اینجا هستید :
پارکت فوری چسبی

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

پارکت فوری چسبی

پارکت فوری چسبی

پارکت فوری چسبی
پارکت چوبی

از کفپوش پارکت هایی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، پارکت فوری چسبی می باشد زیرا این کفپوش علاوه بر این که از جنس چوب می باشد به راحتی قابل نصب است و همچنین مزایای بسیار بالایی دارد و از مواد شیمیایی تشکیل شده تا بتواند در برابر بسیاری از موارد مقاومت خوبی را از خود نشان بدهد و همان طور که گفته شد نصب این کفپوش بسیار راحت میباشد و در کمترین زمان ممکن قابلیت این را دارد که نصب شود و پس از جابجایی می‌توانید آن را به راحتی جدا کرده و در مکانی دیگر نصب نمایید .

کفپوش پارکت فوری چسبی چه تاثیری در دکوراسیون داخلی دارد

پارکت چسبی

نقش کفپوش پارکت در دکوراسیون داخلی

یکی از زیبایی ها در دکوراسیون داخلی و مواردی که برای دیزاین خانه ها مورد استفاده قرار میگیرد استفاده از کفپوش پارکت مناسب و شیک می باشد که ترکیب رنگ کفپوش می‌تواند بسیار در دیزاین تاثیر گذار باشد . حال یکی از کف پوش هایی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد کفپوش پارکت می باشد این مدل کفپوش پارکت در دکوراسیون می تواند حس طبیعی چوب را به دیده بیننده القا کند و یکی از نکات مثبت در استفاده از کفپوش پارکت این است که می توان از سیستمهای گرمایش از کف استفاده نمود علاوه‌ بر دیزاین ظاهری و کیفیت بالا کاربرد بسیار بالایی نیز دارد.

تاثیر رنگبندی کفپوش پارکت در دکوراسیون

پس از انتخاب کفپوش پارکت در دکوراسیون برای کف منزل و یا اتاق خواب خود مهمترین مرحله انتخاب طرح رنگبندی کفپوش پارکت می باشد ، که باید بدانیم تاثیر رنگ بندی انواع کفپوش پارکت در دیزاین و دکوراسیون بسیار با اهمیت و با ارزش می باشد ،که برای این کار حتما باید توجه به وسایل استفاده شده در منزل و ترکیب رنگ دیوارها و غیره را در نظر گرفت و پس از بررسی تمامی این موارد انتخاب کد رنگ کفپوش اقدام کرد . از آنجایی که کفپوش های پارکت طیف های رنگ های زیاد و مناسبی دارد. دستمان در انتخاب طرح و رنگ بسیار باز است. و مهم ترین ویژگی رنگ بندی های کفپوش های پارکت در هماهنگی و ست شدن با اغلب دیزاین ها می باشد.

دکوراسیون منزل خود را با کفپوش پارکت گرم نگه دارید !

یکی از مشکلاتی که بسیاری از مردم با آن درگیر هستند گرم نشدن خانه توسط سیستم های گرمایشی می باشد که البته در بعضی از شرایط بسیاری از روشهای گرمایشی در منازل جوابگو نیست حال بهتر است ، به یکی از روش های جدید و نوین بپردازیم در این روش سیستم گرمایشی از کف زمین می باشد . این به این معناست در زیر کفپوش پی وی سی پارکت قبل از نصب سیستم گرمایشی توسط لوله ها و جریان آب قرار می گیرد و تمام محیط و زمین به مدت بسیار کم گرم می شوند و این گرما قابل کنترل می باشد .

پارکت فوری چسبی طرح پارکت

پارکت فوری چسبی
پارکت قهوه ای

از آنجایی که کفپوش پارکت تمام چوبی مزایای بسیار بالایی دارند و کاربرد استفاده ی آنها بسیار بالاتر رفته است شما می توانید از محصولات دیگری که مرتبط با این کفپوش هستند استفاده نمایید که یکی از همین محصول ها پارکت چسبی می باشد ، تقریبا تمامی ویژگی‌های مشابه به یک کفپوش پارکت واقعی را دارد اما چون از ترکیباتی مانند pvc تشکیل می شود مقاومت نسبتا بالاتری دارد و همچنین می توان با زیرسازی های لازم آن را عایق کرد در برابر مواردی همچون ضربه ، مواد شیمیایی ، آب و عوامل محیطی مانند رطوبت همین مورد باعث شده در بازار امروزی بسیار پرطرفدار باشد .

برچسب کف طرح پارکت

یکی از نکاتی که هنگام انتخاب پارکت فوری چسبی مورد نظر باید گفته شود این است که حتما از پارکت هایی استفاده کنید که از مواد پی وی سی با کیفیت تشکیل شده باشد زیرا اگر پارکت تیره موردنظر کیفیت لازم را نداشته باشد به مرور زمان خاصیت خود را از دست می دهد و رنگ آن به سرعت عوض می شود و نکته ای که می‌تواند در نگهداری و دوام پارکت ها تاثیرگذار باشد. زیرسازی لازم قبل از نصب پارکت می باشد ، که این کار توسط نصابان حرفه ای شرکت تک بلوط انجام می شود . نکته ی بسیار حائز اهمیت در زمینه ی استفاده از پارکت های چسبی ، خاصیت نگهداری گرما در داخل پارکت می باشد که در فصول سرد بسیار پر کاربرد می باشد .

پارکت فوری چسبی کف آسانسور

یکی از محصولاتی که می توان برای پارکت کف خانه و آسانسور استفاده نمود ، پارکت چسبی می باشد زیرا کفپوشی که باید در آسانسور استفاده نمود ویژگی‌های خاصی داشته باشد. تا بتواند استانداردهای لازم را کسب کند که این موارد شامل سبک بودن و نظافت بسیار آسان و راحت و دوام بالا می باشد که پارکت چسبی از جنس پی وی سی تشکیل شده و وزن بسیار سبکی دارد و همچنین نظافت و شست و شوی آن بسیار راحت می باشد و اگر مشکلی برای آن به وجود بیاید می توان به راحتی آن را ترمیم نمود .

پارکت چسبی

طریقه نصب پارکت فوری چسبی

مهم ترین ویژگی این محصول در نحوه نصب آن است. بدون تردید کفپوشی های برچسب دار در مقایسه با کاشی، سرامیک و …. به مراتب ساده تر نصب می شوند. نصب کفپوش و پارکت طلایی رنگ به سادگی برداشتن لایه کاغذی پشت تایل ها انجام می شود. پس از برداشتن این لایه، هر تایل را می توان به کف مورد نظر، نصب کرد. برای اینکه نتیجه کار مورد رضایت باشد لازم است تا این موارد در نظر گرفته شود:

کف های غیر مسطح، ناصاف، شیاردار و … مناسب نصب کفپوش های برچسبی نیستند. برای اینکه تایل ها به خوبی به کف چسبانده شوند باید سطح مورد نظر تسطیح شود. اگر لازم است با زیرسازی کفپوش pvc، شرایط نصب فراهم شود. چنانچه از قبل کاشی یا سرامیک در ساختمان نصب شده باشد. نیازی به کندن و خارج کردن سرامیک ها نیست. ولی حتما لبه های شکسته و فضای خالی بین سرامیک ها با بتونه یا سیمان، پُر شود و هیچ فضایی بین سرامیک ها باقی نماند.

پارکت فوری چسبی

کفپوش برچسبی وینیل همچون سایر انواع کفپوش های PVC ضد آب و رطوبت است. این محصول را می توان در اماکن مرطوب نظیر آشپزخانه و سرویس های بهداشتی نیز نصب است. اما نکته مهم اینجاست که در موقع نصب، سطح کار باید کامل خشک و عاری از رطوبت باشد. کف مرطوبت مانع چسبندگی کامل تایل ها به کف می شود و نتیجه کار خوب نخواهد شد.

گرد و خاک یک مانع جدی برای نصب انواع کفپوش پارکت است. قبل از نصب حتما بتونه های اضافی، خاک و کثیفی کف ساختمان تمیز شود. کاشی یا کفپوش های چوبی که دارای سطوح پوسته پوسته هستند می بایست از قبل تمیز شوند. کفپوش برچسبی به سادگی روی همه سطوح نصب می شود اما باید از قبل هر مانعی بین کفپوش و تایل ها برداشته شود.

پارکت فوری چسبی

مزایای نصب پارکت فوری چسبی

این محصول دارای تنوع بسیاری از لحاظ رنگ و طرح است. طرح های شبه چوب وینیل بسیار زیبا و شبیه به کفپوش های چوبی و پارکت لمینت طرح چوب است. این کفپوش اپوکسی ها حالت تزئینی دارند و مناسب دکوراسیون داخلی ساختمان هستند. نصب پی وی سی چسب دار در بیرون از ساختمان چندان رایج نیست. کفپوش های برچسبی با لایه ای از لمینت در مقایسه با طرح های ساده تر، ماندگاری و عمر طولانی تری دارند. مزایای پرس لمینت روی کفپوش وینیل برچسبی عبارت است از:

  • افزایش مقاومت در برابر آب و بارندگی
  • افزایش مقاومت در برابر نور خورشید
  • افزایش ماندگاری و طول عمر کفپوش
  • افزایش مقاومت در برابر تردد
  • شفافیت ظاهری و زیبایی رنگ کفپوش

سهولت نصب، قابلیت نصب در همه سطوح و سرعت نصب بالا از برترین ویژگی های کفپوش های برچسبی هستند. انما قابلیت چاپ سفارشی با طرح مورد نظر موجب شده تا این محصول یک پله بالاتر از دیگر کفپوش های تزیینی قرار گیرد. صاحبان مشاغل می توانند با چاپ آرم یا لوگوی شرکت، کفپوش خاص خود را سفارش دهند.

نحوه نظافت پارکت فوری چسبی

بهترین و ساده ترین راه برای مراقبت از پارکت لمینت ایرانی و کفپوش برچسبی ، جارو کردن مرتب سطوح است. گرد و خاک موجب خط و خراش روی سطوح وینیل می شود. دانه های ریز شن و ماسه مثل سنباده سطح کفپوش را خراش می دهد. موقع جارو کردن از سری مخصوص جاروبرقی استفاده کنید.

پارکت فوری چسبی
پارکت چوبی افرا
کفپوش چسبی ضدآب میباشد؟

کفپوش های چسبی گونه های متفاوتی دارد و …

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code