اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

وان جکوزی قیمت

وان جکوزی یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی است که به دنبال یک استحمام لذت بخش هستند. عوامل مختلفی هستند که باعث می‌شوند وان جکوزی قیمت متغیری پیدا کند . که ما در این مقاله به این عوامل خواهیم پرداخت:

وان جکوزی قیمت 00
وان جکوزی مدرن

وان جکوزی همان وان گردابی است

در گذشته های بسیار دور یکی از شرکت های معروف تولیدی وان‌ حمام ، آپشن جدیدی روی وان‌ حمام تولیدی خود اضافه کرد . منظور از آپشن جدید همان دریچه های ورود و خروج آب با فشار همراه با هوا به درون وان همچنین اضافه شدن موتور آب که این آب را به صورت گرد آبی در وان بچرخاند می باشد.به این نوع وان در اصل وان گردابی گفته می‌شده است.

نام این شرکت ، جکوزی بود . از آن روز به بعد برند شرکت روی این نوع از وان های پیشرفته ماند . به همین دلیل به این نوع از وان ها وان جکوزی گفته می شود. شما میتوانید وان حمام جکوزی خود را از یک فروشگاه وان جکوزی معتبر تهیه کنید.


تفاوت وان معمولی و وان گردابی در چیست

وان جکوزی دارای یک موتور پیشرفته است. که آب را در ترکیب با هوا با فشار تنظیم شده وارد فضای وان حمام می کند. اصطلاحاً به این عمل ، که آب با فشار وارده وان می شود ، ماساژور وان حمام گفته می شود. در صورتی که وان حمام معمولی بیشتر شبیه به یک ظرف بزرگ است که پر از آب شده است. و هیچ‌گونه آپشن اضافه تری ندارد.وان جکوزی قیمت بالاتری نسبت به قیمت وان حمام ساده دارد .

وان جکوزی قیمت 01
وان جکوزی بزرگ

مزیت های استفاده از وان جکوزی

استفاده از وان جکوزی بسیار مناسب کسانی است که از بیماری های استخوان درد نظیر آرتروز کمر درد ، زانو درد و غیره.. رنج می برند.
وان جکوزی به نوعی کار آب درمانی را برای ما انجام می دهد. از دیگر مزایای استفاده از وان جکوزی می‌توان به این نکته اشاره کرد ، که فشار آبی که وارد وان حمام می شود قابل کنترل است. در این صورت می‌توانیم حمامی لذت بخش را با داشتن یکی از انواع وان حمام جکوزی داشته باشیم.وان جکوزی قیمت مناسب هم در فروشگاه انواع وان حمام وجود دارد .

وان جکوزی قیمت
وان جکوزی ویلا

نکات تاثیر گذار بر قیمت وان های حمامی

نوع وان جکوزی

جنس وان جکوزی

ابعاد وان جکوزی

ظرفیت جکوزی

وان حمام

نوع وان حمام از جهت نصب

وان های جکوزی انواع مختلفی دارند اما تنها دو مدل از جهت نوع نصب در وان جکوزی وجود دارد . برای تقسیم بندی انواع وان حمام از نوع جکوزی باید به این طریق عمل کنیم : نوع آن اگر توکار یا اینکه از نوع قابل حمل باشد قیمت وان جکوزی متفاوت خواهد شد.

وان جکوزی شیک

نصب وان جکوزی به چه صورت است

وان حمام جکوزی قابل حمل

وان جکوزی حمام توکار

وان جکوزی قیمت 02
ال ای دی وان حمام

قابل حمل بودن یکی از مزیت های وان جکوزی مناسب

وان های حمام قابل حمل همان وان های پیش ساخته میباشند. منظور از پیش ساخته این است که وان حمام به طور کامل در شرکت تولید وان درست شده و تمام تجهیزات درون بدنه خود وان قرار میگیرد. و به محل مورد نظر استفاده مشتری انتقال پیدا میکند.

این نوع از وان ها برای کسانی که دائماً در حال جابجایی منزل خود هستند و همچنین برای کسانی که قصد بازسازی سرویس بهداشتی خود را دارند ، بسیار مناسب است . زیرا با تغییر دادن محل نصب وان ، هیچ گونه مشکلی برای وان جکوزی حمام ما پیش نخواهد آمد.

وان جکوزی قیمت 0
وان جکوزی دو نفره
مزیت استفاده از وان جکوزی قابل حمل

یک وان جکوزی قیمت مناسب و ارزان

دارای بدنه ای مقاوم و مناسب جا به جایی

دارای وزن سبک

وان جکوزی 3 نفره

وان حمام جکوزی توکار

این گونه از وان ها معمولاً نیاز به تخریب فضای نصب و به نوعی نیاز به گودبرداری برای انجام لوله کشی های لازم را دارا می باشد. وان جکوزی قیمت بیشتری در نوع توکار دارد. این نوع از وان جکوزی مناسبه فضای ویلا ها یا ساختمان های ویلایی طبقه همکف می باشد. می توانید این نوع از وان ها که شباهت زیادی به استخر دارند را در ظرفیت های بیش از سه یا چهار نفر نیز سفارش دهید. خرید وان جکوزی از نوع توکار نیازمند دقت نظر بیشتر خواهد بود.

وان جکوزی قیمت 1
وان جکوزی چند نفره
مزیت های استفاده از وان جکوزی توکار

ظاهر کاملا شیک و لاکچری

دوام بسیار زیاد در طول سال های طولانی

ظاهری استخر مانند

داشتن ظرفیت بیش از ۴ نفر


جنس وان جکوزی

شرکت های تولیدی وان حمام آن ها را از جنس های مختلفی تهیه می کنند . نکته قابل توجه این است که ما در مورد جنس بدنه ی یک وان صحبت می‌کنیم؟ یا در مورد جنس شاسی وان ؟
باید گفت تغییر هر دو ی آنها در تولید وان جکوزی قیمت آن را تغییر می‌دهد. در مورد جنس بدنه ؛ هر چه جنس آن مرغوب تر باشد قیمت بالاتری خواهد داشت. در مورد جنس شاسی نیز همین طور است. هرچه شاسی وان مقاومت بیشتر در برابر زنگ زدگی داشته باشد و همچنین مقاومت زیادی برای تحمل وزن بالا داشته باشد قیمت وان حمام بالاتر خواهد رفت.

وان جکوزی قیمت 2
وان جکوزی ویلایی

ابعاد مختلف وان گردابی

در جواب این سوال باید گفته شود که ابعاد وان جکوزی ، هرچه بیشتر و بزرگتر باشد؛ به این دلیل که از متریال بیشتری استفاده می‌شود و برای کارخانه تولید وان حمام جکوزی هزینه بیشتر ایجاد می‌کند ؛ در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. برای تعیین ابعاد وان حمام باید حتماً مساحت کل وان حمام را در نظر بگیرید . همچنین برای بقیه وسایل حمام نظیر : “روشویی حمام” یا “توالت فرنگی با کیفیت” و یا یک “توالت ایرانی مرغوب” نیز فضای کافی را در نظر بگیرید و فراموش نکنید که تمامی وسایل باید از یکدیگر فاصله ی معینی داشته باشند ‌.


ظرفیت یک وان حمام جکوزی

وان جکوزی قیمت بیشتری پیدا خواهد کرد اگر ظرفیت وان حمام مورد نظر شما ، بیش از دو نفر باشد. وان های حمام جکوزی از ظرفیت یک نفر و دو نفر شروع می شوند ، تا ظرفیت‌های بالای ۱۰ نفر.وان هایی که ظرفیت بیشتری دارند ، مقاومت زیادی هم دارند .
اگر شما به دنبال یک وان جکوزی آپارتمانی هستید پیشنهاد ما به شما خرید یک وان حمام جکوزی با ظرفیت یک نفر یا دو نفر است.

وان جکوزی پیش ساخته

وان حمام از نظر ظرفیت به چند دسته تقسیم می‌شود

1.تک نفره

2.دو نفره

3.چند نفره

وان های حمام تک نفره

مناسب ترین وان های حمام برای آپارتمان ها همین وان های تک نفره هستند . اگر وان تک نفره در ابعاد استاندارد تولید شود ، مناسب بسیاری از حمام های خانه های ایرانی خواهد بود . جکوزی آپارتمانی امروزه پر فروش ترین نوع وان محسوب می‌شود . زیرا مردم در سراسر دنیا ترجیح می‌دهند از حمام خود علاوه بر کاربرد استحمام ، به عنوان محلی برای ریلکس کردن و آرامش پیدا کردن نیز استفاده کنند.وان جکوزی قیمت مناسب تری در انواع تک نفره دارد .

وان های حمامی دو نفره

اگر متراژ حمام شما اجازه می دهد ، پیشنهاد ما این است که حتماً از وان حمام دو نفره استفاده کنید . زیرا در این حالت علاوه بر اینکه وان حمام شما ، محلی برای استحمام است . می تواند به محلی برای سرگرمی شما نیز تبدیل شود . با داشتن یک وان حمام جکوزی دو نفره می توانید هنگام استحمام تک نفره نیز ، محل بیشتری را برای خود داشته باشید در نتیجه راحت‌تر به فعالیت خود برسید.

وان چند نفره مناسب چه مکان هایی است

مناسب ترین وان حمام جکوزی برای تفریحات آخر هفته در کنار دوستان این وان های جکوزی چند نفره هستند . از این جکوزی ها می توانید در حمام های بزرگ خانگی استفاده کنید و همچنین می توانید در روف گاردن برج ها یا آپارتمان‌ هایی که استخر های خصوصی دارند ، استفاده کنید. یکی از پرکاربرد ترین مکان‌ هایی که از این وان جکوزی چند نفره استفاده می شود ، حیاط ویلاهای شخصی می باشد.


اکسسوری های اضافه شده بر وان حمام جکوزی

شما عزیزان می‌توانید در کنار خرید یک وان جکوزی مناسب ، ملزوماتی را نیز اضافه بر اصل وان خریداری کنید . اکسسوری های اضافه به شما عزیزان کمک می‌کند تا استحمام لذت بخش تری داشته باشید . امروزه دیگر حمام ، استعمال گذشته خود را ندارد . این روز ها حمام مکانی برای ریلکس کردن و پیدا کردن آرامش شده است. در ادامه به شما عزیزان انواع اکسسوری هایی که می‌توانید در کنار وان حمامی خود خریداری کنید را معرفی می‌‌کنیم :

وان جکوزی حمامی

اکسسوری های یک وان جکوزی

اضافه کردن چراغ

اضافه کردن ال سی دی

افزودن بلوتوث

افزودن اسپیکر

افزودن موتور پمپ آب

صفحه نمایش زیبا مناسب وان جکوزی

نصب یک ال سی دی بر روی دیوار حمام و روبروی وان به شما این امکان را می دهد که ضمن گذراندن وقت خود در وان حمام گرم و آب درمانی فیلم و یا سریال مورد علاقه ی خود را تماشا کرده و زمان خود را با کیفیت بیش تری بگذرانید .

بلوتوث وان جکوزی

دستگاه فرستنده و گیرنده ی بلوتوث به شما کمک می کند تا هنگام استحمام و آرمیدن در وان حمام امکان وصل شدن به گوشی موبایل خود و یا صفحه نمایش برای پرداختن به فیلم ، موسیقی و یا عکس های محبوب خود ار دسترسی آسان برخوردار باشید و همین دسترسی باعث خواهد شد شما در محیط حمام خود احساس راحتی داشته و زودتر از زمانی که می خواهید ناگزیر به خارج شدن از وان و اتمام استحمام خود نشوید .

اسپیکر مناسب یک وان جکوزی شیک

تا به حال به این فکر کرده اید زمانی که می خواهید با آرام گرفتن در وان حمامی گرم از همه ی مشغله ها و شلوغی های روزمره رها شوید موسیقی چه تاثیر به سزایی ، در فاصله گرفتن شما از هر آنچه اطرافتان اتفاق می افتد ، خواهد داشت ؟ شنیدن یک ترانه ی خاطره انگیز و یا موزیکی لایت و بی کلام با آرامش بخشیدن به روان شما می تواند باعث تسریع تسکین درد مفاصل و بهبود عملکرد ذهنتان شود .

موتور پمپ آب برای تبدیل وان ساده به جکوزی

برای بهره بردن از همه ی کاربردهای یک وان جکوزی مجهز تنها کافی است که به وان حمام ساده ی خود یک پمپ آب اضافه کنید . با نصب یک موتور پمپاژ روی وان حمام خود می توانید از امکانات سلامت محور یک جکوزی بهره مند شوید . لازم به ذکر است که قیمت موتور پمپاژ با توجه به قدرتی که دارد قیمت های متفاوتی دارند .

چراغ های تزئینی برای داشتن وان لاکچری

اگر قصد شما در استفاده از وان حمام ویژگی آرام بخشی آن باشد قاعدتا وجود یک نور قوی آن هم در بالای سر شما آزار دهنده خواهد بود و به نوعی اعصاب شما را متشنج خواهد کرد ، برای رفع این مشکل شما می توانید از چراغ هایی با نور ضعیف تر و رنگی که بیش تر جنبه ی زینتی دارد استفاده کرده و ضمن کمک به آرامش هر چه بیشتر خود ، در محیط حمام خود فضایی رویایی با نورهای ملایم ایجاد کنید .

زیر سری طبی چپ یا راست

قطعا تکیه دادن سر و گردن روی بدنه ی وان شما را خسته و از ادامه ی استراحت در آن پشیمان خواهد کرد .شما با تهیه ی یک زیر سری و بالشتک و نصب آن روی بدنه ی وان حمام به راحتی گردن و سر خود کمک شایان توجهی خواهید کرد ضمن اینکه می توانید مدت زمانی هر چند طولانی را با خیالی آسوده در وان سپری کرده و ریلکس کنید . وجود زیر سری همچنین می تواند هنگامی که در حال استراحت در وان هستید ، از لغزش و سر خوردن سر شما در آب جلوگیری کند .


یک حمام و سرویس بهداشتی جذاب داشته باشید

برای داشتن یک حمام یا یک سرویس بهداشتی مدرن و لاکچری ، باید از وسایل خیلی جدید و مدرن استفاده کنید. شما باید برای این کار یک وان حمام فوق العاده داشته باشید . اما این کافی نیست . شما باید یک پک ست شیرالات حمام داشته باشید . شیرالات نو و مناسب وان حمام خود را می‌توانید از طریق فشردن دکمه ” افزودن به سبد خرید ” ، خریداری نمایید .


طریقه سفارش انواع وان جکوزی

شما عزیزان می‌توانید با کلیک کردن روی لینک زیر وارد بخش فروشگاهی ما بشوید ، ما در بخش فروشگاهی به جز وان حمام ، انواع سینک روشویی و انواع توالت فرنگی را نیز برای شما عزیزان در معرض فروش گذاشته ایم :

چگونه وان حمام خوب بخریم ؟

باید در ابتدا اطلاعات خوبی در مورد وان حمام داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید . برای اطلاعات دقیق تر وارد سایت ما شده و با مزایا و معایب انواع وان حمام آشنا شوید.

وان گوشه ای طرح مستطیل هم دارد یا فقط با طرح مثلث تولید می شود ؟

وان گوشه ای در دو طرح مثلث و مستطیل تولید می شود

تفاوت وان ساده با وان جکوزی در چیست ؟

وان های ساده علاوه بر ظاهر ساده تری که دارند از قیمت مناسب تری نیز برخوردار هستند . در مقابل وان های جکوزی دارای ماساژور و پمپ دمنده آب هستند و طرفداران بیشتری در این میان دارند . برای مطالعه مزیت های وان ساده و جکوزی کلیک کنید

4 پاسخ

    1. با سلام خدمت شما دوست عزیز . وان گردابی در واقع همان وان جکوزی هست . نام اصلی وان جکوزی ، وان گردابی هست ، اما به نام جکوزی (شرکت سازنده این وان ) معروف شده .

    1. سلام بله تمامی محصولات بخش فروشگاهی دارای قیمت هستند برای یافتن محصولات با قیمت مناسب ، به بخش فروشگاهی مراجعه بفرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code