اینجا هستید :
لمینت برای آشپزخانه

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

لمینت برای آشپزخانه

در این مقاله ما گروه مجوعه شادکو قصد داریم . تا اطلاعاتی جامع و کامل در مورد لمینت برای آشپزخانه در اختیار شما مشتریان عزیز مان قرار دهیم . همچنین شما عزیزان را با مجموعه ای از تصاویر دقیق محصول ها و معرفی مدل های گوناگون آن آشنا کنیم . و همچنین کاربرد . و مزایای هر کدام از محصولات را باهم مقایسه نماییم . در ادامه مطلب به بررسی انواع دیوارپوش ها و معرفی خدمات و معرفی . بهترین مرکز خرید انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف همراه با بررسی هزینه های نصب و اجرای آن می‌پردازیم . اگر به فکر تهیه ی یک کفپوش عالی و زیبا هستید . توصیه می کنیم متن زیر را مطالعه کنید .

هر آنچه در رابطه با لمینت برای آشپزخانه باید دانست :

لمینت برای آشپزخانه
لمینت با کیفیت برای آشپزخانه

در زیر اطلاعات جامعی در خصوص کفپوش لمینت برای آشپزخانه ارائه می نماییم

استفاده از کفپوش برای تمام خانه بسیار مهم و ضروری است. و از جمله مکان هایی که نیاز به کفپوش دارد آشپزخانه است .
ضرب المثلی وجود دارد که می گوید آشپزخانه قلب خانه است . کانون اصلی دور هم جمع شدن افراد خانواده برای صرف غذا و صحبت کردن . در مورد مسائل روز آشپزخانه است . شاید بتوان گفت هر کدام از افراد خانواده در طول ساعات شبانه روز به طور مدام به این مکان رفت و آمد زیادی دارند . پوشش کف آشپزخانه هم بسیار اهمیت دارد هم بخاطر تردد . زیاد افراد خانواده هم بخاطر حفظ زیبایی و شیک بودن کل خانه بسیار اهمیت دارد . پوشش کف آشپزخانه می تواند با استفاده از انواع کفپوش ها انجام شود.
کفپوش هایی چون : سرامیک ، سنگ ، موزاییک ، فرش ، موکت و یا کفپوش pvc و همچنین لمینت را برای آشپزخانه استفاده می کنند .

انواع لمینت
لمینت رنگ روشن برای آشپزخانه

توصیه ی متخصصان حرفه ای گروه شادکو

اما توصیه ی متخصصان حرفه ای گروه شادکو این است که در صورتی که بدنبال تهیه و نصب بهترین گزینه برای کفپوش آشپزخانه هستید در انتخاب لمینت برای آشپزخانه تردید نکنید. زیرا این محصول دارای مزایای ویژه ای است . شاید از مهمترین مزایای این کفپوش ایجاد فضایی گرم و زیبا و بسیار شیک و لوکس برای آشپزخانه ی شما می باشد . شاید بپرسید پس از انتخاب لمینت برای آشپزخانه بهتر است چه رنگی را انتخاب کنیم . زیرا رنگ ها در یک تقسیم بندی کلی به دو گروه رنگ های روشن و رنگ های تیره تقسیم می شوند .

سپس سوال بعدی شما حتما در مورد انتخاب طرح مناسب کفپوش خواهد بود . با توجه به اهمیت ویژه ی آشپزخانه که مکان طبخ غذا و نیز وجود یخچال و فریزر جهت نگهداری از مواد غذایی می باشد . و همان طور که در بالا گفتیم یک مکان بسیار پر تردد برای افراد خانواده محسوب می شود . بنابراین دقت در انتخاب کفپوش پارکت مناسب که هنگام راه رفتن اعضای خانواده حس خوشایند . و مطلوبی در آن ها ایجاد کند بسیار حائز اهمیت است . پوشش کف آشپزخانه باید بسیار بادوام و قوی و زیبا باشد . تا موجب حس شادابی در روحیه ی افراد خانه و به خصوص خانم خانه شود .

آشپزخانه دل باز
لمینت عالی برای آشپزخانه


ابتدا به معرفی رنگ مطلوب لمینت برای آشپزخانه می پردازیم

لمینت برای آشپزخانه با رنگ روشن

انتخاب هر کدام از رنگ تیره یا رنگ روشن برای لمینت دارای مزایای خاص خود هستند . لمینت برای آشپزخانه با رنگ روشن ، ذکر این نکته بسیار لازم است . که بدانیم رنگ روشن موجب می شود . پوشش کف آشپزخانه و فضای آشپزخانه ی شما بزرگ تر بنظر برسد . همچنین حس دلباز بودن فضا را در بیننده القا می کند . دلیل این امر این است که رنگ روشن نور را منعکس می کند . و همین انعکاس نور موجب روشنایی بیشتر محیط آشپزخانه می گردد . این امر موجب صرفه جویی در مصرف انرژی برق می شود . زیرا نیاز کمتری به روشن کردن چراغ ها و مصرف برق در محیط آشپزخانه خواهد بود .

لمانت
لمینت رنگ روشن برای آشپزخانه

مزیت بعدی

دومین مزیت رنگ روشن برای پوشش کف آشپزخانه این است که موجب می شودمحیط بسیار شاد و گرم و زنده بنظر بیاید .
بهتر است ترکیب رنگ دیوارها و کابینت ها و رنگ یخچال و فریزر و . اجاق گاز و سایر وسایل موجود در آشپزخانه ، با استفاده از رنگ های ملایم باشد . تا نتیجه ای مطلوب و‌مناسب بگیرید . نباید از ترکیب تضاد رنگ ها برای آشپزخانه استفاده کنید . این یک اشتباه دکوراتیو محسوب می شود . دیگر مزیت استفاده از لمینت برای آشپزخانه با رنگ روشن این است که به راحتی با رنگ وسایل آشپزخانه هماهنگ می شود.

لمینت برای آشپزخانه با رنگ تیره

انتخاب هر کدام از رنگ تیره یا رنگ روشن برای لمینت دارای مزایای خاص خود هستند . استفاده از رنگ تیره برای کفپوش لمینت برای آشپزخانه ، در صورتی که از رنگ تیره ی کفپوش لمینت استفاده می کنید . لازم است بدانید برای شیک و زیبا شدن فضای آشپزخانه بهتر است . رنگ دیوارها و اجاق گاز و یخچال و سایر وسایل آشپزخانه دارای رنگ های روشن باشند .

در این صورت شما یک ترکیب فوق العاده شیک و مدرن خواهید داشت . به طور مثال کارشناسان گروه شادکو ترکیب رنگ سفید یا طوسی را همراه با رنگ کفپوش تیره توصیه می کنند . همچنین کارشناسان متخصص شادکو به شدت توصیه می کنند . از استفاده از چند رنگ بسیار تیره در محیط آشپزخانه جدا خودداری کنید . استفاده از ترکیب رنگ های بسیار تیره موجب تاریکی و کم نوری محیط آشپزخانه می شود . استفاده از رنگ تیره موجب می شود فضا کوچک‌تر و جمع و جورتر بنظر برسد .

رنگ تیره
لمینت با رنگ تیره برای آشپزخانه

مهمترین ویژگی لمینت برای آشپزخانه شامل توضیحات زیر می باشد

مقاومت بالا در مقابل آب و رطوبت ، به جرات می توان گفت . این از مهمترین ویژگی های این محصول برای پوشش کف آشپزخانه محسوب می شود . وجود رطوبت و آب برای اکثر کفپوش ها مناسب نیست . و در صورتی که خیس و یا شسته شوند باید به سرعت آن ها را خشک کرد . شاید بگویید کفپوشی مانند سرامیک در مقابل آب و رطوبت دچار آسیب نمی شوند . اما باید بدانید که در صورتی که سرامیک به مدت طولانی با آب تماس داشته باشد .

آب را جذب می کند در واقع دوغابی که برای نصب سرامیک استفاده می شود . موجب جذب آب می شود . در حالی که اگر لمینت را خوب چسب کاری کنید . این مشکل را نخواهید داشت. اما اگر از پوشش کف پارکت به عنوان کفپوش آشپزخانه استفاده کنید . باز هم باید در مورد رطوبت و وجود آب روی آن دقت کنید که بلافاصله خشک شود . به هر حال لمینت برای آشپزخانه از هر کفپوش دیگری مناسب تر است . در صورتی که بخاطر تردد زیاد قطعه ای از لمینت دچار آسیب شود . به راحتی می توان آن قطعه را برداشت و یک ورق دیگر لمینت را به جای آن نصب کرد .

لمینت شیک برای آشپزخانه

مراحل نصب کفپوش لمینت برای کف

مرحله اول

برای نصب لمینت برای آشپزخانه لازم است . که محصولات را از یک روز قبل نصب و اجرا در محیطی که قرار است لمینت نصب شود گذاشت . متخصصان این کار را بدلیل اینکه لمینت ها با دمای محیط سازگار شوند توصیه می کنند . در وهله دوم اینکه کف از هرگونه گرد و خاک و غبار و رطوبت تمییز باشد اجباری است زیرا باعث از بین رفتن اثر چسب شده و پس از مدتی ور می آید . در صورتی که قبل از لمینت کف آن محیط با موکت پوشانده شده بوده است باید موکت‌ برداشته ش.د و زیر آن بطور کامل پاک گردد .

لمینت با دوام برای آشپزخانه

مرحله دوم

سپس در مرحله دوم برای انجام زیرسازی درست و اصولی و .جلوگیری از نفوذ هر گونه گرد خاک و رطوبت باید اقدام به برطرف کردن هر گونه پستی و بلندی‌ در کف کرد . بعد از آن باید لایه‌ ای فوم مانند روی کف زمین بطور مستقیم قرار داد . این کار به این دلیل است که از صف بودن زمین و راه رفتن روی آن افراد احساس نا رضایتی نداشته باشند و همچنین برای کودکان امن باشد . که این مرحله جز مهم‌ترین مرحله زیرسازی لمینت محسوب می شود .

لمینت با کیفیت برای آشپزخانه

مرحله سوم

در مرحله سوم پس از اتمام عملیات حساس زیرسازی ، نصاب های حرفه ایی گروه شادکو لمینت ها را روی زیر سازی نصب می‌کنند . نوع و طرح چینش لمینت ها عموما به روش‌های مختلفی مثل : آجری ، پله‌ای ، درهم ، جناقی انجام می شود . که بسته به سلیقه مشتریان و مطابق با طرح مورد نظرشان انجام می شود . در این مرحله تایل های لمینت‌ در کنار یک دیگر قرار می گیرند . و به وسیله ضربه گیر ها و چکش های مخصوص این کار به هم متصل می شوند . همچنین برای پر کردن فضای کوچک بین لمینت هاو دیوار ها امروزه از قرنیز ها استفاده می‌‌شود . ورقه‌های وینیل | لوکس هیچ گونه منفذی را ندارند . و آب و رطوبت به هیچ وجه در آن ها نفوذ نخواهد کرد . این ورقه‌های وینیل شباهت بسیار زیادی به لمینت ها دارند . و بصورت صد در صد ضد آب هستند .

مراحل نصب لمینت
مراحل نصب لمینت برای آشپزخانه

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

چگونه به شادکو ارتباط برقرار کنیم و لمینت برای آشپزخانه را سفارش دهیم

شما عزیزان می‌توانید . برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از لمینت برای آشپزخانه . و انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود . می توانید با ما در تماس باشید . و یا آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید . جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات اجرای آینه کاری دیوار . برای این روزها درخواست‌ ها در كليه مناطق رو به افزایش است . بنابراین صنایع تولیدی شادکو به مدت ۴۸ ساعت می تواند . هر مدل از کفپوش در . سایز و تنوع رنگی که شما بخواهید . را تولید کند و بدست شما برساند . ما در تیم شادکو تمام سفارشات. مورد نظر را به تمام نقاط کشور ارسال خواهیم کرد .

لمینت زیبا برای آشپزخانه

دیگر تولیدات در صنایع شادکو

علاوه بر انواع دیوار پوش و انواع پوشش کف و انواع سنگ نما دیگر محصولاتی که در تولیدی شادکو تولید می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود :

هزینه و قیمت لمینت برای آشپزخانه در بازار چقدر است؟؟

امروزه به دلیل نوسانات قیمت در بازار و… قیمت ها یکسان نیست . بنابراین برای کسب اطلاع از قیمت ها با ما در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code