اینجا هستید :
قیمت پارکت چوب گردو

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت پارکت چوب گردو

قیمت پارکت چوب گردو

قیمت پارکت چوب گردو فروشگاه شادکو بسیار به صرفه است . شما می توانید به راحتی انواع کفپوش و پارکت چوب گردو را در این فروشگاه مشاهده کنید . و طبق نیاز خود به ثبت سفارش بپردازید . از محبوب ترین پروژه های بازسازی خانه، نصب کفپوش های چوبی است . با این حال، با رنگ ها و انواع مختلف چوب موجود ، تصمیم گیری برای پروژه شما می تواند دشوار باشد . هنگامی که به دنبال کیفیت، دوام و زیبایی دلپذیر هستید. کفپوش های گردویی ممکن است گزینه مورد نظر شما باشد. استفاده از چوب سخت گردو در خانه مزایای زیادی دارد . کفپوش های گردویی بسیار بادوام هستند . بر خلاف چوب های کمتر مقاوم، تمیز کردن چوب های سخت گردو بدون نگرانی از تاب برداشتن و پوسیدگی بسیار راحت است . 

علاوه بر اینکه قیمت پارکت چوب گردو فروشگاه شادکو بسیار به صرفه است .پارکت چوب گردو بسیار مقاوم و قوی نیز است. بنابراین در برابر خرد شدن، حشرات و سایر آسیب ها مقاوم است . در حالی که ممکن است کفپوش‌های گردویی گران‌تر از برخی از انتخاب‌های چوبی دیگر باشند. ماندگاری چوب گردو باعث افزایش عمر کفپوش‌های شما می‌شود. و در نهایت به ارزش خانه شما می‌افزاید. و در دراز مدت بسیار مقرون به صرفه است . کفپوش های گردویی از نظر بصری نیز کاملاً جذاب هستند. کفپوش پارکت گردو می تواند با چندین سایه چوب، از تیره تا روشن، مطابقت داشته باشد. گردو همچنین تنوع طبیعی در دانه چوب را نشان می دهد . و ظاهری منحصر به فرد و جالب را به همراه دارد. 

قیمت پارکت چوب گردو
قیمت پارکت چوب گردو

تنظیم رنگ و قیمت پارکت چوب گردو

علاوه بر در نظر گرفتن قیمت پارکت چوب گردو ، اگر نیاز به تنظیم رنگ چوب خود دارید، گردو پذیرای رنگ شدن است که آن را به یک انتخاب بسیار متنوع تبدیل می کند . وقتی صحبت از کفپوش های چوبی سخت می شود، یکی دیگر از مزایای انواع کفپوش و پارکت های گردویی این است که نصب آنها نسبتا آسان است. با این حال، اگر تجربه ندارید، این کار را به عنوان یک پروژه DIY امتحان نکنید. یعنی خودتان دست به این کار نزنید . تلاش برای نصب کفپوش های چوبی بدون آموزش و تجربه مناسب می تواند منجر به آسیب های عمده، تاخیر در پروژه شما و تعمیرات گران قیمت شود. یک متخصص کفپوش پارکت می تواند این کار را در اولین بار به درستی انجام دهد.

در حالی که انواع مختلفی از چوب وجود دارد، فواید گردو بی نظیر است. چوب سخت گردو نه تنها زیبا است، بلکه سخت و ماندگار است . و آن را به یک دارایی ارزشمند در هر خانه تبدیل می کند. دفعه بعد که به فکر اضافه کردن کفپوش‌های چوبی هستید، گردو را در نظر بگیرید . تا سال‌های آینده در خانه‌تان زیبا بماند . گردو یک چوب سخت است که بسیار بادوام است، البته بسیار جذاب است. بنابراین، کفپوش چوب گردو فروشگاه شادکو تقریباً برای هر خانه ای یک انتخاب عالی است. در حالی که هزینه این نوع کفپوش ممکن است بالاتر از سایر انواع چوب باشد. اما احتمالاً به میزان قابل توجهی دوام بیشتری خواهد داشت. ظاهر چوب منحصربه‌فرد خواهد بود. و همچنین قیمت پارکت چوب گردو در نهایت برای شما مناسب تمام خواهد شد .

قیمت پارکت چوب گردو
قیمت پارکت چوب گردو

نصب و قیمت پارکت چوب گردو

علاوه بر قیمت مناسب پارکت چوب گردو به طور کلی، نصب کفپوش چوب گردو نیز آسان است . و صاحب خانه می تواند در بسیاری از موارد این پروژه را خودش انجام دهد .هنگامی که کف زیرین در جای خود قرار گرفت، تخته های گردو را می توان به راحتی در کنار هم قرار داد .تا کل ساختار کف را ایجاد کند . آسیب به تک تک تخته ها در انواع کفپوش و پارکت چوب گردو به دلیل استحکام و فرآیند تولید مناسب چوب، بسیار کمتر است . گردو همچنین ظاهری تیره دارد، اگرچه ممکن است تغییر در رنگ رخ دهد. یکی از مزایای چوب تیره این است که می تواند خاک را به خوبی پنهان کند. در فروشگاه شادکو می توانید از انواع کفپوش پارکت ما دیدن کنید . مانند : پارکت چوبی ایرانی ، پارکت چوبی افرا ، پارکت تمام چوب ، قیمت پارکت چوبی ترک و … .

 استفاده از چوب سخت مانند گردو نیز احتمالاً به ارزش کلی خانه می افزاید . برخی از کف های چوبی را نمی توان بدون آسیب رساندن به خود چوب پاک کرد. آب می تواند به داخل چوب نفوذ کند و باعث پوسیدگی یا حتی کپک زدن شود. اما کفپوش چوبی گردو تعمیر و نگهداری کمی دارد .زیرا تمیز کردن فقط یک گزینه است. و گزینه دیگر اینکه گردو تمایل به مقاومت در برابر آسیب آب و کپک و همچنین هجوم حشرات دارد .که به طور بالقوه می توانند به چوب آسیب برسانند. صاحب خانه می تواند به سادگی کف را بدون نیاز به تمیز کردن کف با مواد شیمیایی دیگری که از پوسیدگی و آسیب های دیگر محافظت می کند، تمیز کند. این کفپوش پارکت به عنوان یک چوب سخت، در برابر آسیب هایی مانند خرد شدن و ترک خوردن نیز مقاومت بیشتری دارد.

قیمت پارکت چوب گردو
قیمت پارکت چوب گردو

قیمت و انواع پارکت چوب گردو

چوب گردو نوع متنوعی از چوب با ظاهرهای مختلف است. در واقع 21 گونه چوب گردو در سراسر جهان پراکنده است. به طور کلی، تولیدکنندگان کفپوش پارکت تمایل دارند از چند نوع چوب گردو برای محصولات خود استفاده کنند. آنها عبارتند از گردوی آمریکایی که این چوب که با نام‌های گردوی سیاه شرقی ، گردوی سیاه آمریکایی یا گردوی سیاه ساده نیز شناخته می‌شود. نوعی چوب در آمریکای شمالی است که به راحتی در دسترس است. این نوع گردو دارای رنگ تیره و غنی است که واقعاً ظریف و پیچیده است.چوب گردوی انگلیسی یا اروپایی: متفاوت از گردوی آمریکایی، گردوی انگلیسی یا اروپایی دارای رنگ روشن تر با تن های عسلی بیشتری است. 

قیمت انواع پارکت چوب گردو تفاوت چندانی با هم ندارند . رنگ های خاکستری، کرم، قرمز و نارنجی نیز در بسیاری از برش های گردوی انگلیسی قابل مشاهده است. گردوی آمریکایی و گردوی سیاه عباراتی هستند که معمولاً به جای هم استفاده می شوند. و گردوی سیاه آمریکایی را نیز به طور منظم خواهید دید . کفپوش گردویی به دلیل ماهیت نسبتاً نرمی که به عنوان چوب سخت دارد می تواند خراش و فرورفتگی را در طول زمان نشان دهد. نگهداری و تمیز کردن مناسب به شما کمک می کند تا کف های شما جدید به نظر برسد. پارکت گردو و بلوط هر دو از مواد استثنایی کفپوش هستند. گردو ظاهری متفاوت از بلوط دارد و همانطور که ضرب المثل قدیمی می گوید زیبایی در چشم بیننده است. به طور کلی خرید گردو از بلوط گرانتر است.

پارکت
قیمت پارکت چوب گردو

فواید و قیمت پارکت چوب گردو

کفپوش چوبی گردو در صورت نصب صحیح دارای مزایای مختلفی است. در اینجا برخی از مهمترین دلایل برای نصب کفپوش گردویی در فضای داخلی آورده شده است: اینکه نگهداری از انواع کفپوش و پارکت گردو نسبتا آسان است. در حالی که گردو نیاز به تمیز کردن و مراقبت های اولیه مانند پاک کردن با یک محصول با کیفیت مورد تایید چوب دارد، تعمیر و نگهداری روزانه کفپوش گردویی شما نباید زمان زیادی را ببرد. گردو طبیعی را نیز می توان پس از سال ها خدمت در فضای شما با سهولت نسبی بازسازی کرد. کفپوش پارکت گردو از نظر ظاهری متفاوت است. از تمیز و روشن گرفته تا تاریک و دراماتیک، گردو می تواند طیف وسیعی را اجرا کند . و تقریباً در هر طراحی اتاقی قرار بگیرد.

 علاوه بر قیمت مناسب پارکت چوب گردو ، ما انواع رنگ ها و عرض تخته را نیز برای انتخاب داریم . تا بتوانید طبقات خود را مطابق با اهداف طراحی خود تنظیم کنید. گردو به ارزش خانه شما اضافه می کند. کفپوش های گردویی که در یک محیط مسکونی استفاده می شود. راهی عالی برای بهبود ارزش فروش مجدد خانه شما است. پارکت گردو که مدت‌ها به عنوان یک انتخاب چوب سخت در سطح بالا دیده می‌شود، مهمانان، بازدیدکنندگان و خریداران بالقوه را شگفت‌زده می‌کند. دوام طولانی مدت آن همچنین آرامش خاطر را برای شما در حالی که در خانه خود هستید و هر خریداری که خانه شما را در جاده مشاهده می کند، فراهم می کند .

قیمت پارکت چوب گردو
قیمت پارکت چوب گردو

نتیجه گیری

هنگام استفاده از پارکت تمام چوب ، همانطور که کف کم کم شروع به سایش یا جمع شدن کثیفی می کند، اما کف پارکت چوب گردو همچنان زیبا به نظر می رسد. همچنین می توان آن را به راحتی تمیز کرد تا از تجمع کثیفی که در درازمدت می تواند به چوب آسیب برساند، جلوگیری کند. نیاز به نگهداری منظم در مورد گردو نسبت به سایر چوب هایی که بیشتر در معرض آسیب آلودگی، آسیب آب و ترک خوردن یا تاب برداشتن هستند، کمتر خواهد بود. گردو همچنین چوبی پایدار است، به این معنی که می توان آن را روی کفپوش های تابشی بدون آسیب رساندن به کف استفاده کرد. همان طور که اشاره کردیم قیمت پارکت چوب گردو فروشگاه شادکو برای شما مناسب تمام خواهد شد . و به صورت غیر حضوری و آنلاین می توانید از تمام محصولات ما دیدن کنید .

هم قیمت و هم کیفیت کفپوش پارکت ساخته شده از چوب گردو برای آشپزخانه نیز عالی است. رنگ تیره چوب نه تنها به پنهان کردن کثیفی و لکه‌ها کمک می‌کند، بلکه حسی نوستالژیک به اتاق می‌دهد . یکی دیگر از مزایای وجود کفپوش پارکت چوبی گردو در آشپزخانه این است که سال ها استفاده از آن را تحمل می کند. از آنجایی که آشپزخانه همیشه یکی از شلوغ ترین اتاق های هر خانه است .و افراد اغلب اشیاء را روی کف آشپزخانه می اندازند. داشتن کفپوش بادوام مانند چوب گردو در این اتاق ضروری است. پارکت گردو اتاق را تیره تر می کند. برای متعادل کردن این اثر، می توانید دیوارهای خود را با رنگ روشن تر رنگ کنید.

از مزایای پارکت چوب گردو چیست ؟

از مزایای پارکت چوب گردو می توان به سخت و محکم بودن ، قیمت مناسب ، تمیز شدن آسان و … اشاره کرد .

قیمت پارکت چوب گردو
قیمت پارکت چوب گردو

نکته

آیا با توجه به اینکه قیمت پارکت چوب گردو مناسب است ، باید به عنوان پارکت با کیفیت انتخاب شود . انواع کفپوش و پارکت گردو انتخاب خوبی برای کفپوش است . کفپوش پارکت گردو یک انتخاب عالی برای کفپوش در بسیاری از فضاها است. اگر بخواهیم رتبه بندی کنیم ، گردوی سیاه علیرغم اینکه یکی از چوب های سخت است، دوام را فراهم می کند. پارکت گردو به دلیل زیبایی غنی خود شهرت دارد . و آن را به انتخابی ایده آل برای فضاهایی مانند اتاق غذاخوری و اتاق نشیمن رسمی تبدیل می کند . شاید از خود بپرسید که چگونه کف گردویی را تمیز کنم؟ در پاسخ باید بگوییم که جارو کردن یا گردگیری منظم تمام چیزی است که برای نگهداری روزانه لازم است. حدود یک بار در هفته از یک محصول مخصوص تمیز کردن چوب برای تمیز کردن عمیق تر استفاده کنید. 

درخت گردو – همچنین به نام Juglans major شناخته می شود . یکی از قدیمی ترین گونه های درختی است که در جامعه مدرن از آن آگاه هستیم. گردو که قدمت آن به 7000 سال قبل از میلاد می رسد. قدیمی ترین آجیل درختی در تاریخ ثبت شده نیز می باشد. امروزه ما همچنان از گردو به عنوان یک منبع غذایی سالم لذت می بریم . حتی از آن به عنوان روغن پخت و پز و پخت استفاده می کنیم. گردو همچنین معمولاً برای مبلمان گران‌قیمت، روکش چوبی ، روکش دیوار و اقلام منحصربه‌فردی مانند گیتار نیز استفاده می‌شود. پارکت گردو همچنین یک انتخاب بسیار محبوب برای کفپوش چوبی در بازار امروز است. گردو که در طیف وسیعی از طرح ها موجود است، عملاً می تواند با هر نوع دکوراسیون خانه مناسب باشد .

پارکت
قیمت پارکت چوب گردو

محصولات فروشگاه شادکو

کفپوش چوبی طبیعی چوب گردو سرمایه گذاری مناسبی برای فضای شماست. زیرا قیمت پارکت چوب گردو مناسب است . با این حال، می توانید ظاهری مشابه با کفپوش های مهندسی شده از چوب گردو داشته باشید. این اغلب یک انتخاب ایده آل برای صاحبان خانه و صاحبان مشاغل با درآمد خوب است.کفپوش های مهندسی شده نیز بسیار بادوام هستند . و به گونه ای طراحی شده اند که کمتر در معرض تاب برداشتن و آسیب ناشی از مواردی مانند آب، نور خورشید و فرورفتگی های ناشی از مبلمان یا ترافیک پا باشند. با این حال، توجه به این نکته مهم است که کف‌پوش‌های مهندسی شده اغلب قابل بازسازی نیستند، به این معنی که در صورت بروز سایش، آن را تعویض کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر محصولات فروشگاه شادکو می توانید روی موارد زیر کلیک کنید :

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code