وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

پرفروش ترین شیرآلات

در این مقاله سعی داریم پرفروش ترین شیرآلات را برای شماخوانندگان محترم توضیح دهیم .تا در هنگام خرید بدانیم چه شیرآلاتی در پرفروش ترین شیرآلات دسته بندی شده است.

در واقع شیرآلات در منازل اکثر ما ایرانی ها کاربرد خاص خود را دارد. به طوریکه به طور مثال شیرآلات ظرفشویی و حمام ودستشویی از پرفروش ترین شیرآلات هستند . اما در کشورهای خارجی به جای شیرآلات دستشویی شیرآلات توالت فرنگی و وان حمام و جکوزی نیز کاربرد بیشتری نسبت به کشور ما را دارد.

شیرآلات 55
شیرآلات برنزی

شیرآلات آب خانگی

شیرهای آشپزخانه و حمام از ساده ترین مکان ها برای صرفه جویی در مصرف آب هستند شیرها بعد از توالت با دوش سر دوش به عنوان دومین مصرف بزرگ آب برای افراد بسته می شوند. با توجه به مطالعه نهایی استفاده از آب در سال 2016 ، شیرهای آب تقریباً 19 درصد از کل مصرف روزانه یک فرد یا حدود 11.1 گالن به ازای هر نفر در روز را تشکیل می دهند.

شیرآلات کروم

5 راه آسان وچندسوال برای پیدا کردن پرفروش ترین شیرآلات برای آشپزخانه ، حمام یا ظرفشویی

چه کسی از شیر آب استفاده می کند؟

بودجه شما چقدر است؟

شیر آب در کجا قرار دارد؟

چه نوع سینک ظرفشویی دارید؟

پایداری چقدر اهمیت دارد؟

شیرآلات پرفروش
شیرآلات سلطنتی

چه کسی از شیر آب استفاده می کند

با در نظر گرفتن نیازهای خانواده شروع کنید. آیا فرزندان کوچک یا پدربزرگ و مادربزرگ دارید که با شما زندگی می کنند؟. آیا کسی نیازهای خاصی دارد؟ در این صورت ، ایمنی و قابلیت استفاده ممکن است در اولویت اول باشد. شکل و رنگ شیر آب می تواند کنترل آن را برای افرادی که بینایی کمتری دارند ، دست های کوچک دارند یا مهارت های حرکتی خود را توسعه نداده اند آسان کند. به عنوان مثال ،قهرمان دارای یک اهرم مشکی آسان است و یک دکمه سازگار با محیط زیست است. که نه تنها جریان آب را برای افزایش پایداری محدود می کند. بلکه دمای آب را نیز برای جلوگیری از سوزش ، که یک نگرانی مشترک برای خانواده ها است ، محدود می کند.

شیرآلات پرفروش زیبا
شیرآلات پرفروش

در صورت نیاز به آب گرمتر یا جریان بیشتر آب ، با فشار دادن دکمه می توان قفل را دور زد. خانواده های محصول کسری که مخصوص افراد مسن طراحی شده اند دارای طراحی ارگونومیک و علامت های واضح سرد و گرم برای افرادی هستند.که بینایی محدودی دارند. شیرهای اتوماتیک یا بدون لمس هم برای کودکان و هم برای افراد مسن گزینه مناسبی است .زیرا می تواند از چسبیدن هر گونه میکروبی که بر روی کنترل شیر آب چسبیده است جلوگیری کند. این باعث افزایش سلامت و بهداشت در خانه می شود و همه را کمی ایمن نگه می دارد.

شیر آب در کجا قرار دارد

اگر شیر آب در آشپزخانه باشد ، داشتن ماشین ظرفشویی مهم است. اگر این کار را انجام دهید ، به یک مدل با سوپاپ ماشین ظرفشویی نیاز دارید. همچنین در نظر بگیرید که آیا نیاز به شستن قابلمه ها و ماهیتابه های بزرگ با دست دارید. در این صورت ، شما نیاز به جوش بالاتری دارید.

شیرآلات پرفروش هوشمند
شیر هوشمند

اگر شیر آب برای حمام است ، دوباره در نظر بگیرید که آیا به شیر ماشین لباسشویی نیاز دارید یا خیر.

اگر شیر آب مخصوص اتاق کار یا لباسشویی است ، برای چه کارهایی از آن استفاده خواهید کرد؟ اگر ماشین آلات یا تجهیزات بزرگ را می شویید ، نیاز به جوش بیشتری دارید. اگر از اتاق برای تعویض یا حمام کردن نوزاد خود استفاده می کنید ، شاید شیر آب دستشویی با دوش دست ایده خوبی باشد.

شیرآلات وان حمام

در هر سه مورد ، مهم است که میزان فضا در بالا و پشت حوضچه را در نظر بگیرید. درست بالای آن کابینتی وجود دارد؟ دیوار چقدر نزدیک است؟ این متغیرها می توانند ارتفاع یا نوع کنترل شیر آب را که می توانید محدود کنید.

چه نوع سینک ظرفشویی دارید

اگر شیر تازه شما بخشی از پروژه نوسازی است ، ممکن است حوضچه را به همراه شیر آب انتخاب کنید. اگر شیر آب خود را تعویض می کنید ، نوع حوضچه ای که دارید باید انتخاب شیر آب شما را هدایت کند. آیا سینک ظرفشویی بالای میز (سینک ظرفشویی) قرار دارد یا یکپارچه شده است؟ به دیوار وصل شده؟ هر نوع سینک ظرفشویی که دارید ، نکته اصلی این است که نسبت شیر ​​به سینک ظرفشویی را متعادل کنید.

شیرآلات هوشمند پرفروش
شیر تلفنی

پایداری چقدر اهمیت دارد

یک مطالعه اخیر نشان می دهد که 61 درصد از مصرف کنندگان اروپایی نگران وضعیت محیط زیست هستند. هرچه به سمت شمال بروید ، این نگرانی بیشتر به آگاهی در مورد صرفه جویی در مصرف آب تبدیل می شود. به طور متوسط ​​63 درصد از مردم شمال اروپا خود را دوستدار محیط زیست می دانند ، که این امر در ترجیح آنها برای لوازم بهداشتی نشان می دهد.

بودجه شما چقدر است

بسیاری از مردم معتقدند که شیرهای هوشمند گرانتر از شیرهای دستی هستند ، اما همیشه اینطور نیست ، زیرا طیف وسیعی از شیرهای هوشمند با قیمت های مختلف در دسترس هستند. و اگر پس انداز آب را جبران کنید ، هزینه کاهش می یابد. سعی کنید محل بودجه خود را مشخص کنید. آیا به دنبال چیزی کم هزینه ، میان رده یا درجه یک هستید؟ تعداد زیادی شیر آب عالی در هر دسته وجود دارد و این می تواند از ابتدا به جستجوی شما کمک کند.

شیرآلات پرفروش وان
شیرآلات روشویی

بهترین راه برای کاهش مصرف آب از طریق شیرآلات چیست

بهترین راه برای کاهش مصرف آب در حمام بدون تغییر رفتار ، نصب محصولاتی است که برچسب WaterSense را دریافت کرده اند ، بنابراین از راندمان و عملکرد آب آنها اطمینان حاصل می شود. شیرآلات و لوازم جانبی سینک حمام با برچسب WaterSense ، مانند هواده های شیر آب ، حداکثر از 1.5 گالن در دقیقه استفاده می کنند و می توانند جریان آب سینک ظرفشویی را تا 30 درصد یا بیشتر از جریان استاندارد 2.2 گالن در دقیقه بدون افت عملکرد کاهش دهند.

هواکش شیر یک نوک پیچ دار برای نازل شیر است که جریان آب را از شیر آب محدود می کند در حالی که تجربه رضایت بخشی را برای کاربر حفظ می کند. از آنجا که آب گرم اغلب از شیرهای آب خارج می شود ، کاهش جریان آب نیز باعث کاهش مصرف آب گرم می شود که به معنی صرفه جویی در انرژی است. هواکش های اصلی شیر ارزان هستند و اغلب به صورت رایگان توسط خدمات آب ارائه می شوند . در صورت انتخاب هوادهی ، توصیه می شود هوادهی قدیمی خود (و هرگونه واشر مربوطه) را با خود به فروشگاه بیاورید تا مطمئن شوید که هواکش جدید بر روی شیرآلات شما قرار می گیرد.

شیرروشویی

نکته مراقبتی در آشپزخانه

کاهش سرعت جریان شیر در آشپزخانه زیر 2.2 گرم در دقیقه (8.3 دور در دقیقه) به راحتی با تعویض هواکش انجام می شود ، اما صرفه جویی آب ممکن است تا حدودی محدود باشد. بسیاری از شیرهای آشپزخانه اختیاری نیستند. به عنوان مثال ، پر کردن آب قابلمه برای تهیه ماکارونی: صرف نظر از میزان جریان شیر آب ، حجم آب مورد نیاز برای پر کردن قابلمه یکسان است. کاهش میزان جریان شیر آب آشپزخانه باعث صرفه جویی در آب و انرژی می شود ، اما همچنین ممکن است منجر به زمان طولانی تری برای پر کردن حجم ثابت شود و همچنین می تواند کارایی شستن دست ها را با ظروف کاهش دهد.

فروش شیرآلات 3
شیر کروم

سینک آب و برق را در نظر بگیرید اگر خانه شما دارای سینک ظرفشویی در لباسشویی است.ممکن است با تعویض هواکش ، فرصتی عالی برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی داشته باشید. مانند سینک آشپزخانه ، هنگام استفاده از یک هوادهی ، استفاده مکرر از آب در سینک را در نظر بگیرید. اگر از سینک آب برای پر کردن سطل ها یا وان ها با آب استفاده می کنید. ممکن است منطقی باشد که از هوادهی با جریان بالاتر استفاده کنید. اگر سینک ظرفشویی بیشتر برای شستشو یا تمیز کردن دست استفاده می شود ، احتمالاً جریان کمتر کمتر خوب خواهد بود. هرچه میزان جریان شیر آب پایین تر باشد ، در مصرف آب و انرژی بیشتر است.

پایداری چقدر اهمیت دارد

یک مطالعه اخیر نشان می دهد که 61 درصد از مصرف کنندگان اروپایی نگران وضعیت محیط زیست هستند. هرچه به سمت شمال بروید ، این نگرانی بیشتر به آگاهی در مورد صرفه جویی در مصرف آب تبدیل می شود. به طور متوسط ​​63 درصد از مردم شمال اروپا خود را ……برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید

3 پاسخ

  1. با سلام با تشکر از مقاله ی بسیار مفید شما چگونه میتوان از شیرآلات قهرمان سفارش داد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code