اینجا هستید :
پارکت ضد آب ارزان

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

پارکت ضد آب ارزان

در این مقاله ما گروه مجوعه شادکو قصد داریم تا اطلاعاتی جامع و کامل در مورد پارکت ضد آب ارزان در اختیار شما مشتریان عزیز مان قرار دهیم . همچنین شما عزیزان را با مجموعه ای از تصاویر دقیق محصول ها و معرفی مدل های گوناگون آن آشنا کنیم . و همچنین کاربرد و مزایای هر کدام از محصولات را باهم مقایسه نماییم . در ادامه مطلب به بررسی انواع دیوارپوش ها و معرفی خدمات و معرفی بهترین مرکز خرید انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف همراه با بررسی هزینه های نصب و اجرای آن می‌پردازیم .

توضیحاتی پیرامون پارکت ضدآب ارزان را در مطلب زیر تقدیم نگاه بزرگوار شما عزیزان می نماییم


خانه نخستین و اصلی ترین مکانی است که انسان ساعت های زیادی را در آن می گذراند . مهم ترین ویژگی یک خانه این است که محیطی آرامش بخش و دلپذیر داشته باشد . تا وقتی که اعضای خانواده خسته از سر کار یا کلاس درس به این مکان بازمی گردند . به راحتی در آن استراحت کنند و از زندگی در چنین مکانی لذت ببرند . یک تیم از بهترین و حرفه ای ترین متخصصان را جهت مشاوره و ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی برگزیده ایم . و شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تجربیات این گروه استفاده نمایید .

بنابراین شاید اولین مکانی که زیبایی آن برای هر کسی در اولویت است همان خانه است . این زیباسازی در تمام بخش های یک خانه ی مسکونی برای افراد خانواده دارای اهمیت است از کف اتاق ها گرفته تا هال و پذیرایی و آشپزخانه باید دارای کفپوش هایی مناسب باشند . برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پارکت ضد آب ارزان مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید .

پارکت ضد آب ارزان
انواع تنوع رنگی بی نظیر پارکت ضد آب ارزان با کیفیت و با دوام بالا

اهمیت ضد آب بودن پارکت آشپزخانه

شاید بتوان گفت توجه به نوع و جنس کفپوش آشپزخانه دارای اهمیت بیشتری است . زیرا مواد مختلف در آن نگهداری می شود و انواع لکه ها و بخار مواد غذایی و چربی هایی که بر زمین ریخته می شود . ضرورت انتخاب یک کفپوش عالی و خاص را نشان می دهد . پارکت ضدآب ارزان توصیه تیم حرفه ای گروه شادکو به شما مشتریان عزیز می باشد . زیرا به دلیل داشتن ویژگی های عالی بسیار مناسب فضای آشپزخانه است . فضای زیبایی که در این محیط بوجود می آورد موجب نشاط شما خواهد شد .

برای یک انتخاب مناسب و عالی بهترین کار این است که از متخصصان حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید . متخصصانی که سالهای زیادی در این زمینه تجربه دارند . و شما را برای انتخاب بهترین متریال و مناسب برای هر فضایی کاملا راهنمایی می کنند . به دلیل احترام فوق العاده ای که گروه شادکو برای مخاطبان ‌مشتریان محترم خود قائل است . یک تیم از بهترین و حرفه ای ترین متخصصان را جهت مشاوره و ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی برگزیده ایم . و شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تحربیات این گروه استفاده نمایید .


روش هایی که چوب پارکت را برش می دهند شامل موارد زیر می باشند

 1. برش ساده که به آن برش مسطح هم می گویند. این روش برش چوب نسبت به دو روش دیگر بسیار رایج تر است . زیرا در این روش تغییرات و تنوع بیشتری وجود دارد. صنایع شادکو علاوه بر فروش انواع سرامیک محصولاتی دیگر را به فروش می گذارد .
 2. برش یک چهارم ، کنده های بریده شده ی چوب را در این روش بر اساس طول تنه درخت در چهار قسمت برش می زنند . سپس نوارهای چوب را برای ساخت و تولید پارکت چوبی برش می دهند.
 3. برش ریفت ، در این روش کنده های درخت را در زوایای مختلفی برش می دهند. که این زوایا کاملا با روش برش یک چهارم متفاوت هستند. قیمت این روش برش دادن چوب از دو روش دیگر گرانتر است. نتیجه ی چنین برشی باعث می شود کیفیت و مقاومت پارکت چوبی بالا برود.
پارکت ارزان
انواع تنوع رنگی بی نظیر پارکت ضد آب ارزان با کیفیت و با دوام بالا

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”


تحول در تولید و ساخت انواع کفپوش ها را در بخش زیر خدمت شما توضیح می دهیم


با گسترش صنعت ساختمان سازی و پیشرفت های چشمگیری که در این راستا حاصل شد . شاهد تحولات مثبت و بسیار مناسبی در زمینه ی کفپوش ها هستیم . امروزه شاهد تولید و ساخت بهترین لمینت کف ایرانی و سایر کفپوش ها در بازار کالاهای ساختمانی هستیم .با تولید پارکت های چوبی و نصب و اجرای آن در منازل شاهد یک نقطه ضعف برای این محصول خاص و بسیار مدرن بودیم . و آن عدم مقاومت این محصول در مقابل رطوبت و شستشو و آب بود . کفپوشی که از لحاظ زیبایی در زمره ی محصولات منحصر به فرد در دکوراسیون داخلی به شمار می آمد .

مزیت پارکت چوبی ضد آب

 • دارای تنوع رنگی بالایی اند .
 • دارای نصب سهل و آسان اند .
 • از مقاومت بالایی برخوردار هستند .
 • مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند .
 • مقاومت بالا در برابر خط و خش دارند .
 • دارای طرح های بسیار متنوعی هستند .
 • قابلیت شستشوی سهل و آسانی هستند .
 • در هر محیطی به راحتی قابل نصب هستند .
پارکت ضد
انواع تنوع رنگی بی نظیر پارکت ضد آب ارزان با کیفیت و با دوام بالا

تحول و پیشرفت پارکت ضد آب

این نقطه ضعف نتیجه اش این شد که افراد نمی توانستند در هر مکانی و در هرشرایط آب ‌وهوای از پارکت چوبی برای زیباسازی فضای داخلی محیط زندگی خود استفاده نمایند . در این هنگام و پابه پای پیشرفت تکنولوژی و دانش شاهد تحولی بسیار مناسب و خوب در تولید پارکت شدیم و آن تولید بهترین پارکت ضدآب بود .

امروزه درصد بالایی از تمامی انواع کفپوش پارکت دارای مقاومت مناسبی در برابر رطوبت هستند و قابل شستشو می باشند . در روند تحول تولید کفپوش های مقاوم در برابر آب محصول با کیفیتی تحت نام پارکت ضد آب روانه ی بازار شد که با استقبال بی نظیری از سوی خریداران مواجه گردید . برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پارکت ضد آب ارزان مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”


در ادامه ی مطلب به ویژگی ها و‌ مزایای پارکت ضد آب خواهیم پرداخت

مقاومت در برابر آب

مقاومت در برابر آب ، همان طور که از اسم این محصول مشخص است . مهمترین ویژگی و مزیت اش این است که در برابر آب و رطوبت کاملا مقاوم است و قابل شست و شو می باشد .

مقاومت در برابر خراشیدگی

مقاومت در برابر خراشیدگی ، به دلیل ایجاد یک لایه ی محافظتی روی پارکت ضد آب ارزان این محصول در برابر هرگونه خط و خش و خراشیدگی بسیار مقاوم است .

مقاومت در برابر حرارت و گرما

مقاومت در برابر حرارت و گرما ، همان لایه ی محافظ موجب شده است . که پارکت ضد آب در مقابل گرما و حرارت نیز بسیار مقاوم باشد و دچار آسیب نشود.

عایق بسیار مناسب در برابر حرارت

عایق بسیار مناسب در برابر حرارت ، این محصول مانع هدر رفت انرژی می گردد . و محیطی که با پارکت ضدآب مفروش گردیده است یک حس گرما ی دلپذیر به محیط می دهد این محصول برخلاف سرامیک که در مناطق سردسیر مناسب نیست . برای مناطقی با آب و هوای سردسیری و مرطوب گزینه ی بسیار مناسبی مخسوب می شود.

حفظ امنیت کودکان


حفظ امنیت کودکان ، به دلیل ساختار ویژه ی این محصول کاملا برای کودکان ایمن است . روی آن لیز نمی خورند و اگر اشیایی از دست آن ها روی پارکت ضد آب سقوط کند شکسته نمی شود . یک تیم از بهترین و حرفه ای ترین متخصصان را جهت مشاوره و ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی برگزیده ایم . و شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تحربیات این گروه استفاده نمایید .

شیک بودن و زیبایی


شیک بودن و زیبایی ، این محصول تمام ویژگی های ظاهری یک پارکت جذاب تمام چوب را دارد . و به فضای محیط داخلی ظاهری آراسته و بسیار مدرن می بخشد.

تنوع در رنگ های زیبا


تنوع در رنگ های زیبا ، پارکت ضد آب دارای انواع رنگ های جذاب و شیک است که هرکسی را با هرسلیقه ای کاملا راضی می کند. شما مشتریان عزیز به راحتی و بدون دردسر می توانید . رنگ مورد علاقه ی خود را از بین تنوع فراوان رنگ های این محصول انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.

دوام و طول عمر زیاد


دوام و طول عمر زیاد ، در فرایند ساخت ‌‌تولید این محصولی متریالی استفاده می شود . که باعث طول عمر بسیار بالای این محصول می گردد. یک تیم از بهترین و حرفه ای ترین متخصصان را جهت مشاوره و ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی برگزیده ایم . و شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تحربیات این گروه استفاده نمایید .

سهولت در نظافت و شست و شو


سهولت در نظافت و شست و شو ، پارکت ضد آب به راحتی قابل شستشو با آب و هرگونه مواد شوینده می باشد بنابراین دوست دار سلامتی لقب گرفته است . این مزیت را بعضی کفپوش ها ندارند به طور مثال پارکت چوبی ایرانی را نباید به طور مداوم و هر روز با مواد شوینده شستشو داد.

انواع تنوع رنگی بی نظیر پارکت ضد آب ارزان با کیفیت و با دوام بالا


در مطلب زیر تفاوت پارکت ضد آب ارزان و لمینت قابل شستشو را خدمت شما عزیزان توضیح می دهیم


کفپوش لمینتی که قابل شستشو باشد در مقابل حد قابل قبول و کمی از آب و شستشو مقاومت دارد . و تعداد دفعاتی که می توان این محصول را شستشو داد محدود است . و به طور مثال نمی توان هر روز و یا به دفعات چند بار در روز آن را با مواد شوینده به طور مداوم شست و شو داد و مرطوب و خیس کرد . نمی توانیم بگوییم نام لمینت قابل شست و شو و حتی لمینت ضد آب باعث می شود . این کفپوش در مقابل رطوبت مداوم و شستشوی زیاد به طور قطعی بیمه است . و دچار آسیب نمی شود .با فرایندی که در ساختار تولید لمینت ضد آب انجام می شود .

موجب می گردد این محصول نیاز کشور را برای مناطق مرطوب و شرجی برطرف سازد . اما پارکت ضدآب ارزان برای مکان هایی چون استخرها و بیمارستان ها نیز کاربرد دارد . در مخیط های بیمارستانی این محصول را با مواد قوی ضدعفونی می کنند و در معرض مداوم شستشوی روزانه می باشد . بدون این که کمترین آسیبی به این محصول وارد شود . از لمینت های قابل شست و شو معمولا در خانه های شخصی استفاده نمی شود . بلکه پارکت لمینت برای منازل شخصی مناسب است. مکان های مناسب جهت نصب واجرای پارکت چوبی ضد آب ارزان را در بخش بالا نام برده و توضیح دادیم .


در ادامه توضیحاتی جهت تشخیص پارکت ضد آب ارزان را ارائه می نماییم


برای تشخیص بهترین پارکت ضدآب راه هایی وجود دارد که در ادامه ی مطلب بیان می نماییم . شما با دیدن و دقت در نگاه کردن به پارکت ضد آب نمی توانید تشخیص دهید که آیا واقعا ضد آب است . یک تیم از بهترین و حرفه ای ترین متخصصان را جهت مشاوره و ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی برگزیده ایم . و شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تحربیات این گروه استفاده نمایید .


در ادامه سه روش جهت تشخیص (بهترین پارکت ضد آب) را خدمت شما عزیزان بیان می کنیم

روش اول


از طریق ایجاد خش و خراشیدگی ، در صورتی که ناخن خود را روی تایل پارکت ضد آب بکشید . باید یک لایه ی ماده ی چرب زیر ناخن شما جمع گردد . و این چربی حتی با شستن دست ها از بین نمی رود . این لایه ی محافظ باید به قدری قوی باشد که در اثر شست و شو و نظافت از بین نرود و کفپوش دچار آسیب نشود . مطلقا توصیه نمی کنیم این آزمایش را با استفاده از کلید یا چاقو انجام دهید . تست کردن با ناخن جهت اطمینان از وجود موم محافظ کافی است .

روش دوم


استفاده از نور خورشید ، اگر متریال بکار رفته برای ضد آب کردن این محصول بی کیفیت و غیر استاندارد باشد . در مقابل حرارت نور خورشید مقاوم نیستند و اگر دمای خورشید به بیش از ۳۵ الی ۴۰ درجه برسد . تغییر حالت می دهد در حالی که تایل هایی که با بهترین مواد ضد آب شده اند . کاملا در مقابل حرارت های بالاتر مقاوم هستند و تغییر حالت نمی دهند .

روش سوم


روش سوم نیاز به گذشت زمان دارد و آن این است که تایل های پارکت ضد آب تغییر رنگ دهد . اولین بخشی که دچار تغییر رنگ می شود لبه های تایل پارکت است که کمرنگ می شوند . و با گذشت زمان بقیه ی قسمت ها هم دچار تغییر رنگ می شوند . در حالی که پارکت ضد آب ارزان اصل با بهترین متریال تولید می شود و با گذشت سالها با رنگ ثابت و با کیفیتی عالی باقی می ماند . یک تیم از بهترین و حرفه ای ترین متخصصان را جهت مشاوره و ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی برگزیده ایم . و شما از طریق سایت گروه شادکو shadkoo.com می توانید از دانش و تحربیات این گروه استفاده نمایید .

دیگر تولیدات در صنایع شادکو

علاوه بر پارکت ضد آب ارزان ، انواع دیوار پوش و انواع پوشش کف و انواع سنگ نما دیگر محصولاتی که در تولیدی شادکو تولید می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود :

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

 ضد آب
انواع تنوع رنگی بی نظیر پارکت ضد آب ارزان با کیفیت و با دوام بالا

چگونه به شادکو ارتباط برقرار کنیم و پارکت ضد آب ارزان را سفارش دهیم

شما عزیزان می‌توانید . برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از پارکت ضد آب ارزان . و انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود . می توانید با ما در تماس باشید . و یا آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید . جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات اجرای آینه کاری دیوار . برای این روزها درخواست‌ ها در كليه مناطق رو به افزایش است . بنابراین صنایع تولیدی شادکو به مدت ۴۸ ساعت می تواند . هر مدل از کفپوش در . سایز و تنوع رنگی که شما بخواهید . را تولید کند و بدست شما برساند . ما در تیم شادکو تمام سفارشات. مورد نظر را به تمام نقاط کشور ارسال خواهیم کرد .

هزینه و قیمت پارکت ضد آب در بازار چقدر است؟؟

امروزه به دلیل نوسانات قیمت در بازار و…

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code