اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

لیست قیمت شیرآلات حمام

در این مطلب در مورد لیست قیمت شیرآلات حمام باشما گفتگو خواهیم کرد . واز نظر اینکه هر شیر آلات از چه لحاظی در دسته بندی قیمت از ارزان به گران قرار خواهند گرفت خواهیم گفت.به طور کلی قیمت های شیر آلات به فاکتورهای خاصی نیاز دارد.برای مثال یکی از این فاکتور ها برای قیمت دادن شیر آلات به مشتری میتواند سبک سنگینی شیر آلات و درواقع وزن آنها باشد .در ادامه در مورد فاکتور های مهم برای قیمت زدن شیر آلات سرویس بهداشتی بیشتر خواهیم گفت.برای دیدن لیست قیمت شیرآلات حمام و یا سرویس های بهداشتی و آشپزخانه میتوانید به محصولات پایین متن مراجعه کنید. و پس از برآورد هزینه بهترین شیرالات خود را سفارش دهید.و در اولین فرصت درب منزل ویا محل کارخود تحویل بگیرید.

در لیست قیمت شیرآلات حمام ،شیرآلات حمام شامل چه مواردی میباشد

شیر سردو گرم دوش

شیر وان حمام

شیر وان حمامم پایه دار

علم دوش

به وسیله ای گفته میشود که آب از آن روی بدن فرد میریزد و فرد میتواند خود را آبکشی کند .این علم دوش میتواند ثابت و یا متحرک باشد .که متحرک آن باعث میشود که مزایای بیشتری نسب به ثابت داشته باشد. به طور مثال میتوان کودک نوزاد خود را راحت تر شست . ویا وقتی که میخواهید فقط پاهای خود را شستشو دهید از آن استفاده کنید.امروزه بسیاری از مردم از دوش های دو کاره ای که هم ثابت و هم متحرک داردداستفاده میکند. تا از هر دو مزیت نهایت استفاده را ببرند .این نکته را نیز باید متذکر شد که دوکاره بودن علم دوش نسبت به تک کاره بودن آن هزینه ی بیشتری نیز دارد.

شیرآلات دیجیتالی حمام

شیر سرد و گرم دوش حمام

در واقع همان شیری است که به علم دوش متصل است .و یک طرف آب سرد و طرف دیگر آن آب را گرم میکند .و هنگام تنظیم برای متعادل کردن ،برای دوش گرفتن وظیفه ی مخلوط کردن آب جوش با آب سرد را دارد.

شیر وان یا جکوزی

شیر وان یا جکوزی نیز دارای یک شلنگ میباشد. که اگر در حمام و یا سرویس های بهداشتی شما تعبیه شده باشد برای آن وان یا جکوزی نیز شیرالات مخصوص به خود را جای گذاری میکنند.

دوش وان حمام

فاکتورهای مهم برای لیست قیمت شیرآلات حمام

جنس ومتریال

آبکاری

رنگ شیرالات

وزن شیرآلات

دوش مدرن وان حمام

جنس و متریال

هنگام خرید شیرالات باید دقت کنیم که چه نوع جنسی را فروشنده به فروش میرساند . به طور کلی شیرالات یا از جنس برنز یا سرب خشک هستند. تنها روکش‌های آنها است که تفاوت‌های ظاهری در آنها شکل می دهد. از بین این دوجنس برنج خیلی بهتر از سرب است .پس هنگام خرید قیمت برنج مسلما گران تر از سرب خواهد بود.چرا سرب ارزان تر است؟ سرب خشک پس از مدتی به خورد آب می‌رود و برای کسی که از آن شیر آب مصرف خوراکی دارد مضر است و به بدن آسیب می‌رساند.مشکل دیگر آن هم این است که خیلی زودتر از متریال برنجی نابود خواهد شد و شکسته و پوسته پوسته می‌شود..

لیست قیمت شیرآلات حمام
دوش فلزی کروم حمام

آبکاری

بعد از متریال استفاده شده در شیرالات، آبکاری بسیار حائز اهمیت است. که می‌تواند در ماندگاری شیر تاثیر بسیاری بگذارد. و هرچه کیفیت آبکاری بهتر باشد شیرالات دیرتر آسیب میبینند . به طور مثال اگر شیرالاتی آبکاری 25 میکرونی داشته باشد و روکش آن هم استیل واقعی باشد از نظر کیفی عمری بسیار بیشتر خواهد داشت.پس با این حال آبکاری بسیار در قیمت شیرآلات تاثیر گذار خواهد بود.

اگر شیرالات سربی به درستی آبکاری نشوند بعد از مدت زمانی به علت قرار گرفتن در معرض آب آلودگی های خطرناک درست میکند که برای سلامتی انسان بسیار خطرناک است و ممکن از به آنسان آسیب جدی وارد کند.

لیست قیمت شیرآلات حمام
دوش مشکی مدرن

رنگ شیرآلات

رنگ شیرآلات یکی از فاکتور های مهم برای قیمت است . به طوریکه میتوان گفت یک عامل اصلی محسوب میشود.برای مثال رنگ کروم در شیرآلات از همه ارزان تر است و رنگ های طلایی بعد از آن قرار میگیرد.شیرآلات برنزی و شیرآلات مات به نسبت شیرآلات دیگر گرانتر خواهند بود.پس در هنگام خرید به رنگ شیرآلات خود برای محاسبه قیمت نیز توجه کنید.یکی از اصلی ترین ویژگی های شیرآلات خانگی بی شک رنگ و جنس آنها است. در موقع خرید شیرآلات بهداشتی برای خانه ی خود فراموش نکنید که متریال شیرآلات مهمترین نکته ای است که باید به آن توجه کنید. چرا که جنس شیرآلات بهداشتی علاوه بر دوام به طور مستقیم با سلامتی شما نیز در ارتباط است.

لیست قیمت شیرآلات حمام
دوش کروم

رنگ شیرآلات به چند دسته تقسیم می شوند

کروم

طلایی و برنز

سفید و مشکی

شیرآلات وان حمام و جکوزی
شیرآلات کروم براق و کروم مات

یکی از پرفروش و درواقع پرخرید ترین رنگ های شیرآلات شیرآلات به کروم می باشد که به علت ست شدن با تمام موارد و وسایل خانه مورد استقبال بیشتر مشتریان عزیز قرار میگیرد.این نوع رنگ در شیرآلات بسیار به راحتی تمیز می شوند و از بابت نظافت طرفداران خود را نیز دارند .مخصوصوا در مکان های عمومی مانند ترمینال ها، فرودگاه ها، رستوران ها قریب به یقین که همیسه از رنگ کروم استفاده خواهد شد. مگر اینکه یک رستوران مجلل برای زیبایی و دکوراسیون خود از رنگ هایی مانند برنزی یا طلایی استفاده کند. از طرفی مقاومت آنها در برابر جریان آب نیز در پر فروش بودن این محصول بی فایده نبوده است.نکته یقابل ملاحظه این است که این رنگ از شیرآلات نسبت به مواد شوینده بسیار حساس هستند و به هیچ عنوان نمیتوان از مواد شوینده ی حساس استفاده کرد.

شیرآلات کروم
شیرآلات سفید و مشکی

چیزی که باعث تفاوت این شیرآلات با شیرآلات دیگر می شود نوع پوشش آنهاست که در دو دسته ی پودری کوره ای وچینی قرار میگیرند.این پوشش موجب میشود که لک آب و اثر انگشت تنسان ها روی آن مشخص نباشد .با این نتیجه تمیز کردن این نوع شیرآلات به نسبت بقیه پوشش ها بسیار راحت تر تمیز میشوند.

شیر فلزی مشکی
شیرآلات طلایی و رزگلد

این دو رنگ در واقع به عنوان رنگ های لاکچری مدرن و مجلل شناخته شده است.در این نوع شیرآلات اگر تکنولوژی pvdرعایت شود و تولید شود باعث می شود که دوام رنگ آن بیشتر شود و به راحتی تمیز شوند اما باید به این نکته نیز توجه کرد که همین مسئله موجب میشود که قیمت بالتری را نیز داشته باشد.

روشویی
شیرآلات رزگلد
شیرآلات برنزی

رنگ برنزی یک سبک بین طرح سنتی کلاسیک ومدرن دارد .تمیز کردن آنها نیز بسیار راحت است و نکته یبسیار مهم دیگر که این نوع شیر را از بقیه رنگ ها جدا کرده این است که در برابر فرسودگی ناشی از جریان اب مقاومت بسیار خوبی را خواهند داشت.

نکات انتخاب بهترین رنگ شیرآلات

در درجه اول به کیفیت آبکاری شیرالات دقت کنید. همانطور که قبلا گفته شد تکنولوژی آبکاری و جنس شیرالات از عوامل مهم در دوام رنگ هستند که در اینصورت ناچار به پرداخت هزینه های بالاتری خواهید بود. اما در دراز مدت برای شما منافع بیشتری را به دنبال خواهد داشت.در زمان خرید به ارائه گارانتی توسط شرکت سازنده دقت کنید. شرکت های بنام و معتبر کلیه محصولات خود را با ضمانت به مشتریان عرضه می کنند.اگر مسئله سهولت تمیز کردن شیر برای شما مهم است از میان گزینه های براق و مات، مدل های مات را انتخاب کنید. زیرا اثر انگشت و لک آب را نشان نمی دهند.

در زمان انتخاب رنگ به هارمونی میان رنگ شیرالات، سرامیک و اکسسوری های حمام، توالت و آشپزخانه دقت کنید.

شیرآلات مات مدرن

وزن شیرآلات

هرچه وزن شیرالات سنگین تر باشد مقدار مصرفی برنج و متریال استفاده شده نیز به طبع بیشتر خواهد بود.وقیمت آن به نسبت شیرالات سبک وزن تر ارزان میشود.پس برای خرید شیرالات اگر قصد خرید شیرالات به صرفه تری را دارید میتوانید شیرالات سبک وزن تری را انتخاب کنید.

لیست قیمت شیرآلات حمام

در هنگام خرید با توجه به لیست قیمت شیرآلات حمام شیر آلات ایرانی بخریم یا خارجی

در مورد شیرالات خارجی و یا ایرانی نمیشود یک نظر قطعی داد که این جنس مثلا آمریکایی بسیار بهتر از شیرالات ایرانی ما است.زیرا امروزه چه کشورهای اروپایی چه آمریکایی سفارش خود را برای کشور توسعه یافته چین ارسال میکنند.و چین تحت لیسانس این شرکت های اروپایی کار را ارائه میدهد.کشور چین یکسری محصولات دارد که بسیار بی کیفیت و یک سری محصولات نیز دارد که بسیار با کیفیت و بهترین متریال هستند.باید این نکته را نیز گفت که محصولات ایرانی نیز قطعات شیرالات آنها از کشور چین می آید و تحت لیسانس یک شرکت اروپایی آنها منتاژ میشوند و بعد از داشتن پنج سال ضمانت به بازار های داخلی وارد میشود .ناگفته نماند که در کشور عزیزمان ایران بسیاری از برند ها هستند که بسیار از برند های اروپایی بهتر کار میکنند.

لیست قیمت شیرآلات حمام

برخی سوالات شما

وزن شیر آلات چه تاثیری روی قیمت آن خواهدگذاشت؟

هرچه وزن شیرآلات سنگین تر باشد مقدار مصرفی برنج و متریال استفاده شده نیز به طبع بیشتر خواهد بود.وقیمت آن به نسبت شیرآلات سبک وزن تر ارزان میشود.پس برای خرید شیرآلات …..

آیا رنگ شیرالات عاملی برای افزایش یا کاهش قیمت خواهد بود؟

بعله رنگ هایی هستند که از لحاظ قیمتی بسیار گرانتر از رنگ های دیگر هستند و برعکس. برای مثال رنگ های کروم ارزان ترین نوع رنگ ها محسوب میشود اما رنگ های…….

در هنگام خرید شیرالات ایرانی بخریم یا خارجی

در مورد شیرآلات خارجی و یا ایرانی نمیشود یک نظر قطعی داد که این جنس مثلا آمریکایی بسیار بهتر از شیرآلات ایرانی ما است.زیرا امروزه ……..برای خواندن مطالب بیشتر وارد سایت شوید.

برای داشتن لیست قیمت شیرآلات حمام چه کاری باید انجام داد

برای داشتن لیست قیمت به سایت فروشگاهی شادکو سربزنید تا ازتمام قیمت ها مطلع شوید و از تخفیف های مختلف ما اطلاع یابید.

4 پاسخ

    1. دوست عزیز درحال حاضر امکان این کار وجود ندارد و محصولات آنلاین به فروش می رسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code