اینجا هستید :
پارکت طرح چوب

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

پارکت طرح چ

پارکت طرح چوب

پارکت طرح چوب

shadkoo industries Company

شرکت صنایع شادکو

بعد از ساخت اولیه ساختمان

یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام شود

کف سازی داخلی ساختمان ها می باشد. برای تمامی مراحل

از خرید تا ساخت و اجرای دکوراسیون های داخلی و خارجی ما در خدمت

شما هستیم شما میتوانید بهترین محصولات موجود در بازار را با مناسب ترین قیمت و بالاترین

کیفیت از شرکت صنایع شادکو تهیه نمایید ما از زمان خرید محصولات تا پایان پروژه در کنارتان می مانیم و ما همیشه

بهترین ها را برای شما در نظر داریم زیرا شما لایق بهترین ها هستید.

پارکت لمینت برای ادارت

پارکت های طرح چوب

پارکت های چوبی از محبوبیت خاصی در بین طراحان معماران و مشتریان برخوردار هستند زیرا به علت استفاده از چوب همیشه مدرن ترین و به روز ترین کفپوش ها و پارکت ها محسوب می شوند و هرگز قدیمی نمی شوند ولی از آنجایی که این پارکت ها در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده نیستند و هم به علت استفاده از چوب طبیعی هزینه بالایی دارد و نگهداری از آنها هم سخت است به همین دلیل پارکت ها مصنوعی با طرح چوب تهیه و روانه بازارها شد و از استقبال بالایی برخوردار شد.و در انواع پارکت خانه بعنوان پارکت کف پذیرایی و یا پارکت لمینت برای ادارات تولید وبه بازار عرضه شد شما می توانید حتی خرید عمده پارکت داشته باشید.

انواع پارکت طرح چوب

پارکت های پلاستیکی

پارکت های اپوکسی

پارکت های لمینت

انواع پارکت خانه
انواع پارکت خانه

پارکت طرح چوب پلاستیکی

پارکت های پلاستیکی که در بازار به وفور یافت می شود به دلیل استفاده از مواد شیمیایی در تهیه و تولید این کفپوش ها برای سلامتی مضر و در زمان اتش سوزی موادی از خود متصاعد می کنند که مشکلات تنفسی شدیدی روی انسان می گذارد این پارکت ها با محیط زیست سازگار نبوده سلام من یک بار مصرف هستند.بجای این نوع پارکت ها که برای انسان مضر هستند شما می توانید از انواع پارکت خانه یا از پارکت لمینت برای ادارات و یا انواع خرید عمده پارکت چوبی را برای اماکن خودداشته باشید.

پارکت اپوکسی

این نوع کفپوش ها به راحتی بر روی سطح های بتنی قابل اجراست این کفپوش از ضخامت بالای برخوردار نیست اما عایق خوبی برای حرارت و رطوبت می باشد که اکثرا از این نوع کفپوش و پارکت ها برای بیمارستان ها سالن های بزرگ قابل استفاده است چون به راحتی قابل شستشو است.مانند کفپوش رولی طرح پارکت که در طرح ها و رنگ های متنوع در بازار وجود دارد.

پارکت کف پذیرایی
پارکت کف پذیرایی

پارکت طرح چوب لمینت

کفپوش طرح پارکت چهار لایه مجزا تولید می‌شود و با فشار زیاد به صورت یکپارچه در می آید البته این فشار در دمای ۳۰۰ درجه صورت میگیرد. دما و پرس دو تکنولوژی ترکیبی مهم برای ساخت لمینت ها هستند.

مواد تشکیل دهنده لایه‌های پارکت طرح چوب

لایه بیرونی

لایه درونی

لایه خارجی

لایه بیرونی

بیرونی ترین لایه در پارکت لمینت لایه نازک در عین حال مقاوم که فشار زیادی ماشین سنگین رفت و آمد زیاد باید را تحمل کند. لایه شده و دوام زیادی نسبت به سایش دارد. لایه دیگر لایه سایشی یا روکش لمینت است که شفاف براق است که جلوگیری از ساییدگی در محصول میکند. این لایه جلوگیری می‌کند از خط و خش پنجه های حیوانات خانگی یا اسباب بازی بچه ها یا پایه مبل ها که بر روی آن قرار می گیرد.از پارکت چوبی چند لایه و پارکت چوبی یک لایه بعنوان کفپوش طرح پارکت استفاده می شود.

لایه درونی

یکی دیگر از لایه‌های پارکت را لایه دکوراتیو تشکیل می‌دهد شکل و ظاهر نهایی لمینت ها را این لایه تشکیل می دهد این لایه ساختار لمینت در حفظ ظاهر لمینت نقش بسزایی ایفا می کند. یک کاغذ تزیینی که با کیفیت بالا که روی آن طرح هایی چاپ شده است ظاهر زیبایی به تایل های پارکت لمینت می دهد. طرح تایل های پارکت لمینت ایرانی در طیف های وسیعی تولید میشود مانند طرح سنگ های مختلف طرح چوب که پر طرفدار ترین نوع آن است طرح‌های دیگری بنا به هر سلیقه ای تولید می شود

پارکت کف اتاق خواب
پارکت کف اتاق خواب

لایه مرکزی لمینت ها که از لحاظ دوام مهم ترین لایه محسوب می شود و به آن قلب زمینة گفته می شود که فرایند ساخت آن با ماده ای به نام فیبر با چگالی بالاست که تحت فشار قرار دادن این فیبر تهیه می شود که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مقاومت پارکت لمینت را چندین برابر می کند و بیشترین عایق نسبت به آب و حرارت به این لایه بستگی دارد.از این نوع پارکتها برای انواع پارکت کف خانه پارکت لمینت برای ادارات و پارکت کف پذیرایی و در سطح وسیع میتوانید خرید عمده پارکت را داشته باشید.

لایه خارجی

تحتانی ترین لایه یا بخش زیرین پارکت لمینت که از استحکام بالایی برخوردار بوده و نقش مهمی را در لایه‌های بالایی خود را ایفا می کند که خود شامل سه لایه مجزا که برمی هم قرار می گیرند و زیری ترین لایه را تشکیل می دهند. که ازسه لایه جنس رزین طبیعی یا مصنوعی و یک عایق که حالت چسبنده دارد ترکیب و به صورت یک سطح ضد رطوبت درآمده لایه های دیگر بر روی هم قرار می گیرند. از این پارکت چوبی چند لایه برای پارکت کف خانه و پارکت کف ادارات استفاده کرد.

پارکت طرح چوب
پارکت کف ادارات

آخرین مرحله ساخت پارکت طرح چوب لمینت

لایه هایی که تولید شده اند بر روی هم قرار گرفته به صورت تایلهای یکپارچه روی هم قرار می گیرند بعد تمامی لایه ها با حرارت ۳۰۰ درجه فارنهایت بر روی هم پرس می‌شوند. و در نهایت به صورت تایل های یکپارچه و با نام پارکت طرح چوب یا سنگ یا خرتره دیگری که لمینت ها داده می شود به بازار عرضه می شود. نحوه سنجش مرغوب یا نامرغوب بودن پارکت ها به مواد تشکیل دهنده هر یک از لایه ها و نحوه تشکیل لایه ها بستگی دارد. به همان نسبت قیمت پارکت ایرانی و قیمت پارکت کف را هم همین موضوع تعیین می کند در بعضی از پارکت لمینت در قسمت زیرین پارکت فوم قرار می دهند. زمانی که از این فرم ها در پارکت ها استفاده می شود.

برای نصب این پارکت ها نیازی به زیر سازی نیست زیرا فومها به علت ارتجاعی بودن در هر سطحی به راحتی نصب می‌شوند.شما می توانید از این نوع تایل ها برای پارکت لمینت برای ادارات و منازل استفاده نمایید.

پارکت کف خانه
پارکت کف خانه

shadkoo industries Company

شرکت صنایع شادکو

شما برای تهیه تمامی محصولات

ساختمانی موجود در بازار می توانید از کارشناسان ما

در شرکت صنایع شادکو راهنمایی بخواهید این مجموعه بهترین محصولات

موجود در بازار را با بالا ترین کیفیت مناسب ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار می دهد

و از مرحله خرید تا ساخت و اجرای دکوراسیون های داخلی و خارجی گام به گام شما را همراهی کرده و تا پایان پروژه کنار

شما می ماند این شرکت همواره بهترین ها را برای شما در نظر دارد زیرا شما لایق بهترین ها هستید.

پارکت کف رستورانها
پارکت کف رستورانها

پارکت های چوبی

پارکت های چوبی برخلاف پارکتهای لمینت نیاز به نگهداری و روغنکاری هستند در برخی از مناطق آب و هوایی نمی‌توان از پارکت های چوبی استفاده نمود زیرا این پارکت ها از جنس چوب طبیعی هستند و در قرار گرفتن در شرایط آب و هوایی خاصی که دارای آب و هوای مرطوب هستند مانند مناطق شمالی که هوا شرجی است این پارکت ها مورد استفاده قرار نمی گیرند. پارکت چوبی در مناطق دیگر هم زمانی که از این پارکت ها استفاده می‌شود باید دائماً آنها را روغن کاری کرد تا به مرور زمان در مقابل آفتاب رنگ آنها از بین نرود و به مرور زمان فرسوده و پوسیده نشوند همیشه باید مراقب بود تا جانوران نیز در آنها لانه نکنند مانند انواع حشرات و موریانه ها.ولی براحتی می توانید از پارکت چوبی چند لایه ویا پارکت چوبی یک لایه استفاده نمایید که از جنس لمینت بوده و ضد ّ نیز هستند.

بهترین رنگ پارکت طرح چوب

نکته‌ای که باید در پارکت چوبی مورد توجه قرار بگیرد نوع دکوراسیون فضای داخلی است که قرار است پارکت در کف آن اجرا شود خوشبختانه پارکت های طرح چوب را هم می‌توان به رنگ چوب در بازار پیدا کرد و هم در رنگهای بسیار متنوع در سطح گسترده‌ای تولید و در بازار یافت می شود همه در رنگ‌ها این پارکت ها را در طرح های بسیار متنوعی نیز تولید و به بازار عرضه می کنند.

پارکت های چوب طبیعی
پارکت های چوب طبیعی

انواع پارکت های ساختمانی

کفپوش سنگ طبیعی

کفپوش پارکت لمینت

کفپوش بتنی

کفپوش پی وی سی

کفپوش پارکت چوبی

کفپوش اپوکسی

کفپوش موزاییک

کفپوش چمن مصنوعی

کفپوش رولی

کف پوش موکت

چمن های مصنوعی در بازار به دو صورت یافت می شود

چمن مصنوعی ورزشی

چمن مصنوعی تزیینی بعنوان کف سازی داخلی ساختمان

پارکت طرح چ
پارکت با چوب های طبیعی

پارکت طرح چوب چمن مصنوعی تزیینی

کفپوش چمن مصنوعی هم از مقاومت بالایی برخوردار است هم زیبایی خاصی دارد و هم کم هزینه و اقتصادی.
چمن های مصنوعی تزیینی در انواع محوطه سازی ها در اماکن مسکونی در تراس ها و حیاط خانه ها و حتی در قسمتی از سالن پذیرایی همراه با آبنما ها مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در اماکن تجاری در انواع پاساژ ها و قسمتی از محوطه داخلی سالنهای ادارات به عنوان تزیین همراه با آبنما در مهد کودک ها در تالارها در ویلاها و در قسمت های مختلف در هر محیطی مورد استفاده قرار می گیرد.در سالن های ورزشی می توانید از انواع پارکت لمینت ایرانی و پارکت چوبی در قسمت های مختلف سالن استفاده نمایید

پارکت طرح چوب در چمن مصنوعی ورزشی

همانگونه که از اسمش پیداست در انواع ورزشگاه ها که در فضای باز هستند مانند زمین های فوتبال زمین های بسکتبال انواع زمین های والیبال و ورزش های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

shadkoo industries Company

شرکت صنایع شادکو

برای تهیه انواع محصولات

ساختمانی برای ساخت انواع پروژه ها برای

اجرای انواع دکوراسیون های داخلی و خارجی شرکت صنایع شادکو

آمادگی خود را اعلام میدارد شما می توانید از مرحله خرید تا ساخت اجرای

دکوراسیون های داخلی و خارجی گام به گام شما را همراهی می کند و تا پایان پروژه شما

را تنها نمی گذارددر نظر دارد زیرا شما لایق بهترین ها هستید.

از چمن مصنوعی می توان در آپارتمان ها نیز استفاده کرد؟

بله جمن مصنوعی به دو صورت تولید می شود چمن مصنوعی تزیینی و ……

بعنوان کفپوش پارکت های چوبی بهتر است یا پارکت های لمینت ؟

از پارکت های چوبی چون از چوب طبیعی تهیه می شود در هر آب و هوایی ……….

5 پاسخ

  1. سلام ببخشید این پارکتو اگر توی تراس یا حیاط و نصب کنیم آفتاب و بارندگی بارون اینو خراب نمیکنه?

    1. علیک اسلام . این پارکت ها برخلاف چوبها از مقومت بالایی برخوردارند ولی برای راهنمایی بیشتر شما میتوانید ازکارشناسان ما کمک بگیرد.

  2. با سلام میخواستم بدونم اگر به هر دلیلی یکی از این قطعات پارکت آسیب دید آیا قابل تعویض هست ممنون میشم توضیح بدید؟

    1. سلام. بله این پارکت ها بصورت تایل هستند شما برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را دراین رابطه راهنمایی نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code