اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

نورپردازی آینه روشویی

نورپردازی آینه روشویی

نورپردازی آینه روشویی به لطف پیشترفت صنایع آینه سازی در حال حاضر به روش های مختلفی انجام میشه . که باعث میشه تنوع آینه سرویس‌بهداشتی مخصوصا آینه آینه چراغ‌دار لمسی خیلی بیشتر و متنوع‌تر بشه . و بتونیم مدل‌های بیشتری رو از این‌مدل آینه های زیبا داشته باشیم. با من توی این‌نوشته همراه باش که می‌خوام در مورد انواع نورپردازی آینه روشویی ، انواع مدل‌های آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی ، انواع آینه چراغ‌دار دستشویی اطلاعات خیلی خوبی بهت بدم . ✅

با استفاده از آینه دستشویی و سرویس بهداشتی توی خونت می‌تونی لطف خیلی بزرگی به محیط دستشویی خونت بکنی . چون استفاده درست از آینه دستشویی با قیمت مناسب می‌تونه خیلی برای محیط دستشویی خونت خوب و مفید باشه . برای مثال محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی معمولا به دلیل نداشتن پنجره نور کافی رو ندارن و به همین علت هم استفاده از یک آینه با نورپردازی آینه روشویی درست می‌تونه خیلی به جلوه محیط دستشویی کمک زیادی کنه .

نورپردازی آینه روشویی
آینه روشویی

انواع آینه چراغ‌دار روشویی

آینه بک‌لایت

آینه ال ای دی

آینه لامپی

نورپردازی آینه روشویی
آینه دستشویی زیبا

آینه بک‌ لایت دستشویی

خیلی مشخص و واضحه که آینه بک‌لایت دستشویی از محبوب‌ترین و پراستفاده ترین آینه‌های موجود تو بازاره . آینه‌های بک‌لایت دستشویی به دلیل نورپردازی آینه روشویی خفنشون خیلی ظاهر خوب وزیبایی دارن . و به همین علت هم می‌تونی از این‌مدل آینه بک‌لایت دستشویی و سرویس‌بهداشتی توی محیط‌های مختلف خونت استفاده کنی . و به همین علت هم آینه دستشویی بک‌لایت از پرفروش‌ترین آینه‌های دستشویی موجود توی بازارن که می‌تونی این‌مدل آینه دستشویی رو با نورپردازی آینه روشویی‌های مختلف و متنوع تهیه و استفاده کنی .

نورپردازی آینه روشویی بک‌لایت خیلی جالبه و به این‌صورته که معمولا پشت آینه دستشویی لامپ‌ها قرار دارن و نور منتشر شده ازشون به خود آینه و دیواری برخورد می‌کنه . و به همین علت هم نور خیلی قشنگ و ملایمی رو به محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خونت هدیه می‌کنه . اما همون طور که گفتیم . نورپردازی آینه روشویی بک‌لایت خیلی ممکنه که متفاوت باشه . حواست باشه که معمولا قیمت آینه دستشویی بک‌لایت از قیمت آینه دستشویی ساده کمی بالاتره و دقت کن که یک آینه دستشویی منتناسب با پول توی جیبت تهیه و استفاده کنی .

رنگ‌های خیلی متنوع و گوناگونی هم برای این‌مدل آینه‌های بک‌لایت موجوده که باعث میشه که بتونی به راحتی مناسب برای هر محیطی با هر دکوراسیونی یک آینه دستشویی با نورپردازی آینه روشویی مناسب رو تهیه و استفاده کنی . اگه می‌خوای به دکوراسیون محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خونت هم یک حال اساسی و خوبی بدی . می‌تونی از این روشویی مدل CARMEN برند تیفانی در کنار این‌مدل آینه دستشویی بک‌لایت استفاده کنی . که واقعا می‌تونه خیلی جذاب و محشر باشه برای خونت .

نورپردازی آینه روشویی
آینه بک‌لایت دستشویی

ساخت آینه بک لایت

حالا که با خود آینه دستشویی بک لایت و نورپردازی آینه روشویی آشنا شدی ، شاید طرز ساخت آینه بک‌لایت هم برای تو جالب باشه . در مرحله اول باید بدونیم که اصلا آینه بک‌لایت روشویی از چیا تشکیل شده . خود آینه دستشویی شیک بک‌لایت به طور معمولی از دو بخش تشکیل شده که خود آینه دستشویی همراه با سیستم نورپردازی آینه است . این دو بخش باید به صورت دقیق درکنار هم باشن تا بتونن به درستی یک آینه بک‌لایت روشویی رو تشکیل بدن و بشه به راحتی ازشون استفاده کرد .

به طور عادی در اطراف آینه تراش خورده یک نوار ایجاد می‌کنند و با قرار دادن لامپ‌ها نور در محیط مورد نظر پخش میشود . البته باید نکاتی هم رعایت شه برای مثال اون نوار اطراف آینه باید بدون جیوه باشه . حالا اگه آینه بک‌لایت دستشویی به صورت لمسی بود . باید برای آینه دستشویی یک ناحیه مشخص شه تا کلید لمسی در پشت اون قسمت نصب و قابل استفاده شه . در کنار این‌موضوعات اگه درخواست حک لوگوی مورد نظر هم بود باید همه این‌نواحی بدون جیوه باشن . تا بتونیم در نهایت یک لوگوی نورانی برای انواع مدل‌های آینه دستشویی بک لایت مون داشته باشیم .

کلید لمسی هم به طور عادی دو قسمت داره . قسمت اول که قسمت حساس کلید هست که آینه روی این‌قسمت قرار میگیره . این‌ناحیه برای کار کردن بهتر کلید هم باید خش خورده باشه . قسمت دوم هم قسمت نورانی کلیدمون هست که باعث میشه قسمت روشن خاموش و لوگوی مورد نظر به خوبی روی آینه دستشویی بک‌لایت مشخص و قابل دیدن باشه .

 نورپردازی آینه روشویی
ساخت آینه بک لایت

آینه چراغ دار دستشویی

از آینه‌های محبوب دیگه چراغ‌دار قطعا این‌مدل آینه‌های لامپی دستشویی هستند . که با آینه چراغ‌دار دستشویی بک لایت تفاوت‌ها و شباهت‌هایی دارن . البته نورپردازی آینه روشویی لامپی قطعا با نورپردازی آینه روشویی بک‌لایت خیلی می‌تونه متفاوت باشه . همون طور که از روی اسم این‌مدل آینه دستشویی لامپی مشخصه این‌مدل آینه دستشویی لامپی روی خودشون تعدادی لامپ دارن که با فاصله‌های یکسان از هم روی آینه دستشویی لامپی قرار دارن . حالا ممکنه که یک سال پیش بیاد چرا حالا با فاصله های برابر ؟؟؟

این‌فاصله بین لامپ‌های آینه سرویس‌بهداشتی و حمام باعث میشه که خود آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی خیلی قشنگ‌تر بشه و نور حاصل از نورپردازی آینه روشویی به صورت یک نواخت توی محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خونت پخش بشه . قیمت آینه دستشویی ساده لامپی هم به مدل و کیفیت آینه و هم به مدل خود لامپ‌ها بستگی داره. اگه هم لامپ‌های آینه دستشویی دچار مشکل شدن غمت نباشه . چون به راحتی این‌مدل لامپ‌ها به راحتی تعویض و جایگزین میشن . اکثرا هم از لامپ‌های ال ای دی برای این‌مدل آینه دستشویی به دلیل کیفیت بالا استفاده می‌کنن .

آینه لامپی توی بازار خیلی اسم‌های مختلفی داره . برای مثال چون از این‌مدل آینه دستشویی به دلیل نورپردازی آینه روشویی خیلی خوبشون توی اتاق‌های گریم استفاده می‌کنن بهشون آینه‌های گریم هم میگن . و یا شاید اسم این‌مدل آینه دستشویی رو با اسم آینه هالیوودی شنیده باشی . دقیقا مثل آینه‌های بک‌لایت برای این آینه دستشویی لوکس لامپی هم رنگ‌های بسیار مختلف و جذابی وجود داره . که باعث میشه با هر سلیقه‌ای که هستی بتونی از این‌مدل آینه دستشویی با نورپردازی آینه روشویی‌های مختلف و متنوع استفاده کنی .

اگه هم به دنبال یک ترکیب جذاب و استثنایی برای محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی خونت می‌گردی . می‌تونی از این روشویی مدل CARMEN برند تیفانی در کنار این‌مدل آینه دستشویی لامپی جذاب استفاده کنی . که واقعا می‌تونه خیلی ترکیب برنده‌ای و مناسبی برای محیط دستشویی خونت باشه .

نورپردازی آینه روشویی
آینه لامپی دستشویی

عوامل موثر بر قیمت آینه چراغ‌ دار

ابعاد آینه

سیستم نورپردازی

رنگ آینه

ابعاد آینه نوری

بدون شک هممون تاثیر ابعاد آینه رو روی قیمت آینه دستشویی بک لایت می‌دونیم . در حالت عادی تاثیر ابعاد آینه روی قیمت آینه سرویس‌بهداشتی بیشتر از بقیه مولفه هاست . به همین علت هم هست که به تو پیشنهاد می‌کنیم . که هنگام خرید آینه دستشویی بک‌لایت مورد نظر حتما باید به ابعاد و اندازه آینه بک لایت توجه داشته باشی . در اول کار بهتره که ابعاد اون محیطی که می‌‌خوای آینه دستشویی رو نصب کنی اندازه بگیری ، در آخر کار هم با توجه به همون اطلاعات آینه بک‌لایت مورد نظرت رو تهیه و استفاده کنی .

انتخاب ابعاد آینه دستشویی بدون شک باید متناسب با ابعاد محیط دستشویی خونه‌ات باشه . برای مثال نباید وقتی که یک محیط دستشویی خیلی بزرگی داری بری یک آینه دستشویی کوچیک تهیه کنی . رابطه قیمت آینه دستشویی با ابعاد آینه هم که دیگه خیلی مشخصه ولی باید در کنار این‌موضوع به موضوعات دیگه هم توجه کنی ، مثل نورپردازی آینه روشویی و رنگ آینه که میتونن روی قیمت آینه دستشویی مدرن و شیک تاثیر مستقیم بزارن و نباید فقط فکرت سمت اندازه آینه روشویی باشه .

یک موضوع در مورد ضخامت آینه هم هست که اکثرا در مورد این‌مسئله اشتباه فکر می‌کنند . ضخامت هرچی کمتر باشه تراش دادن آینه و سختی کار خیلی بیشتر میشه . به همین علت هم می تونه باعث افزایش قیمت آینه دستشویی بشه . به طوری که معمولا آینه هایی که ضخامت چند میلیمتری دارن قیمت بیشتری از آینه ای با ضخامت چند سانتی متری دارند .

مزیت خرید اینترنتی

خرید اینترنتی به لطف مزیت‌ها و ویژگی‌های بسیار خوب و مثبتش خیلی طرفدار بین مردم پیدا کرده . اگه دوست داری که بدونی خرید آنلاین چه مزیت‌هایی می‌تونه برای‌تو داشته باشه حتما ادامه مطلب رو بخون . تا بفهمی که چقدر می‌تونی با خرید اینترنتی خرید‌های خودتو مثل خرید یک آینه روشویی لمسی رو سریع تر انجام بدی .

بدون شک راحتی توی خرید از بزرگ‌ترین مزیت‌های خرید اینترنتی و آنلاین به شمار میاد . که این‌موضوع به لطف وجود فروشگاه‌های بسیار زیاد شبانه روزیه که کار رو واقعا برای من و تو خیلی آسون‌تر کرده . فرض کن می‌تونی با لباس راحتی روی مبل خونتون بشینی و اون چیزی که دوست داری رو توی هر ساعت از شبانه روز که خواستی به راحتی تموم ، سفارش بدی .

از ویژگی‌های خیلی خوب دیگه خرید اینترنتی مقایسه بین محصولات و قیمتاشون هست . توی فروشگاه‌های اینترنتی و آنلاین واقعا کار مقایسه بین محصولات خیلی راحت شده . برای مثال وقتی می‌خوای یک آینه روشوی رو خریداری کنی ، می تونی به راحتی با گزینه های موجود بهترین قیمت هارو و یا بهترین نورپردازی آینه روشویی رو سرچ و جست و جو کنی و به همین علت هم بتونی سریع‌تر اون آینه روشویی که می‌خوای رو تهیه و استفاده کنی .

دور از شلوغی ! اگه تو هم مثل من از موندن توی صف‌های طولانی مخصوصا توی زمان چشنواره ها خسته شدی و یا اینکه دیگه نمی‌خوای پشت ترافیک سنگین شهری باشی ، واقع خرید اینترنتی می‌تونه خیلی مناسب باشه برای‌تو . با خرید اینترنتی از همه این‌مشکلات خداحافظی کن !

شاید این‌موضوع برای تو هم پیش اومده باشه که هنگام خرید حضوری به طور اجبار اون چیزی که نیازت نبوده رو خریدی و در نهایت هم اصلا اون وسیله به کار تو نیومده . که به دلیل فشار های مغازه داران و هنر فروش آنهاست . اما توی خرید اینترنتی دیگه خبری از این‌موضوع نیست و می تونی به راحتی اون چیزی که دوست داری و نیازت هست رو خریداری و استفاده کنی .

نورپردازی آینه روشویی
آینه روشویی

چرا الان خرید کنم ؟

به دلیل نوسانات شدید قیمت ارز توی کشورمون همون طور که خودت هم حتما ازش خبر داری ، به تو پینشاد می‌کنیم که همین الان‌ این‌مدل آینه رو با نورپردازی آینه روشویی بسیار خفنش تهیه و استفاده کنی . سعی کردیم با وجود نوسانات شدید قیمت بتونیم قیمت این‌محصولات هم پایین نگه داریم . با خرید در همین لحظه می‌تونی آینه روشویی خودت رو با قیمت بسیار مناسب‌تری تهیه و استفاده کنی .

علاوه بر این هم می‌تونی خیلی سریع‌تر اون آینه ای که مد نظرت هست رو تهیه کنی و بتونی توی محیط دستشویی خونه‌ات ازش استفاده کنی و نهایت لذت رو ببری .

سه نکته طلایی در مورد خرید آینه روشویی 📌

📌 اولین نکته در مورد خرید آینه دستشویی که حتما باید بهش توجه داشته باشی . تناسب ابعاد آینه دستشویی با ابعاد آینه دستشویی مورد نظرته که خیلی این‌نکته می‌تونه مثل نورپردازی آینه روشویی توی جلوه محیط دستشویی خونت تاثیر بزاره . هنگام خرید آینه دستشویی مورد نظرت حتما حواست باشه که یک آینه دستشویی ارزان مناسب رو برای فضای محیط خونت تهیه و استفاده کنی . تا بتونی از آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی مورد نظرت نهایت لذتو ببری .

📌 دومین نکته هم اینکه علاوه بر اینکه ابعاد آینه دستشویی باید متناسب با ابعاد محیط دستشویی باشه . خوبه که ابعاد آینه دستشویی متناسب با ابعاد وسایل اطرافش باشه . برای مثال خوبه که ابعاد آینه دستشویی با ابعاد روشویی محیط دستشویی متناسب باشه . تا با حفظ تناسب بین ابعاد وسایل جلوه محیط دستشویی رو خیلی قشنگ‌تر نشون بده . این‌نکته مثل نورپردازی آینه روشویی برای محیط دستشویی خونت مهمه .

حالا ممکنه که یک مشکل پیش بیاد . توی محیط دستشویی بیشتر از یکی روشویی وجود داشته باشه . که در این‌صورت هم میشه از یک سرویس آینه دستشویی طویل و مناسب استفاده کرد . و یا اینکه میشه برای هر کدوم از روشویی‌ها یک آینه دستشویی جداگونه تهیه و استفاده کرد .

📌 نکته سوم هم اینکه یک آینه دستشویی مناسب رو با رنگ بندی و تم خوب تهیه و استفاده کنی . که در حال حاضر هم توی فروشگاه آینه دستشویی انواع آینه‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی با رنگ بندی‌های متفاوت موجوده که انتخاب رنگ آینه می‌تونه مثل نورپردازی آینه روشویی خیلی قابل توجه باشه .

نورپردازی آینه روشویی
آینه دستشویی شیک

فروشگاه بزرگ شادکو 🎁

حالا ممکنه که از خودت بپرسی آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی مورد نظر خودمو با نورپردازی آینه روشویی دلخواه خودمو از کجا می‌تونم تهیه کنم ؟ می‌تونی آینه دستشویی مدرن و شیک مورد نظرت رو با نورپردازی آینه روشویی‌های مختلف و متنوع از فروشگاه بزرگ شادکو تهیه و استفاده کنی . خرید از فروشگاه بزرگ شادکو یک سری مزیت‌ها و ویژگی‌ها داره که قطعا می‌تونه خیلی برات جذاب و مفید باشه .

اولین مزیت خرید از فروشگاه بزرگ شادکو اینکه داری خرید انواع مدل‌های آینه دستشویی مورد نظرت رو بدون واسطه انجام میدی . خرید بدون واسطه هم که دیگه کاملا مشخصه یعنی ارتباط مستقیم ما با تو دوست عزیز ! خرید بدون واسطه می‌تونه خیلی هزینه هاتو کاهش بده و به همین علت هم مثل یک ذخیره پول برات می‌مونه . همچنین می‌تونه سرعت خرید آینه دستشویی مورد نظرتو خیلی کاهش بده . دیگه چی از این‌بهتر ؟؟؟

همچنین ما در مورد آینه دستشویی مورد نظرت با نورپردازی آینه روشویی‌های مختلف بهت کاملا مشاوره میدیم . اونم چی ؟ کاملا به صورت رایگان . فقط لازمه که آینه دستشویی ساده مورد نظرت تو انتخاب کنی . تا در موردش کاملا تو رو راهنمایی کنیم . تا بتونی در نهایت یک آینه با نورپردازی آینه روشویی مناسبی رو بتونی تهیه کنی و حالشو ببری .

نورپردازی آینه روشویی
آینه سرویس‌بهداشتی

😍 ضمانت 1 ساله بی قید و شرط دیگه چی ازاین‌بهتر ؟؟🔥

شرکت شادکو برای اینکه خیال تو رو از بابت آینه‌های دستشویی خودش راحت کنه . فروش آینه دستشویی خودشو با ضمانت 1 ساله بی قید و شرط انجام میده . تا بتونی به راحتی آینه دستشویی مورد نظرت رو تهیه کنی و استفاده کنی .

توی فروشگاهمون انواع آینه دستشویی رو با نورپردازی آینه روشویی‌های بسیار متنوع و مختلف داریم . که فقط باید بیایی و ببینی . برای رفتن به فروشگاه شادکو فقط لازمه که روی لینک پایین کلیک کنی .

نورپردازی آینه روشویی
آینه دستشویی لوکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code