اینجا هستید :
کفپوش شیشه‌ای سکوریت

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

کفپوش شیشه‌ای سکوریت

در این مقاله گروه مجوعه شادکو قصد دارد. تا اطلاعاتی جامع و کامل در مورد کفپوش شیشه ای سکوریت در اختیار شما عزیزان قرار دهد. همچنین شما را با مجموعه‌ای از تصاویر دقیق محصول‌ها و معرفی مدل‌های گوناگون آن آشنا کند. و همچنین کاربرد. و مزایای هر کدام از محصولات را باهم مقایسه نماید. در ادامه مطلب به بررسی انواع دیوارپوش‌ها و معرفی خدمات و معرفی. بهترین مرکز خرید انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف همراه با بررسی هزینه‌های نصب و اجرای آن می‌پردازیم. اگر به فکر تهیه‌ی یک کفپوش عالی و زیبا هستید. توصیه می‌کنیم متن زیر را مطالعه کنید.

کفپوش شیشه ای سکوریت
کفپوش شیشه‌ای سکوریت مقاوم برای سالن نشیمن

هر آنچه در رابطه با کفپوش شیشه ای سکوریت باید دانست :

توضیحاتی در مورد کفپوش شیشه‌ای سکوریت در مطلب زیر خدمت شما مخاطبان گرامی ارائه می‌گردد

سابقه‌ی استفاده‌ی انسان از انواع پوشش کف برای محیط زندگی به سالهای اولیه ی زندگی انسان بر می گردد. کفپوش از ضروری ترین لوازم زندگی انسان به شمار می‌آید. انسان مدتی طولانی را در خانه یا محل کار خود می‌گذراند. راه می‌رود ، می‌نشیند ، غذا می‌خورد و استراحت می‌کند. در تمام این حالات با زمین سروکار دارد و وجود یک کفپوش مناسب موجب آسایش و راحتی انسان می‌شود.
بسته به این که کفپوش را برای خانه و محل سکونت در نظر دارید یا این که برای محل کار تصمیم به خرید کفپوش دارید.

نوع و جنس و طرح کفپوش شیشه و آینه متفاوت خواهد بود. داشتن اطلاعات کافی و لازم در این مورد بسیار ضروری می‌باشد، تا بعد از انتخاب و نصب کفپوش دچار پشیمانی نشوید. به همین دلیل تیم حرفه‌ای گروه شادکو در این مطلب قصد دارد شما را با کفپوش شیشه ای سکوریت و مزایا و انواع آن آشنا کند. امیدواریم مطالبی که در مورد این محصول و انواع کفپوش شیشه ای خدمت شما مشتریان و مخاطبان عزیز تقدیم می‌نماییم مفید واقع گردد.

کفپوش های شیشه ایی
کفپوش شیشه ای سکوریت مقاوم برای اتاق خواب

دیگر تولیدات در صنایع شادکو

علاوه بر انواع کفپوش شیشه‌ای ، انواع دیوار پوش و انواع پوشش کف و انواع سنگ نما دیگر محصولاتی که در تولیدی شادکو تولید می‌گردد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :


در مطلب زیر ابتدا با نحوه‌ی سکوریت کردن شیشه آشنا می‌شویم

مرحله اول سکوریت کردن کفپوش شیشه‌ای سکوریت

برای سکوریت کردن شیشه ابتدا شیشه‌ی خام را به ابعاد و سایز مورد نظر برش می‌دهند. زیرا در صورتی که کار برش دادن شیشه پس از سکوریت شدن انجام شود امکان شکستگی آن زیاد است. در انتخاب شیشه‌ای که قرار است تبدیل به کفپوش شیشه ای سکوریت شود نهایت دقت بکار می‌رود زیرا اگر در شیشه هرگونه حباب یا ترک و شکستگی باشد.

این امکان وجود دارد که در فرایند سکوریت شدن کل شیشه شکسته شود بنابراین چنین شیشه‌هایی را برای سکوریت شدن انتخاب نمی‌کنند. گروه شادکو با در اختیار داشتن کارگاه های مجهز به مدرن‌ترین و جدیدترین دستگاه‌های تولید و انجام فراوری روی شیشه افتخار دارد. با بیش از یک دهه سابقه ی درخشان بهترین انواع کفپوش شیشه ای را با کیفیتی عالی در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

مرحله دوم سکوریت کردن کفپوش شیشه‌ای سکوریت

در مرحله‌ی بعدی صیقل دادن کناره‌ی شیشه‌ها برای مرحله‌ی پرداخت دادن است. با صیقل دادن شیشه ها هر گونه زبر بودن که در حین انجام عملیات برش در کناره‌های شیشه به‌وجود آمده است ازبین می‌رود.

کفپوش شیشه‌ای سکوریت مقاوم برای سالن نشیمن

مرحله سوم سکوریت کردن کفپوش شیشه‌ای سکوریت

در مرحله‌ی سوم شیشه‌ها شسته می‌شوند تا هر نوع دانه‌ی ریز و کوچکی که موقع صیقل دادن روی شیشه قرار گرفته شسته شود. همچنین در مرحله‌ی صیقل دادن ممکن است شیشه‌ها کثیف شوند با شستن آن‌ها هر نوع کثیفی از شیشه ها پاک می‌شود. در این مرحله شیشه‌ها در کوره‌های مخصوص این کار حرارت می‌بینند. حرارتی معادل ۶۷۰ الی ۷۰۰ درجه‌ی سانتی گراد که استاندارد صنعتی می‌باشد.

این حرارت موجب می‌شود شیشه تا مرحله‌ی نرم شدن برسد. کوره‌هایی که کار حرارت دادن شیشه در آن انجام می‌شود با دو شیوه‌ی المانتان و کانوکشن عمل می‌کنند. کوره‌ی المنتال با استفاده از المنت حرارت را به شیشه منتقل می‌کند. کوره ی کانوکشن که گرانتر از کوره‌ی المنتال است. انتقال گرما را با استفاده از هوای داخل کوره عملیات سکوریت کردن شیشه را انجام می‌دهد که عملیات سکوریت کردن به مراتب بهتر و یکدست‌تر انجام می‌گردد.

مرحله پنجم سکوریت کردن کفپوش شیشه‌ای سکوریت

مرحله‌ی کولینگ. در این مرحله بلافاصله آن را به وسیله‌ی فشار هوای بالا خنک می‌کنند. و اصطلاحا در معرض یک انفجار فشار هوا قرار می‌گیرند. این کار باید به سرعت انجام شود و تمام زاوایای شیشه را پوشش دهد. در این مرحله شیشه‌ی خام با یک ساختار متفاوت به صورت شیشه ی سکوریت از کوره خارج می شود. خنک‌کردن سریع موجب خنک شدن سطح خارجی شیشه می‌گردد و سریع‌تر از مرکز شیشه متصل می‌شود ، این کار باعث می‌شود استحکام محصول بسیار بالا رود.

در واقع کفپوش شیشه‌ای سکوریت از نوعی شیشه است که برای بالا بردن مقاومت آن در برابر ضربه و شکسته شدن و افزایش مقاومتش در برابر حرارت و گرما سکوریت می‌شود. به‌طور خلاصه می‌توان گفت سکوریت کردن انواع کفپوش شیشه‌ای فرایند یک عملیات حرارتی می‌باشد که برای شیشه‌هایی که در ساختمان‌ها استفاده می‌شوند انجام می‌شود. انجام این عملیات برای شیشه‌های رفلکتیو و شیشه‌های رنگی و چاپ شده و یا شیشه‌های لعاب خورده هم قابل اجرا می‌باشد.

شیشه سکوریت شده
کفپوش شیشه‌ای سکوریت مقاوم برای راه رو‌ها

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

ویژگی‌ها و مزایای استفاده از کفپوش شیشه‌ای سکوریت را در زیر خدمت شما توضیح می‌دهیم

مقاومت بالای این محصول

مقاومت بالای این محصول ، هنگامی که شیشه ی این محصول را با شیشه‌ی خام مقایسه کنیم. شاهد مقاومت بسیار زیاد آن در مقابل شکسته شدن نسبت به شیشه‌ی خام می‌شویم. به جرئت می‌توان گفت مقاومت مکانیکی شیشه‌ی کفپوش پنج برابر بیشتر از شیشه خام است. در واقع می‌توان گفت این محصول ذرات ایمنی دارد که پس از شکسته شدن و پخش شدن در محیط به افراد آسیب و صدمه نمی‌زند.

ایمنی کفپوش شیشه‌ای سکوریت

ایمنی کفپوش شیشه‌ای سکوریت ، هر گاه یک شیشه معمولی شکسته شود به قطعاتی با لبه‌های تیز و برنده تقسیم می‌شود. در حالی که اگر شیشه سکوریت شکسته شود به قطعات کوچکی با لبه‌های صیقلی تقسیم می‌شود که برش و تیز بودنش بسیار کم است. احتمال آسیب دیدن در اثر شکستن این محصول بسیار اندک است.

مقاومت کفپوش شیشه‌ای سکوریت در برابر حرارت

مقاومت کفپوش شیشه‌ای سکوریت در برابر حرارت ، یکی از (انواع کفپوش شیشه‌ای) همین محصول است. که بدلیل سکوریت بودن شیشه‌اش در مقابل گرما و حرارت بسیار مقاومت دارد و از این جهت دارای ایمنی کامل است. تحمل حرارت و‌گرمای کفپوش شیشه‌ای سکوریت ۲۵۰ درجه حرارت غیر مستقیم می‌باشد.

کفپوش شیشه ای سکوریت مقاوم برای سالن نشیمن

در محیط‌های مختلف قابل اجراست

در محیط‌های مختلف قابل اجرا می‌باشد. تنوع این محصول و ویژگی‌هایی که در بالا ذکر کردیم باعث می‌شود به راحتی بتوانیم این کفپوش شیشه‌ای را در مکان‌های مختلفی نصب و اجرا کنیم.

مقاومت در برابر شکسته شدن و پخش شدن

در (ساخت کفپوش شیشه‌ای) فرایند مقاوم‌سازی به گونه‌ای است که تحمل فشاری بالغ بر چهل کیلوگرم در ۱۰ سانتی‌متر مربع را دارد.

دارای نشان استاندارد

تمامی کفپوش‌های شیشه‌ای سکوریت که شما به تیم متخصصان حرفه ای گروه شادکو سفارش می‌دهید دارای نشان استاندارد هستند. همه می‌دانیم که این نشان پس از بررسی‌های دقیق به یک محصول داده می‌شود.

صاف و یکدست بودن این محصول

صاف و یکدست بودن این محصول ، زمانی که به گروه شادکو سفارش کفپوش شیشه‌ای می‌دهید یقین داشته باشید محصولی با عالی‌ترین کیفیت را دریافت خواهید کرد ، سطح این کفپوش‌ها هیچ‌گونه پستی و بلندی یا موجی رو شیشه ندارد.و این بر زیبایی محیط داخلی که کفپوش شیشه‌ای در آن نصب و اجرا شده می‌افزاید.

مقاومت این محصول در برابر تغییر رنگ

مقاومت این محصول در برابر تغییر رنگ ، در مدتی بسیار طولانی رنگ کفپوش شیشه‌ای سکوریت ثابت می‌ماند و در اثر شستشو و تردد دچار تغییر رنگ نخواهد شد. رنگ شیشه کدر و تار نخواهدشد.

کفپوش سکوریت شده
کفپوش شیشه‌ای سکوریت مقاوم برای پلکان

مکان‌هایی که برای نصب و اجرای کفپوش شیشه‌ای سکوریت مناسب هستند به قرار زیر می‌باشند

 • مکان‌هایی چون لابی مجتمع های مسکونی که دارای تردد زیاد هستند. برای نصب و اجرای این نوع کفپوش مناسب هستند. در صورتی که در لابی مجتمع مسکونی قصد دارید یک کف شیشه‌ای ساده نصب کنید توصیه تیم حرفه‌ای گروه شادکو به شما مشتری عزیز استفاده از کفپوش‌های شیشه‌ایی میباشد.
 • اتاق پذیرایی خانه‌ها ، برای ایجاد یک دکوراسیون منحصربفرد و بسیار شیک و خاص توصیه می‌کنیم. کف این مکان را با این محصول پوشش دهید.
 • سن تالارهای پذیرایی ، در صورتی که این بخش از تالار پذیرایی را با کفپوش شیشه‌ای و یک نورپردازی زیبا‌تریین نمایید سالنی چشم نواز و لوکس خواهید داشت و میهمانان از حضور در چنین تالاری بسیار لذت خواهند‌برد.
 • ادارات و مجتمع‌های تجاری ادارات و مجتمع‌های تجاری، از بهترین مکان‌ها برای نصب و اجرای این کفپوش مقاوم و زیبا هستند. می‌توان لوگوی شرکت و یا ساختمان را به صورت سفارشی روی شیشه‌ی سکوریت حکاکی کرد. و در دفتر فروش یا لابی اداره و مجتمع تجاری نصب و اجرا نمود. دلیل مناسب بودن این کفپوش لوکس برای ادارات این است. که امروزه به سیستم مدرن در ادارات اهمیت زیادی می‌دهند. و این کفپوش شیشه‌ای بسیار لوکس و مدرن می‌باشد.

ادامه مطلب

 • این مورد مربوط به کفپوش شیشه‌ای نمی‌شود ولی لازم است ذکر شود.در که می‌شود شیشه سکوریت را بدون قاب و برای در ورودی و یا پنجره ها نصب کرد.
 • هتل‌ها از دیگر مکان‌های مناسب جهت نصب و اجرای کفپوش شیشه‌ای سکوریت می‌باشند. امروزه و شاید همیشه برای هتل‌ها زیبایی و لوکس بودن محیط این مکان بسیار حائز اهمیت بوده و هست. بنابراین با یک پوشش خاص و منحصربفرد در کف هتل‌ها زیبایی چشم گیری در محیط ایجاد می‌شود.
 • نمایشگاه‌ها ، از دیگر مکان‌هایی هستند که جهت جلب مشتری بهتر است از کفپوش شیشه‌ای استفاده نمایند. و اگر لوگوی تبلیغات را سفارش دهند تا روی کفپوش حک شود بسیار عالی و شیک خواهد بود.
 • پاساژ‌ها نیز برای اجرای کفپوش شیشه‌ای مکان مناسبی محسوب می‌شوند. انتخاب یک مکان مناسب و کاملا در دید مشتری برای نصب این محصول می‌تواند بر جلوه‌ی پاساژ به مقدار قابل توجهی بیافزاید.
 • تمامی مکان‌های ذکر شده در بالا بسیار پرتردد هستند و دلیل مناسب بودن این مکان‌ها برای نصب و اجرای این کفپوش این است که شیشه‌ی سکوریت آن در برابر ضربه و …. بسیار مقاوم است و دچار آسیب و تغییر رنگ و شکستگی نمی‌شود.

نکات مهمی که در مورد کفپوش شیشه‌ای سکوریت باید بدانیم را در ادامه‌ی مطلب خدمت شما مخاطبان گرامی تقدیم می‌نماییم

توجه داشته باشید که بعد از ساخت و تولید شیشه سکوریت امکان برش این محصول وجود ندارد . همچنین ممکن نیست که بتوانیم در شیشه سوراخ ایجاد کنیم . بنابراین هرگونه تغییر را قبل از سکوریت شدن شیشه باید در سفارش خود قید نمایید.

رنگ‌های کفپوش شیشه‌ای سکوریت دارای تنوع زیادی است که شامل موارد زیر می‌شود

رنگ سفید ،برفی ،سبز ، آبی، دودی، برنز بیشترین طرفداران را به خود اختصاص داده است. این تنوع رنگی که شامل طیف های اصلی رنگ می‌باشد قابل هماهنگی با اشیای موجود در فضای محیط داخلی می‌باشد. در هر رنگی که این کفپوش را انتخاب کنید این امکان را دارید که طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و یک کفپوش شیشه‌ای چاپ دار تحویل بگیرید. برای ایجاد طرح روی این کفپوش‌های شیک و زیبا از روش چاپ و سندبلاست استفاده می‌شود.

تفاوت روش چاپ دار کردن و سندبلاست کردن کفپوش شیشه‌ای سکوریت را در ادامه خدمت شما توضیح می‌دهیم

برای چاپ دار کفپوش شیشه‌ای ابتدا طرح مورد نظر را بر روی شیشه چاپ می‌کنند. اما در روش سند بلاست ابتدا طرح مورد نظر را اعم از لوگو، راه مات و یا مات را از طریق پاشیدن شن روی شیشه حک می‌نمایند.

عواملی که در تعیین قیمت کفپوش شیشه‌ای سکوریت تاثیر دارند موارد زیر می‌باشند

 1. اندازه و ابعاد و سایز کفپوش در میزان تعیین قیمت تاثیر دارند.
 2. رنگ کفپوش شیشه‌ای نیز از دیگر عواملی است که بر میزان قیمت این محصول تاثیر دارد.
 3. ضخامت و قطر شیشه‌ی کفپوش نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی تعیین هزینه‌ی کفپوش می‌باشد.

جهت اطلاع از قیمت نوع و مدل کفپوش شیشه‌ای مد نظرتان می‌توانید. با تیم حرفه ای کروه فرکو که در تمام ساعات کاری با خوش رویی و کمال میل آماده‌ی پاسخگویی به شما مشتریان گرامی هستند تماس بگیرید.

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و متنوع تر و مطالعه جامع اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید “

شیشه های پوشش کف
کفپوش شیشه‌ای سکوریت مقاوم برای راه پله

چگونه با شادکو ارتباط برقرار کنیم و محصول مورد نظر خود را سفارش دهیم

شما عزیزان می‌توانید. برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از کفپوش شیشه ای سکوریت. و انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود. از طریق سایت فروشگاه شادکو آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات اجرای آینه کاری دیوار. برای این روزها درخواست‌‌ها در كليه مناطق رو به افزایش است. بنابراین صنایع تولیدی شادکو به مدت ۴۸ ساعت می‌تواند. هر مدل از کفپوش در. سایز و تنوع رنگی که شما بخواهید. را تولید کند و بدست شما برساند و یا آنلاین سفارش‌ها خود را ثبت کنید. ما در تیم شادکو تمام سفارش‌ها. مورد نظر را به تمام نقاط کشور ارسال خواهیم کرد.

هزینه و قیمت کفپوش شیشه‌ای سکوریت در بازار چقدر است؟

امروزه به دلیل نوسانات قیمت در بازار و… قیمت ها یکسان نیست. بنابراین برای کسب اطلاع از قیمت‌ها با ما در تماس باشید.

4 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز ممنون از حسن انتخاب شما ، شادکو به تمام نقاط کشور ارسال دارد .

  1. سلام دوست عزیز ممنون از حسن انتخاب شما ، این شیشه 40کیلوگرم بر هر 10 سانتی متر مربع مقاومت دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code