اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

لیست قیمت شیرآلات دستشویی

در این مبحث در مورد لیست قیمت شیرآلات دستشویی و عوامل تاثیر گذار آن که در قیمت مهم می باشد گفتگو خواهیم کرد . تا زمانی که قصد خرید شیرآلات را داشتید یک شیر مناسب با بهترین قیمت و ماندگاری بالا را تهیه کنید . قبل از اینکه در مورد قیمت شیرآلات صحبت کنیم باید بدانید که خرید از فروشگاه های اینترنتی نه تنها باعث صرفه جویی در زمان شما خواهد کرد بلکه به کاهش آلودگی زیست محیطی و کمتر کار کردن ماشین آلات و در نتیجه هوای پاک و زندگی سالم تر کمک خواهید کرد.

اما به این نکته نیز توجه کنید که از سایت فروشگاهی زمانی خرید کنید که ضمانت نامه و گارانتی معتبر محصول را به شما ارائه دهد. و تضمین کند که در قبال خرید شما اگر به مشکلی برخوردید ضمانت تعویض کالا و مرجوعی داشته باشد . شیرآلات از لحاظ جنس و رنگ به دسته و طبقاتی تقسیم می شوند. که در لیست قیمت شیرآلات دستشویی تاثیرگذار خواهد بود.

انواع شیرآلات از لحاظ جنس که در لیست قیمت شیرآلات دستشویی تاثیرگذار هستند

آلیاژ برنج

سرب خشک

آلیاژ برنج

یکی از بهترین جنس ها برای شیرآلات آلیاژ برنج می باشد که بسیار مناسب است . و ماندگاری و کیفیت بسیار بالایی را دارد . امروزه تمامی برندها از آلیاژ برنج استفاده می کنند . در مقایسه با جنس های دیگر در لیست قیمت شیرآلات این جنس گرانتر است .

لیست قیمت شیرآلات دستشویی
شیرآلات سرویس بهداشتی

سرب خشک

دوام و ماندگاری این جنس مناسب نبوده و در برابر رطوبت به سرعت زنگ می زند .و ماندگاری بسیار پایین تری به نسبت برنج دارد . قیمت این جنس از شیرآلات نیز ارزان تر می باشد.

انواع شیرآلات از لحاظ رنگ بندی و تاثیر آن برلیست قیمت شیرآلات دستشویی

کروم براق و مات

طلایی ،مسی ،برنزی

سفید و مشکی

کروم براق و مات

یکی از پر فروش ترین رنگ ها در لیست قیمت شیرآلات دستشویی ، شیرآلات به رنگ کروم میباشد. که با تمامی سبک وسلیقه ها قابلیت ست شدن را دارد . اما برای سبک های مدرن بسیار زیباتر خواهد شد . در لیست قیمت شیرآلات نیز شیرآلات رنگ کروم از تمامی رنگ ها ارزان تر و مقرون به صرفه تر میباشد.

شیرآلات کروم

رنگ های طلایی،مسی ،برنزی درلیست قیمت شیرآلات دستشویی

در شیرآلات با رنگ های طلایی و برنزی که بیشتر مناسب سبک های کلاسیک و سلطنتی هستند بهتر است که بهترین نوع این شیرآلات را خریداری کنید زیرا در برندهای متفرقه ممکن است بعد از مدتی متوجه تغییر رنگ این نوع شیرآلات شوید . در شیرآلات رنگ های طلایی حتما از پاک کننده های نخصوص به خود استفاده کنید . همچنین در لیست قیمت شیرآلات دستشویی این رنگ ها به نسبت رنگ کروم گرانتر می باشد. به این نکته نیز توجه کنید که قیمت مات هر شیرآلاتی از رنگ براق آن گرانتر می باشد .این نکته را نیز باید در نظر داشت که شیرآلات طلایی جز شیرآلات لاکچری محسوب می شوند.

شیرآلات طلایی

سفید و مشکی

شیرآلات سفید و مشکی شیرآلاتی هستند که بسیار مورد پسند جوانتر ها می باشند . از لحاظ قرار گیری در لیست قیمت شیرآلات دستشویی نیز در بین شیرآلات کروم و طلایی قرار دارند. و از کروم گرانتر و از رنگ طلایی ارزان تر هستند. از این رنگ بیشتر در سبک های خانه های مدرن و امروزی استفاده می شود.

لیست قیمت شیرآلات دستشویی
شیرآلات مشکی

فاکتور های مهم در لیست قیمت شیرآلات دستشویی

وزن

رنگ

جنس

وزن

همانطور که گفته شد هرچقدر وزن شیرآلات بیشتر باشد میتواند برقیمت آن در لیست قیمت تاثیر بگذارد . به طوریکه اگر دو شیرآلات را مردد بودید که کدام یک را انتخاب کنید پیشنهاد میشود که شیرآلات سنگین تر را انتخاب کنید زیرا از متریال بیشتری در آن استفاده شده است .

لیست قیمت شیرآلات دستشویی
شیرآلات برنزی

رنگ

به طور کامل در مورد رنگ شیرآلات در پاراگراف های بالا صحبت کردیم . اما به طور خلاصه باید بدانید که در لیست قیمت شیرآلات دستشویی ، شیرآلات به ترتیب از کروم ،سفید ومشکی ،طلایی و برنزی از ارزان به گران طبقه بندی خواهند شد .

شیرآلات دستشویی شامل چه مواردی می شود

شیر روشویی

شیرآفتابه

شیر توالت فرنگی

شیر روشویی

شیر روشویی خود را مناسب با سینک خود انتخاب کنید تا از لحاظ طراحی به بهترین مسبک خود برسید. امروزه برای سینک روشویی دستشویی نیز از شیر پایه بلند استفاده می کنند که بسیار سرویس بهداشتی را شکیل میکند . همچنین قابلیت نصب بسیار راحتی نیز دارد . اما ناگفته نماند که در لیست قیمت شیرآلات دستشویی به مرتب از شیر پایه کوتاه گرانتر است. در نتیجه قبل از انتخاب این شیر قیمت آن را برآورد کنید که به مشکلی برنخورید.

لیست قیمت شیرآلات دستشویی
شیرآلات مشکی طلایی

شیرآفتابه در لیست قیمت شیرآلات دستشویی چگونه محاسبه می شود

شیر آفتابه دارای یک شلنگ نیز می باشد . که باید جداگانه خریداری شود و در کنار شیر آن قرار ندارد . حتما دقت کنید که هر رنگی از شیر توالت یا آفتابه را تهیه کردید شلنگ خود را نیز بر اساس همان رنگ انتخاب کنید تا تضادی در کار ایجاد نشود . این شیر آفتابه دارای دو خروجی آب سردو گرم می باشد که با چرخاندن به سمت راست یا چپ شیر آب جریان پیدا می کند . در لیست قیمت شیرآلات دستشویی نیز شیرآفتابه قیمت مقرون به صرفه ای درد .

شیرتوالت فرنگی

اگر در سرویس بهداشتی خود توالت فرنگی داشته باشید احتیاج به یک شیر و شلنگ نیز برای توالت فرنگی خود دارید . ناگفته نماند که توالت فرنگی های سیار احتیاج به شیرآلات ندارند و روی سنگ توالت ایرانی قرار میگیرند.در رابطه با لیست قیمت شیرآلات دستشویی نیز باید گفت که این شیرآلات نیز همان قیمت شیرآلات آفتابه یا توالت است .

شیرآفتابه در لیست قیمت شیرآلات دستشویی چگونه محاسبه می شود

شیر آفتابه دارای یک شلنگ نیز می باشد . که باید جداگانه خریداری شود و در کنار شیر آن قرار ندارد . حتما دقت کنید که هر رنگی از شیر توالت یا آفتابه را تهیه کردید شلنگ خود را نیز بر اساس همان رنگ انتخاب کنید تا تضادی در کار ایجاد نشود. در رابطه با لیست قیمت شیرآلات دستشویی نیز……………………………………….برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید

رنگ های طلایی،مسی ،برنزی درلیست قیمت شیرآلات دستشویی چگونه است

در شیرآلات با رنگ های طلایی و برنزی که بیشتر مناسب سبک های کلاسیک و سلطنتی هستند بهتر است که بهترین نوع این شیرآلات را خریداری کنید زیرا در برندهای متفرقه ممکن است بعد از مدتی متوجه تغییر رنگ این نوع شیرآلات شوید . در شیرآلات رنگ های طلایی حتما …..برای خواندن باقی مطالب کلیک کنید

رنگ سفید و مشکی شیرآلات در کجا استفاده می شود

شیرآلات سفید و مشکی شیرآلاتی هستند که بسیار مورد پسند جوانتر ها می باشند . از لحاظ قرار گیری در لیست قیمت شیرآلات دستشویی نیز در بین …….برای خواندن باقی مطالب کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code