اینجا هستید :
مشخصات پارکت لمینت خوب

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

مشخصات پارکت لمینت خوب

مشخصات پارکت لمینت خوب

شما دراین مقاله با مشخصات پارکت لمینت خوب  آشنا می شوید :

« هدف اصلی ما در شرکت صنایع شادکو رضایت خداوند است که آنهم در گرو رضایت مشتری است »

شرکت صنایع شادکو

shadkoo industries Compan

مشخصات پارکت لمینت خوب

شرکت صنایع شادکو آماده همکاری با مشاورین

املاک و سازندگان گرامی در زمینه انواع پارکت ها کفپوش ها

، انواع دیوارپوش ها سنگ نما ها و کلیه محصولات ساختمانی موجود در بازار

می باشد شما عزیزان میتوانید بهترین محصولات موجود در بازار را با بالاترین کیفیت و مناسب

ترین قیمت از این مجموعه تهیه نمایید ما در این مجموعه همواره بهترین ها را برای شما در نظر داریم

« شما لایق بهترین ها هستید »

بهترین پارکت و مشخصات پارکت لمینت خوب

تاریخچه پارکت لمینت در ایران از قدمت بالایی برخوردار است اما محصولات امروزی در دنیا از کیفیت بالاتری به نسبت قدیم برخوردار است به تازگی تولید کنندگان پارکت های لمینت در ایران با نبوغ بیشتری به تولید و ساخت پارکت ها اقدام کردند به طوری که پاکت های امروزی در تنوع رنگی و طرح های بسیار متنوع به بازار عرضه شده است که شما مشتریان عزیز میتوانید از بین هزاران نمونه با توجه به سیلقه خود انتخاب نموده و در دکوراسیون های داخلی خود آنها را اجرا کنید.دارد. ازانواع پارکت های خوب می توان از پارکت لمینت برای ادارات و انواع پارکت خانه نام برد.

مشخصات پارکت لمینت خوب


ساختار و مشخصات پارکت لمینت خوب از سه لایه تشکیل شده

لایه مرکزی پارکت لمینت
لایه تحتانی پارکت لمینت
لایه رویی پارکت لمینت

لایه مرکزی پارکت لمینت

لمینت یاcore layer که به آن قلب لمینت می گویند و دوام و کیفیت آن بستگی به مواد تشکیل دهنده داخل آن دارد آنچه موجب استحکام این لایه می شود پروسه ساخت و تحت فشار قرار گرفتن این لایه است که جنس آن از سیب با چگالی بالا ست نقش بسیار مهمی را در محصولات پارکت لمینت دارد. از پارکت های چوبی چند لایه و کفپوش طرح پارکت برای محیط های مختلف استفاده می کنند.

لایه تحتانی پارکت لمینت

این لایه همان لایه است که در قسمت زیرین پارکت قرار دارد که بر روی کف زمین قرار می‌گیرد این دوره مانع نفوذ رطوبت از کف زمین به لایه‌های دیگر می‌شود و مهمترین نقش را در استحکام پارکت ایفا می‌کند. ساختار این لایه از این متن یا طبیعی و یک لایه عایق که شرایط خاص با یکدیگر ترکیب شده و حالت چسبناکی را به وجود می‌آورد. که علاوه بر ضد رطوبت بودن ، مانع از تا شدن لمینت نیز می‌شود. پارکت های لمینت از دوام و استحکام بیشتری برخوردار است لمینت برای ادارات و انواع پارکت خانه از این نوع پارکت ها محسوب میشود.

قسمت رویی و مشخصات پارکت لمینت خوب

این قسمت قسمت ظاهری پارکت لمینت است که در معرض دید قرار می‌گیرد و تمامی طرح ها و رنگ ها را بر روی این قسمت اجرا می کنند شما در این قسمت شما میتوانید فروش انواع پارکت لمینت ها در طرح های متنوع و رنگ‌های بسیار جذاب برای اماکن مختلف در بازار موجود میباشد. به قسمت لایه پوشاننده ، لایه سایشی یا روکش لمینت نیز به می گویند که جدا از شفافیت و جنس براقی که این تایل ها دارند این لایه جلوگیری از فرسایش محصول نیز می کند جنس پوشش و کیفیت دارد باید از استحکام بالایی برخوردار باشد. تا پارکتهای لمینت را در برابر انواع خط و خش و نور خورشید و انواع شوینده‌ها محافظت کند.

پارکت طرح چوب در ادارات
پارکت طرح چوب در ادارات

نحوه ساخت پارکت لمینت

زمانی که تمامی این لایه ها با هم ترکیب و با تحت فشار قرار دادن آنها پارکتی به صورت آماده شد آنها را در تایل های صاف یکدست و در ابعاد گوناگون تولید و به بازار عرضه می کنند این لایه ها در شرکت و کارخانه ها با انواع مختلف و راه های مختلف تولید می شوند پارکت آماده شده به طوری است که وقتی شما آن را در دست میگیری متوجه لایه لایه بودن آن نمی شوید و آن به صورت یکپارچه و به ابعاد طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود بوده و شما می توانید آن را تهیه نمایید. می توان از انواع پارکت خانه و پارکت لمینت برای ادارات از این پارکت ها استفاده کرد.

روش های تولید و مشخصات پارکت لمینت خوب

روش اول DPL
روش دوم HPL

روش اول DPL

اکثر پارکتهای لمینت موجود در بازار به این روش تولید می شود در این روش لایه های چهارگانه تحت فشار شدید و به صورت یکپارچه آماده نصب می شوند.برای نصب پارکت سفید طرح چوب بر روی کفپوش سرامیکی دستشویی دیگر نیازی به زیرسازی نیست.

پارکت لمینت پذیرایی
پارکت لمینت طرح چوب پذیرایی

روش دوم HPL

در این روش لایه های مرکزی به هم چسبیده ولی دو لایه روکش و دکوراتیو با تحت فشار قرار دادن به هم متصل شده اند نوع اتصال لایه روی ماندگاری و عمر محصول تاثیر زیادی می گذارد. چون پارکتهای چوبی گران تمام می شوند و نگهداری آنها دشوار است، پارکت لمینت برای ادارات وارد بازار شدند.

مشخصات پارکت لمینت خوب

لمینت به واژه لایه لایه یا ورقه ای اطلاق می شود که با توجه به نحوه ساخت پارکت لمینت مشخص میشود لایه های پارکت باید به دقت با تحت فشار قرار گرفتن به یکدیگر بچسب ند به طوری که بعد از اتمام کار تایل ها به هیچ عنوان و ورقه ورقه و لایه بودن آن ها در ظاهر دیده نشود هرچه لایه های پارکت بیشتر بوده و به خوبی به یکدیگر چسبانده شوند از استحکام و طول عمر و ماندگاری بیشتری برخوردار خواهند بود . از این نوع پارکت ها می توان به پارکت چوبی یک لایه اشاره کرد.

مشخصات پارکت لمینت خوب
مشخصات پارکت لمینت خوب

قیمت و مشخصات پارکت لمینت خوب به چه مواردی بستگی دارد

برند سازنده پارکت ها در قیمت گذاری آن ها تاثیر گذار است
کیفیت مواد تشکیل دهنده پارکت لمینت
کیفیت طرح های پارکت لمینت
کیفیت رنگ های پارکت چوبی افرا لمینت
چند لایه بودن پارکت لمینت
نوع چسب و نوع مقدار فشار برای چسباندن
نوع پوشش لایه دکوراتیو پارکت لمینت

انواع و پارکت لمینت طرح چوب

پارکت لمینت طرح چوب
پارکت لمینت طرح چوب به رنگ صورتی
پارکت نمونه طرح چوب به رنگ طوسی
پارکت سفید طرح چوب
پارکت لمینت طرح چوب به رنگ طلایی
پارکت لمینت مدرن

پارکت لمینت طرح چوب

پارکت لمینت طرح چوب کیس بسیار مناسبی است جایگزین خوبیست برای پارکت های طرح چوب چون از ماندگاری و استحکام زیادی برخوردارند هم از قیمت مناسب تری نسبت به پارکت های تمام چوب برخوردارند و هم در طرحها و رنگهای بسیار زیادی تولید می‌شوند. جنس پارکت کف ادارات پلیمر است و مانند کفپوشهای لمینت در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود

مشخصات پارکت لمینت خوب
مشخصات پارکت لمینت خوب

مشخصات پارکت لمینت خوب به رنگ صورتی

پارکت لمینت های صورتی ره رنگ خاصی که دارند غالباً در اماکن و خصوصی مانند مهدکودک ها و اتاق کودکان و اتاق خواب استفاده قرار می‌گیرد و این پارکت لمینت را با لوازم خواب کودک هماهنگ می‌کنند

پارکت لمینت های طرح چوب به رنگ سفید

پارکت لمینت های طرح چوبی که رنگ آنها سفید است در عین سادگی جلوی بسیار زیبایی را به محیط های مختلف می دهد شما به راحتی می توانید انواع پارکت ها را می توان با انواع لوازم خانه و انواع دیوارپوش ها هماهنگ کنید

پارکت لمینت های طرح چوب به رنگ طوسی

این پارکت ها را می توان در رنگهای طوسی پررنگ طوسی کمرنگ تهیه کرد این نوع پارکت ها را در انواع پذیرایی ها اتاق خواب ها آشپزخانه ها و به راحتی می‌توانیم پارکت ها را با لوازم خانه و انواع دیوارپوش ها هماهنگ کرد. ازانواع پارکت های خوب می توان از پارکت لمینت برای ادارات و انواع پارکت خانه نام برد.

مشخصات پارکت لمینت خوب به رنگ طلایی

از جمله پارکت های پرفروش هستند که در انواع اماکن مورد استفاده قرار می‌گیرند از این پارکت ها معمولاً برای تالارهای پذیرایی و رستوران ها انواع پذیرایی ها اتاق خواب ها و در سالن های مجلل و شیک می توان استفاده کرد و آنها را با انواع دیوارپوش ها و ابزارهای سقف در اماکن مختلف هماهنگ کرد.

پارکت های لمینت چوبی

شرکت صنایع شادکو

shadkoo industries Compan

شرکت صنایع فروشگاه عرضه کننده محصولات

ساختمانی بوده و تمامی محصولات موجود در بازار را با کیفیت

بالا و قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد شما می توانید برای

انواع پروژه های ساختمانی ، و انواع دکوراسیون های داخلی و خارجی روی ما حساب کنید

ما در این مجموعه همواره بهترین ها را برای شما در نظر داریم

« شما لایق بهترین ها هستید »

آیا پارکت لمینت های طرح چوبی به رنگ طلایی هم در بازار وجود دارد؟

از جمله پارکت های پرفروش هستند که در انواع ….

هدف اصلی ما جلب رضایت خداوند است که آنهم در گروه رضایت مشتری است

6 پاسخ

    1. پارکت ها را با رنگ های متنوع میتوانید از این مجموعه بصورت آنلاین تهیه نمایید.

  1. پذیرایی من سرامیکه فقط قیمت حاشیه ی پذیزایی رو میخوام پارکت کنم ، امکان پذیره؟

    1. بله یکی از تزیینات کفپوش ها در محیط های مختلف ترکیب کردن این کفپوش ها با کفپوش های دیگر است که کف منازل شما را لوکس و امروزی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code