اینجا هستید :
سنگ سرویس بهداشتی

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

سنگ سرویس بهداشتی

در این مقاله ما گروه مجوعه شادکو قصد داریم . تا اطلاعاتی جامع و کامل در مورد سنگ سرویس بهداشتی در اختیار شما مشتریان عزیز مان قرار دهیم . همچنین شما عزیزان را با مجموعه ای از تصاویر دقیق محصول ها و معرفی مدل های گوناگون آن آشنا کنیم . و همچنین کاربرد . و مزایای هر کدام از محصولات را باهم مقایسه نماییم . در ادامه مطلب به بررسی انواع دیوارپوش ها و معرفی خدمات و معرفی . بهترین مرکز خرید انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف همراه با بررسی هزینه های نصب و اجرای آن می‌پردازیم . اگر به فکر تهیه ی یک کفپوش عالی و زیبا هستید . توصیه می کنیم متن زیر را مطالعه کنید .

سنگ سرویس
سنگ زیبا مناسب برای سرویس بهداشتی

اطلاعاتی در مورد سنگ سرویس بهداشتی لازم است بدانیم خدمتان ارائه می گردد

از زمان های قدیم تا به حال همواره استفاده از سنگ به عنوان پوشش کف و کف سرویس بهداشتی و دیوارهایش ، دیوارهای حمام و کف آن ،سنگ کاری نمای ساختمان و … مورد توجه مردم و سازندگان ساختمان و طراحان نمای ساختمان و معماران بوده است.
تیم تخصصی حرفه ای گروه شادکو ضمن سلسله مقالاتی در مورد انواع سنگ کف ساختمان توضیحات کامل و جامعی ارائه نموده اند .

که با مراجعه به سایت می توانید از دانش و اطلاعات ارائه شده در آن سلسله مقالات بهره ی کافی ببرید .
و اما انتخاب سنگ مناسب برای قسمت های مختلف سرویس ها انتخابی مهم است . زیرا در صورتی که سنگ انتخابی شما شرایط لازم برای نصب واجرا در سرویس بهداشتی را نداشته باشد . دچار مشکلاتی در محل خواهید شد. سنگ سرویس بهداشتی مربوط به بخش نازک کاری عملیات ساخت و ساز ساختمان می باشد .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”


ویژگی هایی که در انتخاب سنگ سرویس بهداشتی باید در نظر داشته باشیم به قرار زیر است

مقاومت در برابر مقابل آب و رطوبت

مقاومت بالا در مقابل آب و رطوبت ، کاملا مشخص است که به دلیل استفاده ی پی در پی از آب و شستشو در دست شویی و روشویی ی حتما باید سنگی انتخاب شود که مقاومت زیادی در برابر رطوبت و آب داشته باشد . در غیر این صورت آب و رطوبت و نم به زیر لایه سنگ وارد شده و موجب خسارات مالی زیادی برای شما خواهد شد . هزینه ی کندن سنگ های کف و تعمیرات قسمتی که نم کشیده است و هزینه ی انجام مجدد سنگ مناسب برای سرویس ها و هدر رفتن وقت شما از جمله ی این خسارات محسوب می شوند.

متریال هایی که برای این بخش از ساختمان قابل استفاده هستند بسیار متنوع و زیاد هستند . اما اگر شما به دنبال بهترین متریال با دوام و طول عمر زیاد هستید توصیه ی تیم تخصصی گروه شادکو به شما انتخاب سنگ به عنوان بهترین انتخاب می باشد . از بین سنگ ها آن هایی که دارای تخلخل کمتری هستند مناسب استفاده در سرویس بهداشتی هستند . زیرا آب از طریق تخلخل جذب سنگ می شود و باعث می شود بافت سنگ دچار آسیب و فرسودگی شود.

سرویس بهداشتی
سنگ رگه دار مناسب برای سرویس بهداشتی

مقاومت در برابر مواد شوینده و ضدعفونی کننده

به دلیل استفاده مدام از محلول های شستشو و ضدعفونی کننده که از مواد شیمیایی به شمار می آیند ، سنگ مناسب برای سرویس ها مرتبا در معرض این مواد قرار دارد بنابراین دومین ویژگی سنگ نصب شده در این مکان ها این است که علاوه بر مقاومت در برابر آب و نفوذ ناپذیر بودن در مقابل رطوبت ، باید در برابر مواد شیمیایی ، اسیدی، خورنده، بازی و… دارای مقاومت خوبی باشد.
تا به زودی دچار آسیب و فرسودگی نشود. ونیاز به بازسازی سنگ دست شویی و روشویی نباشد.

زیبایی سنگ سرویس بهداشتی

زیبایی سنگ مناسب برای سرویس ها، این محصول باید با در نظر گرفتن دکوراسیون کلی ساختمان مانند (سنگ کاری دیوار) و…. انتخاب شود تا زیبایی مجموعه ی ساختمان را چه یک ساختمان مسکونی باشد جه یک مرکز و مجتمع تجاری باشد تکمیل کند.

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و متنوع تر و مطالعه جامع اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید “


انواع متنوع ومناسب برای سنگ سرویس بهداشتی در زیر خدمت شما مشتریان عزیز معرفی می گردد

همان طور که همگان می دانیم نصب و اجرای سنگ در بخش های مختلف یک ساختمان مثلا (سنگ کاری نمای ساختمان) و بخش های دیگر باعث می شود . یک نمای زیبا و لوکس در ساختمان ایجاد شود . استفاده از سنگ باعث می شود . دکوراسیونی متفاوت و شیک نمایش داده شود . وقتی از سنگ برای بخش های گوناگون ساختمان استفاده می کنیم استحکام و‌مقاومت آن بخش بسیار زیاد می شود و همچنین طول عمر و دوام آن نیز بسیار زیاد می شود .

سنگ های سرویس
سنگ مناسب برای سرویس بهداشتی و حمام ها


حال به معرفی انواع متنوع و زیبای سنگ های مناسب برای نصب و اجرا به عنوان سنگ سرویس بهداشتی می پردازیم

سنگ گرانیت

سنگ گرانیت ، (نام دیگر این محصول سنگ خارا است) این سنگ که به وفور در معادن یافت می شود . در بازار هم به راحتی پیدا می شود در زمره ی سنگ هایی است که قابل استفاده در دست شویی و روشویی می باشد . به دلیل مزایایی که این سنگ دارد از آن برای (سنگ کاری دیوار حیاط ) و بعضی بخش های دیگر هم استفاده می کنند . جنس این سنگ از سنگ های آذرین می باشد و ترکیب کوارتز هم در آن وجود دارد و دارای دانه بندی درشت می باشد . به نحوی که دانه ها قابل دیدن هستند. سنگ های آذرین بسیار محکم می باشند و دارای مقاومت عالی در برابر آب و رطوبت هستند .

از دیگر ویژگی های این محصول این است که در برابر مواد شوینده و شیمیایی و …. بسیار مقاوم است . شما به راحتی می توانید سالهای زیادی این سنگ مناسب برای سرویس را بشویید . بدون این که نگران تغییر رنگ دهد و یا ظاهر کهنه و فرسوده ای به خود بگیرد .
همچنین تنوع رنگی این محصول بسیار عالی است . شما با هر سلیقه و هارمونی که در نظر دلشته باشید می توانید رنگ دلخواه خود را به تیم متخصصان حرفه ای گروه شادکو سفارش دهید تا در اسرع وقت خدمت شما تحویل داده شود .


رنگ های سنگ گرانیت شامل موارد زیر می باشد

  • صورتی
  • سفید
  • مشکی
  • طوسی
  • خاکستری
  • سبز
سنگ گرانیت برای سرویس
سنگ گرانیت مناسب برای سرویس بهداشتی

سنگ چینی

سنگ چینی ، این محصول نیز به عنوان سنگ ماسب برای سرویس بهداشتی گزینه ی مناسبی محسوب می شود. این سنگ دارای مقاومت زیادی در برابر آب و رطوبت است و در برابر مواد شوینده و شیمیایی نیز مقاوم است و پس از سالها همچنان سالم و بدون فرسودگی و تغییر رنگ خواهد بود. دانه بندی بلورین این سنگ باعث شده که زیبایی آن دوچندان شود.

زیرا نور راهبردی داده و باعث درخشندگی سرویس بهداشتی می شود. گفتیم سنگ مناسب برای سرویس های بهداشتی نباید دارای تخلخل باشد . سنگ چینی از این ویژگی نیز برخوردار است. سطح این سنگ خنک است و در برابر فشار خیلی زیاد هم مقاومت بالایی دارد. در برابر افتادن اجسام و ضربه نیز مقاوم است و به راحتی ترک نمی خورد و شکسته نمی شود . سنگ چینی دارای تنوع رنگ خوب و زیادی است .

سنگ صابونی

سنگ صابونی ، این یک سنگ مناسب برای سرویس بهداشتی به شمار می آید .

زیرا وقت زیادی از شما جهت نگهداری و مراقبت نمی گیرد.

سنگ گران بهای مرمر

سنگ گران بهای مرمر، این سنگ خاص که در زمره ی سنگ های دگرگونی به شمار می آید . و نوعی سنگ آهکی سفید رنگ است از موارد انتخاب یک سنگ مناسب برای دست شویی و روشویی منحصر بفرد محسوب می شود . این سنگ گران قیمت به میزان قابل توجهی فضای مخیط داخلی را شیک و بوکس می نماید . از سنگ مرمر برای سنگ کاری نمای ساختمان نیز استفاده می شود.
بهتر است سنگ مرمر با رنگ روشن را برای سرویس بهداشتی انتخاب کنید تا فضا را بزرگ تر و پاکیزه تر نشان می دهد.
سنگ مرمر نیز مانند سنگ گرانیت و سنگ چینی و سنگ صابونی دارای تنوع رنگ بالایی است .

سنگ با کیفیت مناسب برای سرویس بهداشتی

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

دیگر تولیدات در صنایع شادکو

علاوه بر سنگ برای سرویس بهداشتی ، انواع دیوار پوش و انواع پوشش کف و انواع سنگ نما دیگر محصولاتی که در تولیدی شادکو تولید می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود :

سرویس های بهداشتی سنگی
سنگ زیبا مناسب برای سرویس بهداشتی

چگونه با شادکو ارتباط برقرار کنیم و محصول مورد نظر خود را سفارش دهیم

شما عزیزان می‌توانید . برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از سنگ سرویس بهداشتی . و انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود . می توانید از طریق سایت فروشگاه شادکو آنلاین سفارش خود را ثبت کنید . جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات اجرای آینه کاری دیوار . برای این روزها درخواست‌ ها در كليه مناطق رو به افزایش است . بنابراین صنایع تولیدی شادکو به مدت ۴۸ ساعت می تواند . هر مدل از کفپوش در . سایز و تنوع رنگی که شما بخواهید . را تولید کند و بدست شما برساند و یا آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید . ما در تیم شادکو تمام سفارشات. مورد نظر را به تمام نقاط کشور ارسال خواهیم کرد .

هزینه و قیمت سنگ سرویس بهداشتی بازار چقدر است؟؟

امروزه به دلیل نوسانات قیمت در بازار و… قیمت ها یکسان نیست . بنابراین برای کسب اطلاع از قیمت ها با ما در تماس باشید .

سنگ رگه دار مناسب برای سرویس بهداشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code