مقاومت سایش باید توجه داشته باشید . محصولاتی با درجه As1 بسیار مقاومت پایینی دارند و ضعیف هستند . در واقع توصیه تیم تخصصی گروه شادکو این است . که هیچوقت هنگام مقایسه انواع پارکت چوبی چنین محصولی را خریداری نکنید .
  • درجه ی دوم مقاومت سایشی با درجه As2 که این درجه نیز ضعیف است و مقاومت سایشی مطلوبی ندارد . خبر خوب این که این دو درجه در بازار کالای ساختمانی ایران به ندرت پیدا می شود . و شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تحربیات این گروه استفاده نمایید .
  • درجه سوم مقاومت سایشی ، با درجه یAs3 پارکت ایرانی قیمت مناسب با این درجه در بازار کالای ساختمان بسیار پرطرفدار و رایج است . محصولات پارکتی که این درجه مقاومت را دارند برای محل های پرترددی مانند : اتاق های هتل ها ، دفاتر تجاری ، مغازه های کوچک و لابی مجتمع های مسکونی و مجتمع های تجاری و تالارهای پذیرایی بسیار مناسب است .
  • درجه چهارم مقاومت سایشی ، با درجه یAs4 ، محصولاتی که با این درجه مقاومت سایشی درجه بندی شده اند . برای مکان های عمومی پرترددی مانند : بوتیک ها ، مغازه ها و کافه ها مناسب هستند . بهترین انتخاب برای افرادی که به دنبال یک محصول ماندگار و همیشگی هستند، محصولات این درجه می باشد .
  • آخرین درجه بندی مقاومت سایشی درجه پنجم است . با درجه ی As5 ، برای مکان های بسیار شلوغ مانند : فروشگاه های زنجیره ای ، فرودگاه ها و ساختمان های برج مانند مناسب هستند . این درجه اصلا برای منازل مسکونی مناسب نیستند و توصیه نمی شوند.
پارکت اصل ایرانییان
تنوع رنگی بسیار بالای پارکت ایرانی با قیمت های منحصر به قرد و بسیار مناسب و به صرفه


در مطلب زیر شما را با ساختار و پارکت ایرانی قیمت مناسب بیشتر آشنا می کنیم

سطح اول

لایه ی اول یا همان سطح اول را با استفاده از سرامیک کاغذی که تا اندازه ای ضد آب است می سازند . این بخش بسیار ارزان قیمت است. رنگ بندی متفاوت پارکت چوبی ایرانی مربوط به همین سطح می باشد .

سطح دوم

در سطح دوم که به مغز پارکت معروف است هرنوع ام دی اف یا اچ دی اف استفاده می شود که اصلا ضد آب نمی باشد . شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تحربیات این گروه استفاده نمایید .

سومین سطح و سطح آخر

سومین سطح که اصطلاحا لایه ی کاغذ دکوراتیو نامیده می شود در اصل ظاهر اصلی محسوب می شود . آخرین سطح که چهارمی است لایه ای است که از جنس پلی اورتان ساخته می شود و خاصیت ضد آب و ضد خش و خراشیدگی دارد. این سطح در مقابل حرارت کم مقاوم است.


نام برندهای معروف پارکت ایرانی به قرار زیر است


ایزوفام ، پارکلام ، آرتا ، آیدا و ایگر . شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تحربیات این گروه استفاده نمایید .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

این مطلب بهترین پارکت لمینت های ایرانی قیمت مناسب را بررسی خواهیم کرد . اول از همه به مهم ترین سوال هایی که در مورد پارکت لمینت ایرانی ممکن است پیش آید را به شما پاسخ خواهیم داد . آیا پارکت های ایرانی از کیفیت خوبی برخوردار می باشند؟ بله برعکس محصولاتی چون کاغذ دیواری که ایران تکنولوژی ساخت آن را ندارد . شما می توانید به پارکت های ایرانی اطمینان کنید .
از کجا این پارکت ها را تهیه کنم ؟ فروشگاه شادکو با بررسی کیفیت این پارکت ها ، بهترین ها را برای ارائه به شما مشتریان عزیز انتخاب کرده برای خرید و مشاهده قیمت پارکت لمینت کلیک کنید .


نکاتی که هنگام خرید بهترین پارکت ضد آب ارزان و سایر انواع پارکت باید در نظر بگیرید به شرح زیر است

  1. قیمت پارکت ایرانی ، هر کسی برای خرید هر محصولی مقدار معینی هزینه در نظر می گیرد . بنابراین در هنگام انتخاب و خرید این محصول حتما قیمت پارکت ایرانی را در نظر داشته باشید.
  2. دوام و طول عمر محصول ، به طور مثال باید بگوییم، بهترین پارکت لمینت مسلما دارای طول عمر و دوام بسیار زیادی هم هست. شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تحربیات این گروه استفاده نمایید .
  3. انتخاب رنگ مناسب ، بعد از در نظر گرفتن قیمت پارکت ایرانی و دوام آن باید به انتخاب یک رنگ مناسب بسیار دقت نمود.رنگی که با سایر اشیا موجود در فضای محیط داخلی هارمونی داشته باشد . بلکه رنگ دیوار ها و سقف را هم باید در نظر داشته باشید.

دیگر تولیدات در صنایع شادکو

علاوه بر پارکت ایرانی قیمت مناسب ، انواع دیوار پوش و انواع پوشش کف و انواع سنگ نما دیگر محصولاتی که در تولیدی شادکو تولید می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود :

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

 پارکت ایرانی
تنوع رنگی بسیار بالای پارکت ایرانی با قیمت های منحصر به فرد با بهترین و بالا ترین کیفیت ممکن

در ادامه لازم است به معرفی انواع پارکت ایرانی قیمت مناسب بپردازیم

پارکت تمام چوب


پارکت تمام چوب ، از این محصول برای پوشش کف استفاده می کنند.شاید بتوان به جرات گفت سالم ترین نوع کفپوش در تمام دنیا همین محصول است. شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تحربیات این گروه استفاده نمایید .

پارکت چوبی و لمینت


پارکت چوبی و لمینت ، این محصولات هم برای انواع پوشش کف فضای داخلی استفاده می شوند و هم برای زیباسازی دیوارها از این محصول بهره می برند.که اصطلاحا به آن دیوارپوش هم می گویند. تیم حرفه ای گروه شادکو افتخار دارد که بهترین پارکت لمینت را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

پارکت پلاستیکی


پارکت پلاستیکی ، قیمت پارکت ایرانی نسبت به این محصول کمی گران تر است . زیرا این محصول در اصل یک کفپوش پلاستیکی است که به اشتباه بانام پارکت پلاستیکی بین مردم شناخته می شود.

پارکت لمینت


پارکت لمینت ، این هم یکی از انواع کفپوش است که با استفاده از چند لایه چوب فشرده تولید و ساخته می شود . این پارکت در زمره ی پرفروش ترین کفپوش می باشد. شما با مراجعه به سایت گروه شادکو می توانید نسبت به ثبت سفارش بهترین پارکت لمینت اقدام نمایید . قیمت این محصول مانند قیمت پارکت ایرانی است و هزینه ی زیادی بر شما تحمیل نخواهد کرد .

پارکت لمینت‌ های ایرانی قیمت مناسب عموما به دو دسته تقسیم می‌ شوند

دسته ی اول : پارکت‌هایی که با جنس و تکنولوژی ایرانی ساخته شده اند .
و دسته‌ی دوم : پارکت‌هایی که در ایران تولید می‌شوند . و با استفاده از جنس و تکنولوژی کشورهای جز ایرانی

پارکت های ایرانی

پارکت‌هایی که در ایران تولید می‌شوند ، بالطبع از قیمت مناسب تری برخوردار می‌باشند . اما پارکت‌های دسته‌ی دوم ، قیمتی بالاتر را شامل می‌شوند . برندهای زیر بعضی هاشون تحت لیسانس هستند . به طور مثال : پارکت ایرانی موتکس پارکت مونتکس ، جزو برترین برندهای ایرانی است که در 24 رنگ متنوع در فروشگاهشادکو موجود می باشد . این پارکت در مقاومت سایشی AC4 ساخته شده است . مغزی HDF این پارکت ، از ترکیه وارد ایران می شود . پارکت ایرانی دنیز : پارکت ایرانی دنیز جزو برترین پارکت‌های ایرانی می‌باشد . این پارکت در مقاومت سایشی AC4 و ضخامت 8 میلی متری ساخته می‌شود . این برند در 12 رنگ متفاوت برای سلایق مختلف موجود می‌باشد .

پارکت ایرانی قیمت مناسب
تنوع رنگی بسیار بالای پارکت ایرانی با قیمت های منحصر به فرد با بهترین و بالا ترین کیفیت ممکن

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

چگونه به شادکو ارتباط برقرار کنیم و پارکت ایرانی قیمت مناسب را سفارش دهیم

شما عزیزان . برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از پارکت ایرانی قیمت مناسب . و انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود . می توانید با ما در تماس باشید . و یا آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید . جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات بهترین پارکت لمینت . برای این روزها درخواست‌ ها در كليه مناطق رو به افزایش است . بنابراین صنایع تولیدی شادکو به مدت ۴۸ ساعت می تواند . هر مدل از کفپوش در . سایز و تنوع رنگی که شما بخواهید . را تولید کند و بدست شما برساند . ما در تیم شادکو تمام سفارشات. مورد نظر را به تمام نقاط کشور ارسال خواهیم کرد .

هزینه و قیمت پارکت ایرانی در بازار چقدر است؟؟

امروزه به دلیل نوسانات قیمت در بازار و… قیمت ها یکسان نیست . بنابراین برای کسب اطلاع از قیمت ها سایت shadkoo.com را چک بفرمایید .

2 پاسخ

  1. با عرض خسته نباشید می خواستم بگم که من ازتون خرید کردم و حیلی از جنس محصولم راضی بودم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code