اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

پرفروش ترین سنگ توالت

پرفروش ترین سنگ توالت

برای خرید پرفروش ترین سنگ توالت و توالت ایرانی اولین و مهم ترین نکته که باید به آن توجه نمود جنس سنگ توالت است.
سنگ های توالت ایرانی اصولا از چینی های بهداشتی ساخته میشوند این چینی ها خود انواع مختلفی دارد و تفاوت آنها در ضریب جذب سنگ است.اگر جذب بالا باشد باعث این میشود که آلودگی،میکروب و قارچ ها انباشه در سنگ توالت شود و یا با جذب پس آب باعث بوی بد در سرویس بهداشتی گردد.

استفاده از انواع توالت فرنگی و ایرانی هرکدام مزیت و معایب خاص خودش را دارد. توالت ایرانی و یا فرنگی هر کدام در جایگاه خود مضراتی و محاسنی را دارد.به طور مثال استفاده همیشگی از توالت ایرانی پادرو و کمر درد ایجاد میکند. ولی خب در مقابل آن استفاده بیش از حد از توالت فرنگی از نظر گوارشی و بهداشت پوست ضرر دارد و افراد را دچار بیماری های دردناکی مثال قولنج روده و غیره میگردد.

انواع مختلف سنگ های دستشویی ایرانی

کاسه توالت طلایی

توالت های زمینی ریم بسته

توالت ایرانی طبی

توالت های زمینی ریم بسته

توالت های زمینی ریم باز

توالت زمینی ریم باز به توالت هایی میگویند که آب از کانال های دور دیم در حالت باز قرار میگیرد. از دو طرف کاسه توالت وارد کاسه میشود و فرایند شستشو انجام میشود.

توالت های زمینی ریم بسته

توالت زمینی ریم بسته جزو سنگ هایی هستند که در زمان استفاده از فلاش تانک به دلیل اینکه کانال های دور سنگ توالت بسته میباشد. آب از سوراخ هایی که اطراف کاسه توالت میباشد شستشو با ضربه ی محکمی انجام میپذیرد.

توالت ایرانی طبی

کاسه توالت طبی به نوعی استقبال زیادی دارد زیرا فشار بسیار کمتری به زانو و پاها وارد میکند و امروزه افراد زیادی از این سبک توالت ها استفاده میکنند.

توالت سفید

نکاتی که در مورد اجرای پرفروش ترین سنگ توالت باید بدانید

  1. فاصله وسط دو دستشویی 60 سانتی متری باید باشد
  2. فاصله دستشویی تا دیوار 45 سانتی متری باید باشد
  3. کمترین طول اتاقک سرویس بهداشتی باید 150سانتی متری باشد.
  4. کمترین عرض اتاقک توالت باید بیشتر از 110 سانت باشد
  5. دمای مناسب برای سرویس بهداشتی 21درجه سانتی گراد باشد
  6. یک آینه حداقل برای هر سرویس بهداشتی نصب شود
  7. دیواره ها باید تا 2متر سرامیک بوده که قابل شستن باشد
  8. کف توالت باید مقاومت کافی داشته و به راحتی تمیز گردد
  9. حتما از تهویه استفاده گردد تا بوی نامطبوع رفته و تمیز باشد
  10. اگر فضای کافی ندارید محدوده توالت باید 100سانت باشد

پرفروش ترین سنگ توالت

نکات مهم برای استفاده از چینی بهداشتی

پرفروش ترین سنگ توالت
توالت سفید طلایی

امنیت

محل نصب

اندازه

امنیت پرفروش ترین سنگ توالت

حتما شنیده اید که در سرویس بهداشتی یا حمام ها فردی به زمین خورده باشد به دلیل سرگیجه یا هرچیز دیگری و خطر لیز بودن سرامیک آن را تهدید کرده باشد.کاشی یا سرامیک کف حمام و سرویس بهداشتی به هیچ وجه نباید لیز یا لغزنده باشد و چون زمان زیادی استفاده میگردد پس باید به درستی انتخاب گردد.

محل نصب پرفروش ترین سنگ توالت

نصب چینی بهداشتی باید با فاصله مد نظر نصب شده و مکان نصب این چینی باید مناسب باشد.مثلا سنگ توالت باید با فاصله ی زیادی از در و فاصله ی کمی از دستشویی را داشته باشد.

اندازه پرفروش ترین سنگ توالت

حمام و سرویس بهداشتی خود را با وسایل جاگیر و بزرگ پر نکنید و به جای آن از انواع شلف و باکس های دیواری استفاده کنید.
چینی های بهداشتی با سبک چیدمان شما در دکوراسیون تطابق زیادی دارد زیرا میتواند در زیباتر کردن فضا نقش به سزایی داشته باشد.
پس میتوانید با توجه به اندازه سرویس بهداشتی خود بهترینی گزینه را برای چینی بهداشتی خود انتخاب کنید.

جنس پرفروش ترین سنگ توالت

سنگ توالت طبی

سنگ دستشویی چینی

سنگ دستشویی سرامیکی

سنگ دستشویی چینی

جنس بیشتر سرویس های بهداشتی سرامیکی و یا چینی میباشد.این جنس های چینی بیشتر از چینی های زجاجی و نیمه زجاجی میباشند کاربری این چینی ها را در بکارگیری کاسه توالت و زیر دوش اشاره کرد.

سنگ دستشویی سرامیکی

سرامیک های بهداشتی از چینی های زجاجی که آب کمتری را جذب می کنند ساخته شده است. جذب این مورد از سرامیک های سنگ توالت مشکی ایرانی به قدری پایین است که حتی از ۱ درصد کمتر است. در حالی که چینی هایی که نیمه زجاجی هستند حدودا ۳ تا ۱۴ درصد جذب دارند. فروش این مدل از سنگ های توالت نیز بسیار بالاست.

هنگام نصب سنگ دستشویی چه نکاتی را رعایت کنیم

پرفروش ترین سنگ توالت
سنگ توالت مشکی طلایی

سنگ دستشویی حتما باید با کف تا کاشی و سرامیک تراز باشد

دور سنگ توالت باید با دیوار 30سانتی متر فاصله داشته باشد

قبله را در نظر گرفته و طول توالت خود را به سمت آن نگذارید

زیر سطح سنگ توالت باید کاملا عایق شود

نکته های مهم در رابطه با خرید پرفروش ترین سنگ توالت

پرفروش ترین سنگ توالت
سنگ توالت سفید

مهم ترین نکته ای که در رابطه با کاسه توالت طبی مروارید باید بدانید نوع متریال ساخت وجنس سنگ توالت طبی می باشد. سنگ توالت ایرانی از چینی های بهداشتی تولید شده است این سنگ توالت ها بسیار پرفروش بوده و این چینی بهداشتی دارای تنوع بالایی میباشد.تفاوت چینی ها در ضریب جذب آب است. که اگر جذب آب بالا بوده باعث تولید آلودگی و میکروب و بیماری هایی نظیر قارچ میگردد یا با جذب و جمع شدن پس آب ها باعث ایجاد بوی بد در سرویس بهداشتی میشود چینی های بهداشتی که ضریب آب کمتر از یک دارند معمولا دوام بیشتری داشته و از مقاومت بالایی برخوردار است و به آنها چینی زجاجی گفته میشود.

ادامه مطلب….پرفروش ترین سنگ توالت

شکل دیگری از توالت موجود میباشد که ضریب آب زیادتری دارد. و چینی نیمه زجاجی در بازار شناخته میشود البته بستگی به کیفیت ساخت و تولید این جنس توالت ضریب آن از ۳تا۱۵ درصد تغییر میکند.

هنگام خرید کاسه دستشویی اولین و مهم ترین نکته ای که باید بدانید این است که کاسه توالت های سرامیکی باید شفاف باشد. و موج نداشته باشد و فاقد هرگونه ناهمواری نیز باشد. در هنگام خرید بهترین سنگ توالت برای دستشویی باید به نکات ریز و درشتی توجه نمود زیرا امروزه تعداد اتاق ها از حد نرمال بیشتر شده و به اندازه آب مصرفی توجه کافی انجام میپذیرد. نکته ی مهم دیگری که در مورد سنگ توالت ایرانی بید گفته شود این است. که به اندازه ی محل نصب و ارتفاع و محل قرار گرفتن و ریم باز و ریم بسته بودن آن دقت کافی داشته باشید.

توالت فرنگی بهتر است یا توالت ایرانی؟

هرکدام به نوعی در جایگاه خودش در مزایا و معایبی دارد که در مطلب به آن ها اشاره شده است. برای مطالعه دقیق مقایسه ی این دو وارد سایت شوید…

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code