وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

وان حمامی

حمام ها یکی از اجزای بسیار مهم در هر واحد از آپارتمان ها را تشکیل می دهد و یک حمام خوب حمامی است که از دیزاین خوبی برخوردار باشد. برای این که حمام خوبی داشته باشید ، باید از یک وان حمامی خوب نیز برای این منظور استفاده نمایید.

تمام کسانی که به زیبایی و دکوراسیون داخل منزل خود اهمیت می دهند ، به وان حمامی که انتخاب می کنند نیز اهمیت می دهند. که از چه جنسی استفاده شود و چه نوع رنگی یا از چه فروشگاه وان حمامی محصول خود را تهیه کنند ، که به محیط حمام زیبایی بدهند و در عین حال در آن احساس آرامش کنند. با توجه به اندازه حمام و محیط داخلی آن وان حمام را انتخاب می کنند.


انواع وان حمامی

وان هایی در سایزهای کوچک

وان در سایزهای متوسط

وان های سایزهای بزرگ


وان در سایزهای کوچک

بسیاری از افراد در واحد های معمولی خود فضای زیادی را در حمام های خود ندارند. به همین منظور وان جکوزی در سایزهای کوچک مناسب اینگونه واحدهاست. در طول این وان های جکوزی ۱۱۰ سانتی متر الی ۱۴۰ سانتی متر است و عرض وان های جکوزی سایز کوچک ۷۰ الی ۷۵ سانتیمتر می باشد وان های جکوزی سایز کوچک به نسبت دیگر وان های جکوزی از قیمت مناسب‌تری برخوردار هستند.

وان حمامی 0

وان حمامی های سایز متوسط

در اغلب حمام ها از وان های سایز متوسط استفاده می شود زیرا از هر لحاظ استاندارد هستند و بیشتر این مدل ها در بین این سایز روزی بیشتر دیده می‌شود به طور متوسط طول وانهای جکوزی سایز متوسط از ۱۴۰ سانتیمتر تا ۱۶۰ سانتیمتر هستند و عرض وان های جکوزی سایز متوسط از ۷۰ تا ۸۰ سانتی متر هستند.این وان های حمامی در رده ی وان حمامی ارزن نیز یافت می‌شوند

وان سایز بزرگ

این وان ها در حمام هایی که دارای فضاهای زیادی هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر اعضای حمام شما بیش از ۱۳ متر مربع باشد وان های جکوزی سایز بزرگ را به شما پیشنهاد می دهیم . انواع وان جکوزی سایز بزرگ موتور پمپاژ قوی هستند این موتورها از یک و نیم اسب بخار شروع می‌شود. و به نسبت قدرت موتور وان جکوزی سایز بزرگ قیمت آنها تعیین می شود. بعضی از وان های سایز بزرگ ، چون دارای هیچ موتوری نیستند قیمت زیادی نیز برخوردار نیستند. بسته به سلیقه خودتان می توانید از این رو وان ها استفاده نمایید.


انواع وان از نظر شکل ظاهری

مدل های گوشه‌ای

وان هایی در مدل های گرد

وان حمامی مدل گوشه‌ای

وان حمامی های کنجی یا گوشه‌ای ، در حمام هایی که اعضای آنها بیش از ۱۳ متر مربع است ، مورد استفاده قرار می گیرند. برای استفاده بهینه از فضای حمام خود می توانید از وان های جکوزی مدل کنجی استفاده نمایید. که هم ظاهر زیبایی دارند و هم به نسبت وان های دیگر مساحت کمتری را در حمام شما اشغال می کنند.

ابعاد استاندارد وان های جکوزی گوشه‌ای ۱۲۰ در ۱۲۰ الی ۱۶۰. در ۱۶۰ سانتی متر است ولی سایز های کوچکی نیز برای حمام های کوچک در نظر گرفته شده که سایز آن ۹۰ در ۹۰ سانتی متر است.

وان های جکوزی مدل دایره ای

وان های مدل گرد یا دایره ای بسیار زیبا و شکیل هستند ولی این وان ها جای زیادی را اشغال می کنند بیشترین موارد استفاده از وان های گرد یا دایره ای در ویلاها و آپارتمانهای لوکس و بزرگ است که دارای حمام های خیلی بزرگی هستند البته این گونه بان ها را در فضاهای باز استفاده می کنند که مناسب ویلا است قیمت وان های جکوزی دایره ای نیز مانند وان های جکوزی سایز بزرگ بسته به موتوری که برای پمپاژ جکوزی مورد استفاده قرار میگیرد ، دارد. هر چه این این موتور از قدرت بالاتری برخوردار باشد قیمت وان حمام نیز به مراتب بیشترخواهد بود.

وان حمام از نظر جنس نیز در چهار دسته طبقه بندی می شود

وان پلاستیکی

وان سرامیکی

وان حمام سنگی

وان شیشه ای

وان پلاستیکی

نوع پلاستیکی وان های حمام برای قشری که از بودجه مالی و فضای کافی برای خرید وان سرامیکی یا شیشه ای برخوردار نیستند قابل استفاده و مناسب است با اینکه وان پلاستیکی از جهت قیمت وان حمامی ارزان تلقی می شود اما باید این نکته را هم در نظر گرفت که نظافت وان سرامیکی و وان شیشه ای به مراتب بهتر از وان پلاستیکی صورت میگیرد.قیمت وان حمامی در این نوع بسیار پایین است .

وان حمام مقرون به صرفه

بسیاری از مردم در قشر ضعیف نمی‌توانند از وان های حمام استفاده نمایند. برای همین منظور از وان های پلاستیکی استفاده می‌کنند .وان های پلاستیکی از نوعی پلاستیک به نام پلی اتیلن تولید و به بازار عرضه شده است .اگر تهیه وان های جکوزی برای شما مقدور نیست، به راحتی می توانید از این نوع وان های پلاستیکی استفاده نمایید. که در هر ابعادی می‌توانید آن را در بازار موجود بوده. و براحتی می توانید آنرا تهیه نمایید که بسیار سبک و قابل حمل بوده و نیازی به نصب ندارد.

وان سنگی

وان سنگی اصولاً از جنس سنگ گرانیت و یا سنگ مرمر ساخته می شود و استفاده از آن در حمام به طرز شگفت انگیزی در زیبایی دکوراسیون اعجاز ایجاد می کند.این نوع وان به واسطه ی جنس خود که آن را از طبیعت وام گرفته است برای شما حس خوبِ فاصله گرفتن از دنیای ماشینی و پیوستن به عمق کائنات در طبیعت را به ارمغان خواهد آورد. زمانی که برای بازیابی روح و روان به حمام پناه میبرید چه چیزی بیشتر از القای حس حضور در طبیعت مایه ی آرامش خیال شما خواهد بود؟معمولا فروشگاه وان حمام از این نوع وان تنها به صورت تکی و سفارشی تولید می‌کنند .

وان های حمام شیشه ای

نوع دیگری از وان ها به بازار آمده که از وان های پلاستیکی و سرامیکی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است . شاید به نظر بیاید که استفاده از وان های شیشه ای خطرناک باشد. اما چون این وان ها از شیشه های سکوریت مقاوم تولید شده‌اند ، و برابر ضربه و حرارت از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

وان شیشه ای دارای جنسی متفاوت نسبت به انواع قبلی خود در حال تولید و عرضه است و در حال حاضر جدیدترین نوع وان حمام است . این نوع وان از شیشه سکوریت تولید می شود، این جنس شیشه بسیار مستحکم و مقاوم در مقابل ضربه و حرارات است و مقاومت آن در حد سرامیک و گاها بیشتر از وان سرامیکی است.


انواع وان های شیشه ای

وان با شیشه لاکوبل رنگی

وان حمام شیشه سکوریت

شیشه خم وان حمام

شیشه فریم استیل در ساخت وان های شیشه ای

شیشه ساتینا وان

شیشه های چاپی در ساخت آن های شیشه ای

طریقه ساخت وان های شیشه ای

برای ساخت وان های شیشه ای از شیشه سکوریت لمینت شده استفاده می شود . این وان ها در ابعاد مختلف تولید می شوند . و برای ساخت این وان ها از شیشه های نشکن ده میل استفاده می شود . در این مجموعه ، از وان های شیشه ای بزرگ برای بزرگسالان گرفته تا وان های کوچک شیشه ای که برای کودکان در ابعاد کوچک در نظر گرفته شده تولید می شود . که شما به راحتی می توانید این وان ها را از بخش فروشگاهی این مجموعه تهیه نمایید.

وان حمامی 3

تولیدی برتر انواع وان شیشه ای

شرکت شادکو تولید کننده بهترین صنایع شیشه و آینه در ایران می باشد. که بهترین محصولات شیشه و آینه را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت به بازار عرضه می کند. این شرکت آماده همکاری با معماران و مهندسین ، در ساخت انواع پروژه های ساختمانی در زمینه انواع نما های شیسه ای ، دیوار پوش ها ، کفپوش های شیشه ای ، میزهای شیشه ای . پنجره های دوجداره انواع وان های شیشه ای ، شیشه منحنی و شیشه های خم ساختمان در خدمت شما عزیزان می باشد.

شیشه‌هایی که در این مجموعه تولید می شوند از شیشه های با ضخامت پایین گرفته تا ضخامت های ۲۰ میل تولید و به بازار عرضه می شوند.

شرکت تولید شیشه مخصوص وان حمام

شرکت شادکو تولیدکننده بهترین صنایع شیشه و آینه در ایران می باشد که برترین محصولات شیشه و آینه را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت به بازار عرضه می کند. این شرکت آماده همکاری با معماران و مهندسین ، در ساخت انواع پروژه های ساختمانی در زمینه ی انواع دیوارهای شیشه ای، دیوارپوش ها، کفپوش های شیشه ای، میزهای شیشه ای، پنجره های دوجداره، انواع وان های شیشه ای، شیشه منحنی و شیشه های خم ساختمان در خدمت شما خریداران محترم میباشد

آیا استفاده از وان حمامی مختلف باعث اسراف در آب می شود

وان های حمام برخلاف تصور همگان ، ۳۰ درصد به صرفه جویی آب کمک می کند .یعنی در هر دقیقه ۲۰ لیتر آب و در دوش های کم مصرف حدوداً ۱۰ لیتر آب از دوش های حمام آب خارج میشود. با توجه به طولانی بودن حمام ، و زیر دوش بودن به این درصد اضافه نیز می‌شود. و در ضمن وجود کلر در آب و استنشاق برای سلامتی انسان ، مخصوصاً کودکان مضر بوده است. در صورتی که استفاده از وان ها به صورت قابل توجهی از این گاز ، از طریق تهویه حمام خارج می‌شود. و استفاده از قرص های ویتامین سی که در بازار برای همین منظور وجود دارد در داخل وان ها باعث کلر زدایی می شود و در ضمن به مقدار قابل ملاحظه‌ای نیز در مصرف آب صرفه جویی می شود.


وان حمام را به صورت اینترنتی خریداری کنیم یا به صورت حضوری ؟

احتمالا با فراگیری ویروس کرونا بارها برای بسیاری از شما مشتریان عزیز پیش آمده که برای رعایت پروتکل های بهداشتی خرید اینترنتی را جایگزین خرید حضوری کرده اید و در این مدت به مزایای بیشمار خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری پی برده اید.
بخش فروشگاهی سایت شادکو به شما کمک میکند تا با مراجعه به آن بتوانید از مزایای خرید اینترنتی بهره مند شوید همچنین انواع وان حمام با کیفیت بالا را مشاهده و مقایسه کرده و خرید هوشمندانه ای داشته باشید.

چگونه یک خرید خوب داشته باشیم

بخش فروشگاهی سایت شادکو انواع وان حمام با کیفیت را برای شما عزیزان در معرض فروش گذاشته است :

روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه از نمونه های خارجی جکوزی حمام شده و انواع آن را در این صفحه ببینید:

2 پاسخ

    1. سلام و درود بستگی به جنس وان داره اما متوسط طول عمر یک وان با کیفیت از 20 الی 30 سال هست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code