اینجا هستید :
فروش انواع سرامیک

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروش انواع سرامیک

در این مقاله ما گروه مجوعه شادکو قصد داریم . تا اطلاعاتی جامع و کامل در مورد فروش انواع سرامیک در اختیار شما مشتریان عزیز مان قرار دهیم . همچنین شما عزیزان را با مجموعه ای از تصاویر دقیق محصول ها و معرفی مدل های گوناگون آن آشنا کنیم . و همچنین کاربرد . و مزایای هر کدام از محصولات را باهم مقایسه نماییم . در ادامه مطلب به بررسی انواع دیوارپوش ها و معرفی خدمات و معرفی . بهترین مرکز خرید انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف همراه با بررسی هزینه های نصب و اجرای آن می‌پردازیم . اگر به فکر تهیه ی یک کفپوش عالی و زیبا هستید . توصیه می کنیم متن زیر را مطالعه کنید .

فروش انواع سرامیک
انواع طرح و رنگ سرامیک مناسب برای کف انواع سالن ها

توضیحاتی در مورد فروش انواع سرامیک در مطلب زیر تقدیم نگاه شما مشتریان محترم می گردد


جالب است قبل از توضیح در مورد فروش انواع سرامیک تاریخچه ی مختصری را در موردکفپوش سرامیکی منازل و پوشش کف خانه بدانیم . به دلیل این که انسان ها در زمانی که داخل خانه به سر می برند اغلب اوقات روی زمین می نشینند . روی زمین غذا می خورند و … همواره به پوشش کف خانه ها اهمیت می دادند . می توان گفت اولین پوشش های کف خانه ی انسان ها شامل گچ، سیمان، سنگ ، موکت ، کاشی و سرامیک و با پیشرفت صنعت تولید پارکت و حتی در بعضی مکان ها کفپوش سرامیکی دستشویی و … می باشند .

....
انواع طرح و رنگ سرامیک مناسب برای کف اتاق های پذیرایی و هال

ادامه مطلب فروش انواع سرامیک

شاید این فکر برای انتخاب بهترین و مناسب ترین کفپوش جهت خانه برای شما هم پیش آمده باشد. همچنین تصمیم گیری برای یک کفپوش مناسب و بادوام و در عین حال شیک و مدرن برای پوشاندن کف محیط کار فکر شما را مشغول کرده باشد . و یا این که دچار مشکل شده باشید . دلیل این سردرگمی می تواند مربوط به تنوع بسیار زیاد انواع و اقسام کفپوش های موجود در بازار باشد . از بین این همه تنوع انواع کفپوش در این مطلب شما را با سرامیک و انواع آن و فروش انواع سرامیک آشنا می کنیم تا به راحتی بتوانید تصمیم گیری کنید .

 انواع سرامیک
انواع طرح و رنگ سرامیک مناسب برای کف آشپرخانه ها

” برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش انواع سرامیک مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید ”


اطلاعاتی پیرامون فروش انواع سرامیک و جنس آن در زیر تقدیم شما مشتریان گرامی می گردد


کاشی و سرامیک کف پرطرفدارترین نوع کفپوش می باشند . سرامیک را می توان یک نوع کاشی دانست که برای پوشاندن کف و حتی دیوارهای فضاهای داخلی نصب و اجرا می شوند . سرامیک کلمه ای ایرانی و فارسی نیست بلکه برگرفته از کلمه ی یونانی(keramikos) می باشد . این واژه معادل کلمه ی سفال گری در ادبیات فارسی می باشد . موادی که برای ساخت و تولید سرامیک استفاده می شود .

مواد خامی چون : کائولینت ، خاک رس ، اکسید آلومینیوم ، کاربیدتنگستن ، کاربرد سیلیکون ، و چند ماده ی خالص را با آب مخلوط و تبدیل به خمیر می کنند . سپس این خمیر را در قالب مخصوص ریخته و در یک دستگاه خشک کن قرار می دهند تا به طور کامل خشک شود .سپس در کوره های مخصوص کاشی پزی گرما داده و خشک می کنند . در پایان با یک روکش لعابی آن را می پوشانند . وقتی سرامیک را لعاب دهند خاصیت تزیینی و ضد آب و براق و رنگی پیدا می کند . در این صورت فروش انواع سرامیک دارای طرفداران زیادی می شود.

فروش سرام
انواع طرح و رنگ سرامیک مناسب برای کف هال و پذیرایی


شیوه ی نصب و اجرای سرامیک و موزاییک کف را در ادامه ی مطلب توضیح می دهیم

روش اول : نصب سرامیک به صورت ملاتی

روش نصب سرامیک به صورت ملاتی ، یکی از قدیمی ترین روش های نصب سرامیک این روش است . شیوه نصب کاشی و سرامیک کف در این روش به این گونه است که آب و سیمان و ماسه را مخلوط می کنند . تا یک ملات خمیر مانند بدست آید . پس از صاف کردن زیرسازی ، ملات را پهن کرده و سرامیک ها را طبق طرح مورد نظر مشتری روی آن نصب می کنند . حتما باید کار کدوم بندی را بادقت انجام دهند تا شیب کار به خوبی انجام شود . در ادامه مطلب به فروش انواع سرامیک خوتهیم پرداخت .

سرام های فروشی
انواع طرح و رنگ سرامیک مناسب برای کف اتاق های پذیرایی

روش دوم : نصب سرامیک به صورت دوغابی و ملاتی

روش دوغابی و ملاتی ، این یک روش ترکیبی است . برای نصب و اجرای سرامیک طرح پارکت و کاشی و سرامیک کف در این روش باید سطح زیرساز را به ضخامت ۳ سانتی متر پر می کنند . بعد با استفاده از تراز و شمشه سطح را کاملا صاف می کنند اگر قرار باشد . در آن قسمت کفشور نصب شود سطح را به صورت شیب دار تراز می کنند . زمانی که ملات سفت و خشک شد با استفاده از سیمان سفید دوغاب روانی آماده کرده و روی سطح می ریزند و سرامیک رنگ روشن پذیرایی را اجرا می کنند .

...
انواع طرح و رنگ سرامیک مناسب برای کف اتاق های نشیمن

روش سوم : نصب سرامیک به صورت شاسی کشی و یا همان روش خشکه

روش شاسی کشی که به آن روش خشکه هم می گویند . کاشی و سرامیک کف را با این روش هم می شود نصب و اجرا کرد . از روش اول یعنی روش ملاتی و روش دوم یعنی دوغابی را نمی شود . برای کاشی و سرامیک نما استفاده نمود . به همین دلیل زمانی که قرار باشد این محصول را روی نما نصب کنند از روش خشکه استفاده می کنند .

برای این روش سرامیک ها را با استفاده از گیره های مخصوص به شاسی وصل می کنند . وصل گیره ها هم به صورت نمایان و هم به صورت پنهان امکان پذیر است. مزیت این روش این است که در مقابل زلزله بسیار مقاوم است و در مقابل شرایط آب و هوایی نیز مقاومت خوبی دارد .

سرلمیک های قروشی
انواع طرح و رنگ سرامیک مناسب برای کف اتاق های پذیرایی

روش چهارم : نصب سرامیک به صورت چسب

روش چسب که برای نصب و اجرای کاشی و سرامیک کف انجام می شود . این روش بسیار شبیه نصب سرامیک به روش دوغاب و ملات است با این تفاوت که در عوض ریختن ملات باید از چسب مخصوص سرامیک استفاده نمود .گاهی اوقات ابتدا سطح زیرساز. را موزاییک می کنند سپس سرامیک را با چسب به موزاییک می چسبانند.

سرامیک های متنوع
انواع طرح و رنگ سرامیک مناسب برای کف راه رو ها


توضیحاتی در مورد بازسازی خانه در زیر ارائه می گردد

از بخش های مهمی که هنگام بازسازی در یک خانه باید مد نظر باشد . نوسازی کف ساختمان است . افرادی مانند تازه عروس و دامادها و همچنین کسانی که قصد جابجایی از خانه ای به خانه ی دیگر را دارند . یا به تازگی خانه ای را خریداری نموده اند معمولا نسبت به دکوراسیون خانه ی خود اهمیت می دهند . و بفکر بازسازی آن هستند . مصالح متنوع مخصوص بازسازی کف در بازار تصمیم گیری را برای انتخاب متریال مناسب کنی سخت می کند . ما تیم مشاوران حرفه ای گروه شادکو بسیار امیدوار هستیم . که در مطالب بالا اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار شما مشتریان عزیز و محترم قرار داده باشیم . در پایان ذکر این نکته لازم است که تیم متخصصان گروه شادکو در تمام ساعات اداری . با کمال میل و با صبر و حوصله و احترام آماده پاسخگویی به شما بزرگواران می باشند.

  انواع طرح و رنگ سرامیک
انواع طرح و رنگ سرامیک مناسب برای کف راه رو ها

صنایع شادکو علاوه بر فروش انواع سرامیک محصولاتی دیگر را به فروش می گذارد

علاوه بر فروش انواع سرامیک ، انواع دیوار پوش و انواع پوشش کف و انواع سنگ نما دیگر محصولاتی که در تولیدی شادکو تولید می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود :

سرامیک فروشی
انواع طرح و رنگ سرامیک مناسب برای کف آشپرخانه ها

چگونه با شادکو ارتباط برقرار کنیم و محصول مورد نظر خود را سفارش دهیم

شما عزیزان می‌توانید . برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از سنگ کاری نما برای ساختمان ها . و فروش انواع سرامیک ، انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود . می توانید از طریق سایت فروشگاه شادکو آنلاین سفارش خود را ثبت کنید . جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات اجرای آینه کاری دیوار . برای این روزها درخواست‌ ها در كليه مناطق رو به افزایش است . بنابراین صنایع تولیدی شادکو به مدت ۴۸ ساعت می تواند . هر مدل از کفپوش در . سایز و تنوع رنگی که شما بخواهید . را تولید کند و بدست شما برساند و یا آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید . ما در تیم شادکو تمام سفارشات. مورد نظر را به تمام نقاط کشور ارسال خواهیم کرد .

سرامیک
انواع طرح و رنگ سرامیک مناسب برای کف اتاق های نشیمن

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و متنوع تر و مطالعه جامع اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید “

هزینه فروش انواع سرامیک در بازار چقدر است؟؟

امروزه به دلیل نوسانات قیمت در بازار و… قیمت ها یکسان نیست . بنابراین برای کسب اطلاع از قیمت ها با ما در تماس باشید .

انواعی از سرامیک ها
انواع طرح و رنگ سرامیک مناسب برای کف آشپرخانه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code