اینجا هستید :
قیمت پارکت چوب بلوط

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت پارکت چوب بلوط

قیمت پارکت چوب بلوط

قیمت پارکت چوب بلوط فروشگاه شادکو بسیار به‌صرفه است . در اینجا تمام دلایلی که چرا باید پارکت چوب بلوط را برای خانه خود انتخاب کنید نوشته شده است . چه در حال طراحی خانه جدید خود باشید و چه صرفاً بازسازی می‌کنید. انتخاب نوع مناسب کف برای نصب در داخل خانه شما تفاوت زیادی از نظر زیبایی دارد. جذابیت یک خانه حتی بیشتر از آن، انتخاب نوع کفپوش مناسب برای خانه شما می‌تواند به راحتی به افزایش ارزش خانه شما کمک کند .که زمانی که می‌خواهید آن را بفروشید یک مزیت بزرگ است. طبقات مناسب همچنین فضای کلی خانه شما را بهبود می‌بخشد. اما بیشتر از آن، انتخاب نوع مناسب کفپوش پارکت در خانه شما کمک زیادی به راحتی شما می‌کند. 

اگر هدف شما این است که کفپوشی داشته باشید که از نظر زیبایی شناسی جذاب باشد. و به افزایش ارزش خانه شما کمک کند. و کفپوشی که راحت باشد و به راحتی فضای خانه شما را بهبود بخشد. کفپوش بلوط برای خانه شما بهترین است. شاید شما از آن دسته افرادی باشید که قیمت پارکت چوب بلوط را گران می‌دانند .بدون اینکه قبل از هر چیز به مزایای آن فکر کنند. درست است، انتخاب برای تجهیز خانه خود با کف چوب بلوط ممکن است هزینه زیادی برای شما داشته باشد. اما این سرمایه‌گذاری گران در واقع نتیجه خواهد داد. در واقع، مزایای انتخاب کفپوش بلوط برای خانه‌های شما بسیار بیشتر از هزینه‌های اولیه‌ای است که ممکن است نگران آن باشید. 

قیمت پارکت چوب بلوط
قیمت پارکت چوب بلوط

فواید و قیمت پارکت چوب بلوط

همان‌طور که قبلاً نیز گفته شد قیمت پارکت چوب بلوط به‌صرفه است . و همچنین کفپوش های چوبی بلوط با کیفیت هستند . برخی از مهم‌ترین فواید را مطالعه خواهید کرد که چرا کفپوش پارکت بلوط برای خانه شما بهترین است.با اطمینان از کیفیت، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کفپوش شما برای چندین دهه دوام می‌آورد. کف‌پوش‌های چوبی بلوط نه تنها محکم هستند. بلکه بدون زیاده‌روی به خانه‌ها زیبایی و گرمایی همیشگی می‌دهند . به همین دلیل است که فروش انواع پارکت چوبی بلوط مورد توجه بسیاری از خریداران خانه قرار می‌گیرند. در واقع کف های بلوط نیاز به نگهداری کمی دارند یا اصلاً نیازی به نگهداری ندارند .

در مقایسه با فرش‌ها که برای جلوگیری از گرد و غبار نیاز به تمیز کردن و جاروبرقی روزانه دارند. انواع کفپوش و پارکت بلوط به نگهداری کمی نیاز دارد. این به این دلیل است که بیشتر کف‌های بلوط قبلاً برای مقاومت در برابر آسیب و لکه‌ها آماده شده‌اند . و حتی برخی از آنها لمینیت شده‌اند تا عالی به نظر برسند. یعنی یک پاک کردن گاه به گاه یا جاروبرقی سبک کافی است . تا این کفپوش‌ها دوباره مثل روز اول نو شوند. همچنین، در حالی که کف‌های بلوط مستعد خراش هستند. استفاده از کاغذ سنباده برای جلا دادن آن خراش‌ها بسیار ارزان‌تر از نصب مجدد فرش آسیب‌دیده است. شما همچنین می‌توانید به جای کل کفپوش، تخته های آسیب دیده را جایگزین کنید. و قیمت پارکت چوب بلوط فروشگاه شادکو مقرون‌به‌صرفه است .

قیمت پارکت چوب بلوط
قیمت پارکت چوب بلوط

قیمت و ساختار پارکت چوب بلوط

علاوه بر قیمت مناسب ، پارکت چوب بلوط از نظر ساختاری نیز مستحکم است . این به توانایی چوب بلوط در مقاومت در برابر ضربه اشاره دارد . که فقط به این معنی است که آنها به راحتی در معرض شکستن، شل شدن یا شکافتن نیستند. کفپوش پارکت چوب بلوط به دلیل ترکیب چوبی محکم و متراکم به طور طبیعی قوی است. در واقع، کفپوش‌های چوب بلوط در صورت نصب صحیح به راحتی می‌توانند آکوستیک بهتری برای خانه ایجاد کنند. زیرا هیچ لرزشی ایجاد نمی‌کنند یا جایی برای صداهای توخالی ایجاد نمی‌کنند. برخی از انواع چوب بلوط، مانند بلوط سفید نیز دارای ویژگی‌های طبیعی هستند که آنها را در برابر رطوبت، قارچ‌ها و حشرات و در کل در برابر رایج‌ترین عناصر تخریب کننده کفپوش‌ها قوی‌تر می‌کند.

همان طور که گفته شد قیمت پارکت چوب بلوط فروشگاه شادکو هم به‌صرفه است و هم یک انتخاب بهداشتی‌تری برای کف است .جایی که انگل‌هایی مانند حشرات می‌توانند به راحتی روی فرش زندگی کنند. اما این در مورد کف‌های چوبی مانند بلوط صادق نیست. ترکیبی از گرد و غبار و سایر مواد حساسیت زا که روی زمین انباشته می‌شوند، به خصوص با کف‌های فرش شده، می‌توانند هر یک از اعضای خانواده شما را که آلرژی دارند، ناراحت کنند. اما لازم نیست در مورد انواع کفپوش و پارکت های بلوط نگران باشید. جدای از آن، کف‌های چوبی بوی نامطبوع به خصوص بوی نامطبوع حیوانات خانگی که روی کف فضای شما ریخته می‌شوند را به دام نمی‌اندازند.

قیمت پارکت چوب بلوط
قیمت پارکت چوب بلوط

قیمت و انواع مختلف پارکت چوب بلوط

اگر نگران داشتن یک انتخاب محدود هستید، لازم نیست نگران باشید. انواع مختلفی از چوب بلوط در رنگ‌های مختلف موجود است که گاهی ذاتی گونه‌های آن است. همچنین اگر می‌ خواهید چیزی با سبک متفاوت و همچنین لکه‌های سفارشی متناسب با ترجیحات خود انتخاب کنید، گزینه‌های زیادی وجود دارد . که قیمت آنها نیز مانند قیمت پارکت چوب بلوط مناسب است . و شما می‌توانید طبق سلیقه و نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کفپوش ها می‌توانید به سایر مقالات ما مراجعه کنید . مانند : کفپوش سرامیکی رنگ روشن ، کارخانه کفپوش سرامیک ، قیمت کفپوش سرامیک و … .

به معنای واقعی کلمه، کفپوش‌های چوب بلوط فروشگاه شادکو برای چندین دهه آزمایش شده‌اند. فرش‌ها از فرسودگی رنج می‌برند. الگوهای کاشی و سرامیک کف اتاق در طی یک دوره زمانی تکرای می‌شوند . و طرح‌های آنها گاهی اوقات از مد می افتد . اما این مشکل در مورد کف های بلوط صادق نیست. به دلیل جذابیت همیشگی‌شان، امروز می‌توانید خانه‌تان را با کفپوش‌های چوب بلوط تجهیز کنید . و بعد از 25 سال آن را بفروشید در حالی که هنوز هم ، کف‌پوش‌های چوب بلوط زیبا هستند . و هرگز از مد نمی‌افتند .و جذابیت خود را از دست نمی‌دهند.

قیمت پارکت چوب بلوط
قیمت پارکت چوب بلوط

مقایسه قیمت پارکت چوب بلوط و سایر کفپوش ها

قیمت پارکت چوب بلوط فروشگاه شادکو مناسب است و علاوه بر ظاهری زیبا ، مزایای بسیار دیگری نیز نسبت به کفپوش های موکت تایل ایرانی دارد. فرش‌ها و موکت‌ها می‌توانند گرد و غبار را در خود نگه دارند که باعث رشد کنه‌ها می‌شود . و همین موجودات کوچک و تخم‌های آنها هستند. که باعث ایجاد آلرژی‌های زیادی به خصوص آسم در کودکان می‌شوند. تمیز نگه داشتن کفپوش چوبی ایرانی و عاری از گرد و غبار با کشیدن سریع یک پاک کن گرد و غبار آسان است. و خطر آلرژی زاهای گرد و غبار را کاهش می‌دهد. رنگ فرش اتاق نشیمن ممکن است چندین سال پیش انتخاب شده باشد تا با یک طرح رنگی خاص که در آن زمان مرسوم بود مطابقت داشته باشد. پنج یا ده سال بعد رنگ‌بندی از بین رفته و فرش رنگ و لکه شده است.

 تغییر یک فرش و موکت هر بار که روند تزئینات پیش می‌رود هزینه‌های خارق‌العاده‌ای را به همراه خواهد داشت. هر سایه‌ای از بلوط را برای کف خود انتخاب کنید، این تضمین وجود دارد که با اکثر طرح های رنگی ترکیب می‌شود. صرف نظر از اینکه سلیقه رنگ شما چقدر قوی باشد. کفپوش‌های چوبی در قرن نوزدهم در خانه‌ها رایج بود و تا اواسط قرن بیستم، زمانی که استفاده از الیاف مصنوعی، تولید فرش را ارزان‌تر کرد، رواج داشت. بازگشت به سبک‌های سنتی‌تر دکوراسیون خانه، که اکنون به عنوان وینتج در نظر گرفته می‌شود، شاهد احیای اولویت برای چوب به‌عنوان مواد کفپوش پارکت بوده است. حداقل می‌توان گفت، کفپوش‌های چوبی بلوط به راحتی تمیز می‌شوند، نگهداری آنها ساده است . و فضایی دلپذیر و مجلل به اتاق می‌بخشد.

قیمت پارکت چوب بلوط
قیمت پارکت چوب بلوط

نگهداری راحت و یک سرمایه گذاری خوب

برای حفظ زیبایی انواع کفپوش و پارکت بلوط ، تعمیر و نگهداری ساده مورد نیاز است. برای جلوگیری از خط و خش روی آنها ، رعایت تمام اصول نگهداری توصیه می‌شود. چند بار در هفته از یک گرد و غبار پاک کن استفاده کنید تا کفپوش پارکت را از گرد و غبار محافظت کنید . و با در نظر گرفتن پوشش خاص کف خود، به طور دوره ای با محصولی که برای استفاده در کفپوش های چوبی طراحی شده است، کف را تمیز کنید. از استفاده از پاک کننده‌های ساینده، اسفنج‌ها یا پارچه‌ها خودداری کنید . بلوط به دلیل مقاومت در برابر سایش، یک ماده فوق العاده با دوام برای کفپوش است. این باعث می‌شود که آن را به گزینه‌ای عالی برای مناطق پرترافیک در خانه تبدیل کنید. بلوط سفید به ویژه در برابر نفوذ مایعات مقاوم است . و بنابراین برای کفپوش آشپزخانه و حمام ایده آل است.

هر دو بلوط قرمز و سفید به خوبی دسته چسب، حفاری و برش ماشینی را انجام می‌دهند که امکان نصب آسان در هنگام نصب کف را فراهم می‌کند. چوب همچنین به هر نوع رنگی که اعمال می‌شود واکنش خوبی نشان می‌دهد و طیف گسترده‌ای از گزینه‌های رنگ را برای کفپوش پارکت بلوط شما ارائه می‌دهد . و همان طور که قبلاً نیز به آن اشاره کردیم قیمت پارکت چوب بلوط مقرون به صرفه و عالی است . اگر بریدگی یا خراش عمیقی روی کفپوش شما ظاهر شود، نیازی به وحشت نیست. این به معنای تعویض کل طبقه نخواهد بود. پانل آسیب دیده را می‌توان برداشته و جایگزین کرد . و در کمترین زمان ممکن کف اتاق جدید به نظر می‌رسد.

پارکت
قیمت پارکت چوب بلوط

نتیجه گیری

اگر قصد فروش خانه خود را دارید ، کفپوش بلوط باعث می‌شود که خانه شما سریعتر به فروش برسد . شاید یکی از بزرگترین دلایلی که چرا باید خانه خود را با کفپوش‌های چوبی تجهیز کنید این است که ارزش خانه شما را در دراز مدت افزایش می‌دهد. کفپوش‌های چوب بلوط به دلیل اینکه باعث می‌شوند خانه شما با قیمت بسیار بالاتری به فروش برسد. و این سرمایه‌گذاری بسیار خوبی است. در واقع، مشاوران املاک و مستغلات تأیید می‌کنند که خانه‌هایی با کفپوش‌های چوبی در مقایسه با خانه‌هایی با کفپوش‌های دیگر، دو برابر به راحتی فروخته می‌شوند. در فروشگاه شادکو آماده همکاری با شما هستیم . تا از مزایای انواع کفپوش و پارکت چوب بلوط بهره‌مند شوید .

کف‌های بلوط برای خنک نگه داشتن خانه های شما در تابستان بسیار ایده‌آل هستند . از آنجایی که چوب بلوط از مواد طبیعی تهیه شده است. حتی در داخل خانه شما نیز سازگار با محیط زیست هستند. این به این دلیل است که چوب سخت بلوط حتی زمانی که گرم است خنک می‌ماند. اما آنقدر سرد نیست که برای پاهای شما احساس ناراحتی کند. این نیز دلیل دیگری است که می‌توانید برای استراحت روی کفپوش‌های بلوط به پشت دراز بکشید . کاری که نمی‌توانید با روی کاشی‌ و سرامیک کف انجام دهید. زیرا آنها خیلی سرد هستند .و باعث درد عضلات پشت شما می‌شوند.

پارکت
قیمت پارکت چوب بلوط

نکته

با توجه به قیمت مناسب پارکت چوب بلوط و سایر کفپوش‌های چوبی ، این نوع کفپوش‌ها در سال‌های اخیر به یک روند محبوب در خانه ها تبدیل شده است . فرش‌های فرسوده و رنگ‌پریده می‌توانند اتاق را کهنه جلوه دهند. اما گرما و درخشندگی پارکت چوبی ایرانی به سختی قابل شکست است. به ویژه انواع کفپوش پارکت بلوط، یک انتخاب عالی است. و ظاهر خوب خود را برای سالهای آینده حفظ خواهد کرد.زیبایی کفپوش بلوط این است که با کمی دقت برای مدتی طولانی ظاهر خوبی خواهد داشت. می‌توان آن را با هر طرح رنگی و هر سبکی از مبلمان، از سنتی تا امروزی، گره زد. بهتر از همه، نصب کف بلوط می‌تواند ارزش خانه شما را افزایش دهد . و آن را به سرمایه‌ای تبدیل کند که نمی‌توانید از دست بدهید.

در مقایسه با دیگر گزینه‌های کف، انتخاب انواع کفپوش و پارکت بلوط برای تجهیز خانه ، مزایای بیشتری را نه تنها در کوتاه‌مدت بلکه به‌ویژه در بلندمدت فراهم می‌کند. بله، کف‌پوش‌های بلوط ممکن است بیشتر از ترکیب فرش، کاشی و سرامیک کف اتاق هزینه داشته باشند.اما نصب آن‌ها بسیار آسان‌تر است. نیاز به نگهداری کمی دارد . و به راحتی آسیب نمی‌بینند. علاوه بر مزایای فراوان ، قیمت مناسب پارکت چوب بلوط نیز باعث شده است که یک انتخاب بسیار مقرون به صرفه باشد .که با توجه به اینکه ارزش فروش خانه را افزایش می‌دهد. همچنین آن را به سرمایه‌گذاری بسیار خوبی در آینده تبدیل می‌کند. با همه این مزایا، تمام افراد کفپوش پارکت کلاسیک بلوط را دوست دارند .

مزایای استفاده از کفپوش پارکت چوب بلوط چیست ؟

از مزایای کفپوش پارکت چوب بلوط می توان به قیمت مناسب ، ضد آلرژی بودن و … اشاره کرد .

پارکت
قیمت پارکت چوب بلوط

انتخاب سایر محصولات

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر محصولات فروشگاه شادکو می توانید روی موارد زیر کلیک کنید :

2 پاسخ

    1. سلام در تمام مناطق می توانید از پارکت های چوبی استفاده کنید . اما در مناطق مرطوب نیاز به مراقبت بیشتری دارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code