اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

وان حمامی ارزان

در زندگی مدرن امروز وان حمام جزء جدایی ناپذیر خانه ها محسوب میشود. تصور کنید بعد از یک روز کاری پرتنش چه چیزی به اندازه ی یک وان حمامی ارزان خانگی گرم میتواند شادابی را به جسم و روان شما بازگرداند؟ شاید دور از ذهن به نظر برسد اما واقعیت این است که یک وان حمام مناسب علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط داخلی حمام شما همچنین میتواند موجب مصرف بهینه ی آب در هنگام حمام کردن باشد.

وان حمامی ارزان

آنچه در این مقاله خواهید خواند

با توجه به مزایای بسیار وان حمام خانگی و استقبال فراوان از خرید و استفاده از آن برای منازل سعی داریم در ادامه ی این مقاله شما را با انواع وان حمام آشنا کرده و همینطور اطلاعاتی در رابطه با قیمت انواع وان حمام خانگی در اختیار شما قرار دهیم.

انواع وان حمامی ارزان از نظر ابعاد

سایز کوچک وان حمام

سایز متوسط

وان سایز بزرگ

وان در سایزهای کوچک

این وان ها همانطور که از نامشان مشخص است . در مقایسه با انواع دیگر خود دارای ابعاد کوچکتری میباشند . و طبیعتا برای واحدهای آپارتمانی با فضاهای محدودتر قابل استفاده میباشند. از مزیت های این نوع از انواع وان جکوزی میتوان به قیمت به مراتب مناسبتر آن ها. و همچنین کم جا بودن این نوع وان حمام در مقایسه با دیگر انواع آن ها اشاره کرد.

طول وان های سایز کوچک بین 110 سانتی متر تا 140 سانتی متر متغیر است. همچنین وان های جکوزی در سایز کوچک دارای عرضی بین 70 الی 75 سانتی متر هستند.در صورتی که به دنبال حداکثر استفاده از حداقل فضا هستید وان سایز کوچک گزینه ی مناسبی برای شماست.

وان حمامی ارزان 001

وان سایز متوسط

وان حمامی ارزان وان حمام بر اساس اندازه ، در سه .دسته وان در سایز کوچک ، وان سایز متوسط و وان سایز بزرگ طبقه بندی میشود. وان متوسط به دلیل اندازه ی استاندارد و همین طور تنوع در مدل از پرطرفدارترین انواع وان حمام است . چرا که اغلب مدل های بروز و جدید وان در این سایز تولید و عرضه ی بازار میشود . پس اگر به دنبال داشتن حق انتخاب بیشتر هنگام خرید هستید توصیه ی ما به شما وان حمام در سایز متوسط است. طول وان های جکوزی سایز متوسط بین 140 سانتی متر تا 160 سانتی متر متغیر است و عرض این نوع وان ها 70 الی 80 سانتی متر است.

وان حمامی ارزان 1

وان حمام سایز بزرگ

اگر در فضای حمام خود محدودیت ابعاد ندارید پیشنهاد ما به شما وان جکوزی سایز بزرگ است.این نوع وان قابل اجرا در فضای بیشتر از 13 متر مربع است. وان حمام در سایز یزرگ خود قابل دسته بندی در دو نوعِ بدون موتور و با موتور پمپاژ هستند. وان های جکوزی با موتور پمپاژ ، به نسبت قدرت موتور برحسب اسب بخار دارای قیمت های متفاوتی هستند . و به طبع وان بدون موتور از قیمت پایین تری در مقایسه با وان سایز بزرگ با موتور پمپاژ قوی برخوردار است.

از نظر شکل ظاهری میتوان وان ها را به دو دسته تقسیم کرد

وان کنجی یا گوشه ای

وان حمام مستطیلی

وان حمامی ارزان گرد

وان حمامی ارزان 002

وان حمام مدل گوشه ای

همانطور که از نام این نوع وان حمام مشخص است این نوع وان در قسمت گوشه ی حمام تعبیه میشود.اگر به دنبال استفاده ی بهینه از فضای حمام خود هستید ، وان حمام گوشه ای یا کنجی پیشنهاد مناسبی برای شماست. از مزایای این نوع وان اشغال فضای کمتر و همچنین ظاهر متفاوت و چشمگیر آن است.این نوع حمام متناسب با فضاهای مختلف در اندازه های 90 در 90 سانتی متر (برای فضاهای محدودتر)، 120 در 120 سانتی متر الی 160 در 160 سانتی متر تولید میشود.

وان حمام مدل دایره ای

وان حمام مدل گرد برای فضاهای بزرگ همچون خانه های ویلایی و عمارت های بزرگ توصیه می‌شود . که قاعدتا در مقایسه با واحدهای آپارتمانی فضای باز بزرگ تری دارند . چون این نوع وان در عین زیبایی چشمگیری که دارند فضای زیادی را به خود اختصاص میدهند . و غالبا در فضای آزاد تعبیه میشوند. وجه تشابه وان جکوزی مدل دایره ای با برخی از وان های سایز بزرگ وجود موتور پمپاژ است . که با توجه به بالاتر بودن قدرت موتور وان حمام دایره ای قیمت آن نیز به مراتب بیشتر خواهد بود.

وان حمامی ارزان 3

وان حمامی ارزان جنس های متفاوتی دارد

وان حمام از نظر جنس نیز به سه نوع پلاستیکی ، سرامیکی و شیشه ای تقسیم می‌شود . نوع پلاستیکی آن برای قشری که از توانایی مالی ، و فضای کافی برای تعبیه ی وان سرامیکی ، یا شیشه ای را برخوردار نیستند ، قابل استفاده است. ضمن اینکه باید این نکته را در نظر گرفت ، که نظافت وان سرامیکی و وان شیشه ای به مراتب بهتر از وان پلاستیکی صورت میگیرد. در ادامه به بررسی وان شیشه ای میپردازیم:

تقسیم بندی وان حمام به لحاظ جنس

وان حمام پلاستیکی

وان سرامیکی

وان حمامی فلزی

وان چوبی

وان شیشه ای

وان حمامی ارزان 003

وان ارزان پلاستیکی

وان پلاستیکی از جنس پلی اتیلن در طرح های گوناگونی مشابه با وان حمام سرامیکی در بازار موجود است . از مزایای این وان می توان به قابل حمل و جابجایی بودن ، بدنه ی مسطح و یکنواخت ، عدم ایجاد خط و خش در اثر ضربه ی ضعیف و نصب ساده ی آن اشاره کرد . وان پلاستیکی همچنین خالی از اشکال نیز نبوده و اشکالاتی همچون امکان سوراخ شدن در صورت برخورد با شیء تیز و برنده ، پارگی بر اثر ضربه ی قوی و خطرناک ، تغییر فرم در صورت بالا بودن حرارت آب و دوام کمتر در مقایسه با دیگر انواع وان به آن وارد است .

وان مدرن سرامیکی

اغلب وان های موجود در بازار از نوع وان سرامیکی است که طرح ها و ابعاد مختلف آن باعث استقبال فراوان مشتریان از وان سرامیکی شده است . سرامیک نوعی کاشی لعاب دیده است که از مفاومت نسبتا بالایی برخوردار است ، از دیگر فاکتورهای مثبت وان سرامیکی صیقلی بودن سطح آن ، سهولت نظافت آن و حفظ حرارت آب در زمانی تقریبا طولانی می باشد اما باید توجه داشت که در صورت نصب وان حمام سرامیکی امکان جابجایی آن وجود نخواهد داشت .

وان حمامی ارزان 004

انواع وان کلاسیک فلزی

وان های فلزی ممکن است از جنس های مختلفی باشند مانند وان های استیل ، مسی و وان های فولادی . وان فلزی دارای ویژگی ضد زنگ بوده در در مواجهه دائمی با آب بدنه ی آن زنگ نزده و دچار خوردگی نمی شود . برخی از فلزات مانند مس به برخی از مواد ضد عفونی کننده حساس هستند. در اثر اصابت با آن ها دچار تغییر رنگ خواهند شد. به همین خاطر در زمان نظافت این نوع وان باید نهایت دقت نظر زیادی به کار برد .

از دیگر عیوب وان فلزی اولا خاصیت چکش خواری آن است که باعث می شود در صورت ضربه خوردن فرم اصلی خود را از دست بدهد و به اصطلاح غر شود ، دوما ویژگی رسانایی آن است که موجب می شود وان فلزی به سرعت حرارت آب را از خود عبور دهد و آب سرد شود .

وان های جدید چوبی

چوب به کار رفته در وان شیشه ای کاملا یکنواخت و بدون کم ترین شکاف است و آب به هیچ عنوان نمی تواند درون آن رخنه کند ، این وان با استفاده از متریال نفوذ ناپذیر به صورت ضد آب ساخته شده است .

وان حمام چوبی در دکوراسیون حمام انفجاری عظیم از خلاقیت به وجود آورده است . وان چوبی به عنوان یک عایق می تواند حرارات آب را تا زمان نسبتا طولانی حفظ کند و نظافت آن به راحتی صورت می گیرد و در مقابل قیمت نسبتا بالایی دارد . هرچه چوب به کار رفته در ساخت وان مرغوب تر و متریال نفوذ ناپذیر آن بیش تر باشد قیمت آن به مراتب گران تر خواهد بود .

وان حمامی ارزان 006

وان شیشه ای حمام به چه شکل است

از جمله وان حمامی ارزان که دارای جنسی متفاوت نسبت به انواع قبلی خود در حال تولید و عرضه است وان شیشه ای است . که پس از وان های پلاستیکی و سرامیکی پا به عرصه ی تولید و فروش گذاشته است. این نوع وان حمام از شیشه سکوریت تولید میشود . و برخلاف تصور اکثر افراد که وان شیشه ای را شکننده و خطرناک میدانند ، این جنس شیشه بسیار مستحکم و مقاوم در مقابل ضربه و حرارات است.

بهترین وان حمام شیشه ای برای کدام شرکت است

شرکت شادکو تولید کننده بهترین صنایع شیشه و آینه در ایران می باشد. که بهترین محصولات شیشه و آینه را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت به بازار عرضه می کند.

این شرکت آماده همکاری با معماران و مهندسین ، در ساخت انواع پروژهای ساختمانی در زمینه ی انواع دیوارهای شیشه ای، دیوارپوش ها، کفپوش های شیشه ای، میزهای شیشه ای، پنجره های دوجداره، انواع وان های شیشه ای، شیشه منحنی و شیشه های خم ساختمان در خدمت شما خریداران محترم میباشد.در مجموعه ی شادکو شیشه های از حداقل ضخامت تا ضخامت 20 میل تولید و به بازار عرضه میشوند.

وان حمامی ارزان 4
طریقه ساخت وان های شیشه ای

این وان ها در ابعاد مختلفی تولید می‍شوند . و برای ساخت این نوع وان حمامی ارزانوان از شیشه سکوریت لمینت استفاده میشود. در مجموعه ی شادکو وان های شیشه ای سایز بزرگ قابل استفاده برای بزرگسالان ، همینطور وان های کوچک شیشه ای مختص کودکان تولید و عرضه میشود. همچنین برای ساخت وان شیشه ای تولید این مجموعه از شیشه های نشکن 10 میل استفاده میشود.

فروشگاه اینترنتی خرید وان حمام

بخش فروشگاهی سایت شادکو به شما کمک میکند ، تا با مراجعه به آن بتوانید انواع وان حمام با کیفیت بالا را مشاهده و مقایسه کرده و خرید هوشمندانه ای داشته باشید.همچنین با مراجعه به پیج اینستاگرام شادکو میتوانید تصاویر مربوط انواع آینه حمام مدرن با کیفیت بالا را همراه با قیمت ملاحظه کنید.

وان حمام انواع مختلفی دارد ؟

وان حمام انواع مختلفی از نظر جنس و ابعاد و نوع کاربری و.. دارد .

وان گوشه ای طرح مستطیل هم دارد یا فقط با طرح مثلث تولید می شود ؟

وان گوشه ای در دو طرح مثلث و مستطیل تولید می شود

تفاوت وان ساده با وان جکوزی در چیست ؟

وان های ساده علاوه بر ظاهر ساده تری که دارند از قیمت مناسب تری نیز برخوردار هستند . در مقابل وان های جکوزی دارای ماساژور و پمپ دمنده آب هستند و طرفداران بیشتری در این میان دارند . برای مطالعه مزیت های وان ساده و جکوزی کلیک کنید

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code