وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

لیست قیمت شیرآلات

در این مطلب قرار بر این است که در مورد لیست قیمت شیرآلات صحبت کنیم . این شیرآلات شامل تمامی شیرها می باشد . شیر ظرفشویی ، روشویی،سرویس بهداشتی و حمام . هنگامی که به فروشگاه شیرآلات میروید و از فروشنده می خواهید تا لیست قیمت شیرآلات را برای شما بازگو کند ، قبل از آن حتما نکاتی را که روی قیمت شیرآلات تاثیر گذار خواهد بود را در موردش تحقیق کنید . تا بتوانید بر اساس آن لیست قیمتی که از شیرآلات تهیه میکنید ، بهترین شیر را تهیه کنید .

قبل از اینکه در مورد نکات خرید شیرآلات برای یک خرید با قیمت مناسب صحبت کنیم . به مسائل کلی تر مانند انواع شیرآلات از نظر ساختار درونی و…. صحبت خواهیم کرد . با ما همراه باشید…

آیا میدانید با خرید اینترنتی از فروشگاه های معتبر آنلاین میتوانید در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید؟ علاوه بر آن باعث کم تر حرکت کردن ماشین آلات و کاهش آلودگی هوا و در نتیجه نقش بسیار مهمی در زندگی تمام افراد جامعه برای بهتر زندگی کردن خواهید داشت.

انواع شیرآلات بر اساس ساختار درونی

شیرآلات واشردار

شیرآلات بدون واشر

شیرآلات مدرن رنگی

انواع شیرآلات واشر دار

ربع گرد

مغزی

کلاسیک

فشاری

چرخشی

فلکه ای

شیرآلات بدون واشر

شیرآلات بدون واشر مدل ها و فرم های مختلفی دارند که امروزه بسیار در منازل از آنها استفاده می شود. و هنگام بررسی لیست قیمت شیرآلات این نوع گرانتر هستند . این نوع شیرآلات هم انواعی دارند که در ادامه بازگو خواهیم کرد.

لیست قیمت شیرآلات
شیرآلات بدون واشر

انواع شیرآلات بدون واشر در لیست قیمت شیرآلات

شیرآلات اهرمی

شیرآلات پدالی

شیرآلات های تک

لیست قیمت شیرآلات
شیرآلات کروم بدون واشر
شیرآلات اهرمی

شیرهای اهرمی نوعی از شیرآلات هستند که امروزه جایگزین شیرهای قدیمی و سنتی شده اند. .و بسیار پرکاربرد و با کیفیت هستند.و به خاطر زیبایی و لوکس بودن این نوع شیرآلات و جذابیت آن مورد توجه بسیاری از انسانها قرار گرفته اند.این شیر ها در نسل جدید دوام بسیار بالایی دارند همچنین در مصرف آب نیز با داشتن این نوع از شیرآلات بسیار صرفه جویی خواهد شد.

لیست قیمت شیرآلات
شیرآلات اهرمی

شیرآلات اهرمی در لیست قیمت شیرآلات از قیمت پایین وجود دارد ، تا بالاترین قیمت ها که شیرآلات لوکس و سلطنتی محسوب می شود. این شیرها در کارتریج های 25، 35، 40، 45 تولید میشود که بسیار مناسب می باشد. شیر های اهرمی به وسیله داشتن یک اهرم به سمت چپ و یا راست چرخانده میشوند که با چرخش به سمت راست و چپ ، آب سرد و گرم خواهد شد . با گذاشتن اهرم روی وسط شیر آب به یک دمای مناسب (نه گرم و نه سرد ) می رسد.

شیرآلات پدالی

شیر های پدالی یکی از شیر های مناسب برای مکان های عمومی می باشد . که علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب ، بهداشت شخصی و عمومی نیز بسیار رعایت میشود . به طوریکه هیچ شخصی دست به شیرآلات نمی زد و با فشار دادن پل روی پدال آب در شیر به جریان می افتد. و با برداشتن پا از پدال جریان آب قطع خواهد شد. این شیرآلات با یک مولد برقی کار میکند. و در لیست قیمت شیرآلات از شیرآلات دیجیتالی که آن هم بسیار برای بهداشت مناسب است ارزان تر می باشد.

شیرآلات پدالی

انواع شیرآلات براساس رنگ

کروم

طلایی و برنزی

سفید و مشکی

شیرآلات مدرن

کروم

یکی از رنگ های پر کار برد و در عین حال پر فروش می باشد ،که با هرسبکی قابلیت ست شدن را دارد و البته باید گفت که با سبک مدرن بیشتر به دل مینشیند. یکی دیگر از محبوبیت این رنگ قیمت مناسب آن نسبت به بقیه رنگ ها می باشد.در لیست قیمت شیرآلات کروم براق ارزان تر از کروم مات می باشد . افرادی که طرفدار رنگ کروم مات هستند بدانند که مات در سبک های کلاسیک فوق العاده موثر عمل می کند . و فضا را دلنشین تر و جذاب تر میکند.

شیرآلات کروم

رنگ طلایی در لیست قیمت شیرآلات چه تاثیری دارد

یکی از رنگ هایی که با طراحی های به سبک سلطنتی فوق العاده دل نشین خواهد شد . اگر توانایی نگهداری صحیح از این رنگ شیرآلات را دارید می توانید نسبت به خرید آن اقدام کنید .زیرا این شیرآلات نسبت به شیرآلات رنگ کروم زودتر تغییر رنگ خواهد داد..

برای استفاده ی بهتر از شیرآلات طلایی حتما برای آنها دستمال مخصوص تهیه کنید و از هیچ گونه مواد شوینده استفاده نکنید و تنها از اسپری مخصوص شیرآلات استفاده کنید.

شیرآلات طلایی

رنگ برنزی در لیست قیمت شیرآلات

رنگ برنزی مخصوصا رنگ مات آن برای دوستداران سبک کلاسیک فوق العاده می باشد. به طوریکه به نظر هر طراحی لازمه ی داشتن دکوراسیون شیرآلات با این رنگ است . اما این را نیز در نظر داشته باشید که رنگ های مسی و برنزی مخصوصا مات آن از قیمت بیشتری از تمامی شیرآلات برخوردار هستند.

شیرآلات برنزی

لیست قیمت شیرآلات بر چه اساسی تعیین می شود

لیست قیمت به فاکتورهای مهمی بستگی دارد .یکی از این فاکتورها میتواند رنگ شیرآلات باشد . باید به این نکته توجه کنید که قیمت شیرآلات کروم به نسبت شیرآلات طلایی یا برنزی ارزان تر محاسبه میشود . اما شیرآلات مات گرانترین نوع شیرآلات در رده بندی قیمت ها قرار میگیرد.

لیست قیمت شیرآلات
شیر روشویی طلایی

دیگر فاکتور مهم در قیمت گذاری شیرآلات وزن آن میباشد . به طوریکه هرچه وزن شیرآلات بیشتر باشد قیمت آن نیز گرانتر محاسبه می شود . و هرچه سبک تر باشد متریال استفاده شده در آن نیز کمتر است و درنتیجه قیمت کمتری را نیز دارد.نوع آلیاژی که در شیرآلات استفاده خواهد شد نیز اگر از جنس برنج باشد هم از کیفیت مناسب تری برخوردار است و هم طول عمر بیشتری دارد در نتیجه پول بیشتری بابت آن نیز باید پرداخت کنید . اما سرب خشک ضعیف تر می باشد و قیمت کمتری را نیز به خود اختصاص می دهد.

شیر روشویی دستشویی

پرسش و پاسخ

لیست قیمت شیرآلات بر چه اساسی تعیین می شود

لیست قیمت به فاکتورهای مهمی بستگی دارد .یکی از این فاکتورها میتواند رنگ شیرآلات باشد . باید به این نکته توجه کنید که قیمت شیرآلات کروم به نسبت شیرآلات طلایی یا برنزی ارزان تر محاسبه میشود . اما …. برای خواندن ادامه مطالب و موضوعات جذاب دیگر کلیک کنید.

شیرآلات واشر دار چه نوع شیرآلاتی هستند

شیرآلات بدون واشر مدل ها و فرم های مختلفی دارند که امروزه بسیار در منازل از آنها استفاده می شود. و هنگام بررسی لیست قیمت شیرآلات این نوع گرانتر هستند . این نوع شیرآلات هم …..برای خواندن ادامه مطلب وارد مطلب شوید.

شیرآلات هرمی چه نوع شیرآلاتی هستند

شیرهای اهرمی نوعی از شیرآلات هستند که امروزه جایگزین شیرهای قدیمی و سنتی شده اند. .و بسیار پرکاربرد و با کیفیت هستند.و به خاطر زیبایی و لوکس بودن این نوع شیرآلات و جذابیت آن مورد توجه بسیاری از انسانها قرار گرفته اند.این شیر ها در نسل جدید دوام بسیار بالایی دارند همچنین در مصرف آب نیز…..برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید

شیرآلات بدون واشر چیست

شیرآلات بدون واشر مدل ها و فرم های مختلفی دارند که امروزه بسیار در منازل از آنها استفاده می شود. و هنگام بررسی لیست قیمت شیرآلات این نوع گرانتر هستند . این نوع شیرآلات ….. برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید

4 پاسخ

    1. با سلام به شما دوست عزیز خیر خرید فقط از سایت امکان پذیر می باشد. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code