اینجا هستید :
کفپوش اپوکسی رنگی

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

کفپوش اپوکسی رنگی

در این مقاله ما گروه مجوعه شادکو قصد داریم . تا اطلاعاتی جامع و کامل در مورد کفپوش اپوکسی رنگی در اختیار شما مشتریان عزیز مان قرار دهیم . همچنین شما عزیزان را با مجموعه ای از تصاویر دقیق محصول ها و معرفی مدل های گوناگون آن آشنا کنیم . و همچنین کاربرد . و مزایای هر کدام از محصولات را باهم مقایسه نماییم . در ادامه مطلب به بررسی انواع دیوارپوش ها و معرفی خدمات و معرفی . بهترین مرکز خرید انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف همراه با بررسی هزینه های نصب و اجرای آن می‌پردازیم . اگر به فکر تهیه ی یک کفپوش عالی و زیبا هستید . توصیه می کنیم متن زیر را مطالعه کنید .

هر آنچه در رابطه با کفپوش اپوکسی رنگی باید دانست :

کفپوش اپوکسی رنگی
کفپوش اپوکسی رنگی

توضیحات کامل در مور کفپوش اپوکسی رنگی

توضیحات کامل در مورد یکی از انواع پوشش کف که به نام کفپوش اپوکسی رنگی نامیده می شود . در زیر ارائه می گردد یکی از انواع پوشش کف که به نام کفپوش اپوکسی رنگی نامیده می شود . شاید بتوان گفت قدمت پوشش کف محل زندگی از انسان های اولیه تا بحال رواج داشته است . به دلیل ضروری بودن پوشاندن کف محیط زندگی انسان . ما شاهد تحولات زیادی در این صنعت هستیم . ابتدایی ترین کفپوش ها یقینا خاک نرم و سپس برگ درخت ها بودند .

با پیشرفت زندگی انسان و شکار حیوانات از پوست . آن ها برای پوشاندن کف محیط خانه استفاده می کردند . امروزه شاهد تنوع بسیار زیادی در کفپوش ها هستیم . به طوریکه اگر بخواهیم انواع پوشش کف را نام ببریم . باید تقسیمات مختلفی را نام ببریم . به طور مثال در یک تقسیم بندی . باید انواع پوشش کف را از لحاظ جنس تقسیم بندی کنیم . و یا از لحاظ طرح تقسیم بندی نمود . و یا از لحاظ رنگ تقسیم بندی کرد . یکی از انواع بسیار مناسب کفپوش را می توان کفپوش اپوکسی رنگی معرفی کرد.

کفپوش های اپوکسی امید
کفپوش اپوکسی رنگی

” در شرکت شادکو ما انواع کفپوش طرح پارکت تولید می کنیم برای دیدن نمونه ها و سفارش اینجا کلیک کنید “

اهمیت فرمولاسیون کفپوش اپوکسی رنگی

دقت ، تخصص و مهارت علمی لازم در تهیه ی فرمولاسیون این محصول به قدری دارای اهمیت است . که اگر دانش کافی در مورد نحوه ی ترکیب مواد اولیه و نیز چگونگی ترکیب آن ها در فرآیند تولید . به کار نرود ما شاهد بروز اشکالات جدی در هنگام اجرا و پس از آن خواهیم بود . برعکس این مطلب نیز صادق است . یعنی اگر ما شاهد یک کفپوش اپوکسی بی عیب و نقص و عالی و درجه یک باشیم . باید بدانیم که آن هم به فرمولاسیون آن مربوط می شود .

اگر پس از اجرای کفپوش اپوکسی شاهد عدم‌ توازن ظاهر آن باشیم . قطعا پی می بریم که اشکال از نحوه ی ترکیب و چگونگی ترکیب . مواد اولیه آن است که در فرمولاسیون قید گردیده است . حال عکس مورد بالا را در نظر بگیرید . یعنی زمانی که پس از اجرای کفپوش اپوکسی شاهد این باشیم . که محصول مورد نظر خواص فیزیکی بسیار خوبی نشان داده است . در این صورت متوجه خواهیم شد دقت نظر کافی همراه با تخصص لازم در فرمولاسیون آن دخیل بوده است.

انواع کفپوش رنگی
کفپوش اپوکسی رنگی

در ابتدا لازم است با انواع رنگ کفپوش اپوکسی آشنا شویم

 • اپوکسی پلی آمید

اپوکسی پلی آمید

تقسیم بندی کفپوش اپوکسی رنگی از لحاظ رنگ شامل موارد زیر می شود . گروه اصلی به نام اپوکسی پلی آمید است . از ویژگی های این رنگ پایداری مناسب آن در برابر آب و رطوبت می باشد . همچنین دارای انعطاف پذیری خوبی هستند . این نوع رنگ اپوکسی چسبندگی بالایی روی سطوح دارد . اما مقاومت های عمومی این رنگ زیاد نیست . نوع این رنگ اپوکسی پایداری مناسب آن در برابر اسیدهای ضعیف و مواد شیمیایی ، حلال ها ، قلیاها و فرآورده های نفتی می باشد .

مزیت رنگ اپوکسی

مزیت دیگر کفپوش اپوکسی رنگی این است که کاربردهای بسیار زیادی هستند . به طور مثال برای پوشش داخلی قوطی غذا را بکار می برند . از این محصول برای درب قوطی های مواد غذایی نیز استفاده می کنند . در نهایت باید بگوییم پوشش اپوکسی در قالب رنگ و کفپوش پارکت به بازار عرضه می شود . دلیل مقاومت این محصول این است . که رنگ اپوکسی در زمره ی رنگ گرماسخت یا ترموست می باشند . رزین اپوکساید با هاردنرهای پلی آمین یا پلی آمید دارای واکنش شیمیایی می شوند . با این کار دامنه خاصیت مطلوب و گوناگون موجب بروز طیف فراوانی از تولید رنگ صنعتی می شود . گاهی به جای کفپوش اپوکسی رنگی از واژه ی رنگ اپوکسی هم استفاده می شود .

کفپوش برای کف آشپزخانه
کفپوش اپوکسی رنگی برای کف آشپزخانه

مزیت بعدی

بنابراین اگر در فروشگاه یا مغازه ای عنوان رنگ اپوکسی را دیدید . می توانید بدانید که منظور از این اسم همان کفپوش اپوکسی است . البته اصلا پوشش اپوکسی یک رنگ به حساب نمی آید . شما می توانید پس از مدتی رنگ آن را تغییر دهید . و صاحب یک دکوراسیون شیک و جدید شوید . مثلا می توانید با تغییر رنگ قبلی کفپوش . خود یک رنگ زیبای جدید را مطابق با سلیقه خود سفارش دهید . البته ذکر این نکته لازم است . که این تغییر رنگ طبعا شامل پرداخت هزینه ی جداگانه ایی است . با مراجعه به سایت فعال و به روز گروه شادکو از انواع بسیار متنوع کفپوش اپوکسی رنگی دیدن نمایید .

و طرح های مورد نظر خود را انتخاب و خرید کرده . و به تیم حرفه ای ما به روش آنلاین سفارشتان را ثبت نمایید . تیم حرفه ای ما دارای گروه مشاوران بسیار متبحری می باشد . که هرگونه سوال یا ابهامی در . ارتباط با هر محصولی را اگر که دارید برایتان بر طرف می کنند . تیم ما در تمام ساعات کاری با خوش رویی و حوصله پاسخ گوی شماعزیزان هستند .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید “


تقسیم بندی فرمولاسیون کفپوش اپوکسی رنگی

 • پرایمر کفپوش
 • کفپوش اپوکسی میانه
 • کفپوش رویه ی اپوکسی

لازم به ذکر است این تقسیم بندی فقط در مورد این محصول می باشد . و گرنه در محصولاتی چون تولید انواع پارکت چوبی چنین تقسیم بندی وجود ندارد .

کف های رنگی
کفپوش اپوکسی رنگی برای کف اتاق خواب

دیگر تولیدات در صنایع تولیدی شادکو

علاوه بر کفپوش اپوکسی رنگی ، انواع دیوار پوش و انواع پوشش کف و انواع سنگ نما دیگر محصولاتی که در تولیدی شادکو تولید می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود :

کفپوش برای کف های مختلف
کفپوش اپوکسی رنگی برای کف آشپزخانه

توضیحاتی پیرامون جنس کفپوش اپوکسی رنگی

در واقع باید بگوییم برای تولید این نوع کفپوش از میان انواع پوشش کف پوششی . از پلیمر را روی بتن یا موزاییک در لایه های مختلف انجام می دهند . باید بدانیم انجام اپوکسی روی آسفالت امکان پذیر نیست . در حالی که اجرای این محصول روی سطوحی چون بتن ، سنگ و موزاییک بسیار عالی می باشد . سطحی که قرار است روی آن اپوکسی اجرا شود . نباید دارای ناهمواری باشد در صورتی که زیرساز کار ناهموار است . و دارای پستی و بلندی و فرورفتگی است . باید با موزاییک یا بتن ماله پروانه پوشش داده شود . توصیه ی ما این است که از موراییک برای زیرسازی استفاده کنید . زیرا از نظر هزینه ی کار با صرفه تر است .

توضیحاتی پیرامون پوشش کف پارکینگ ها با استفاده از کفپوش اپوکسی رنگی

در جوامع امروزی شاهد استقبال زیادی از این محصول برای پوشش کف فضاهای داخلی مانند پارکینگ ها هستیم. دلیل این استقبال در بازار این است . که کفپوش اپوکسی برای فضای پارکینگ دارای مزایایی است . که در زیر به صورت فهرست ذکر می کنیم :

 • امکان خط کشی کردن کفپوش اپوکسی
 • قابلیت بالای ضد لغزندگی این محصول
 • سهولت نظافت و‌تمییز کردن این محصول
 • مقاومت زیاد کفپوش اپوکسی در مقابل سایش و فرسودگی
انواع اپوکسی های رنگ دار
کفپوش اپوکسی رنگی برای کف اتاق نشیمن


ویژگی و مزایای نام برده در بالا موحب شده است . این کفپوش با علاقه مندی و استقبال شما مشتریان عزیز مواجه شود .
توصیه ی تیم متخصص و حرفه ای گروه شادکو این است . که از این نوع کفپوش برای مکان هایی چون: پارکینگ مراکز تجاری و مراکز بزرگ خرید . پارکینگ ادارات ، پارکینگ بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی ، پارکینگ هتل ها . پارکینگ تالارهای پذیرایی و رستوران ها ، پارکینگ دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی و بخصوص پارکینگ های عمومی . که دارای تردد زیاد هستند استفاده کنید . تا مانع فرسودگی زیرساخت های این امکان و صرف هزینه های بازسازی شوید.


کاربرد کفپوش اپوکسی رنگی برای منازل شخصی

علی رغم این که کفپوش اپوکسی در اصل جهت مراکز و اماکن صنعتی و تجاری طراحی و تولید می گردد . اما به دلیل تنوع زیادی که در فام و عایق بودنش و یکپارچه بودن و بسیاری از خواص دیگری که دارد. . می تواند گزینه ی مناسبی جهت اجرا در منازل نیز باشد .
به دلیل تنوع رنگی بالایی که دارد می توانید . با سلیقه از چند ترکیب رنگی زیبا و شیک استفاده کنید . و محیطی بسیار زیبا و چشم نواز و جذاب بوجود بیاورید و تحسین هر بیننده ای را برانگیزید . برای این کار می توان از لاک اپوکسی شفاف نیز استفاده کرد تا جلوه ی کار چند برابر شود .

 کف پوش رنگارنگ
کفپوش اپوکسی رنگی برای کف اتاق نشیمن


کاربرد دکوراتیوی کفپوش اپوکسی رنگی را در زیر خدمت شما مشتریان محترم و عزیز تقدیم می نماییم


این وجه مشترک این محصول با کفپوش هایی چون پارکت چوبی نشیمن می باشد . برای این که این محصول کاربرد دکوراتیو داشته باشد . باید به صورت سه بعدی طراحی و تولید گردد . این کار را بصورت تلفیق سیستم اپوکسی توسط لاک اپوکسی محافظت کننده . و یک نقاشی سه بعدی اجرا می کنند . این کار موجب زیبایی شگفت انگیزی در محیط می شود . این طراحی زیبا و منحصر بفرد بسیار جدید و نو می باشد . و به همین دلیل بسیار مورد استقبال واقع شده است . شیوه ی اجرای کفپوش اپوکسی سه بعدی به طور . کامل شبیه به همان کفپوش اپوکسی منازل می باشد . بعلاوه ی نصب یک نقاشی زیبای سه بعدی روی سطح مورد نظر .


نکته ی مهم در حفاظت و‌ نگهداری از کفپوش اپوکسی رنگی


نور شدید آفتاب و تابش مدام و طولانی مدت آن بر کفپوش اپوکسی می تواند . موجب تغییر رنگ آن گردد به طوری که رنگش مایل به زرد شود . این امر موجب می شود از میزان براقی این محصول نیز کم شود . در صورتی که تابش شدید آفتاب در طولانی مدت صورت گیرد باعث حالت گچی شدن کفپوش اپوکسی می شود . ایجاد سایبان در حفاظت از کفپوش اپوکسی و حفظ کیفیت ظاهری آن می تواند بسیار موثر باشد . این محصول مانند انواع پوشش کف نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد .

انواع طرح های اپوکسی
کفپوش اپوکسی رنگی برای کف سالن


پوشش سنگ ، موزاییک و بتن با کفپوش اپوکسی رنگی کاری بسیار عالی است

 • با این کفپوش امکان فرسایش و ساییدگی سطوح زیرین بسیار کم می شود.
 • اين محصول مانند انواع پوشش کف دارای ظاهری بسیار شیک و مدرن و زیبا است .
 • این محصول مانند پارکت لمینت ایرانی قابلیت سهولت در نظافت و تمییز کاری را دارد .
 • شما به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای می توانید نسبت به شست شوی آن اقدام نمایید .
 • با اجرای کفپوش اپوکسی شما یک سطح بدون درز و یکدست و بسیار تمییز خواهید داشت .
 • شاید یک ویژگی مهم کفپوش اپوکسی رنگی این باشد که قابل علامت گذاری و خط کشی است .
 • از ویژگی های این محصول این است . که به بهترین شکل ممکن از سطح زیرین خود محافظت می کند .
 • با اجرای کفپوش اپوکسی روی سطوح نام برده . هر گونه گرد و خاک و غبار از محل اجرای آن پاک خواهد شد .
 • کفپوش اپوکسی رنگی توانایی تحمل ۵یا ۶ تن بار را دارد . و این مقاومت مکانیکی بالا از مزایای این محصول محسوب می گردد .
 • این محصول مانند پارکت لمینت برای ادارات در برابر مواد شوينده و شيميايي . و حلال ها و اسيدها و قلياها و ساير موادي از اين دست داراي مقاومت شيميايي زيادي مي باشد .
 • در کارگاه تولیدی کفپوش این امکان وجود دارد . که شما بدون هیچ محدودیتی رنگ مورد نظر خود را سفارش داده . و در کوتاه ترین زمان محصول را با رنگ بسیار عالی تحویل بگیرید .

ضخامت کفپوش اپوکسی رنگی و نکته های با اهمیت در مورد آن در مطلب زیر ارائه می گردد

مرحله اول

در وهله ی اول به نوع خرابی سطح مورد نظر دقت می کنیم . زیرا این امکان وجود دارد .که لایه ی میانی را در چند مرحله و یا حتی در دو مرحله اجرا نماییم . برای این که لایه ی اول به راحتی در بتن نفوذ نماید لازم است . با استفاده از پرایمر بتن که از جنس Mp6 (جنس رزین اپوکسی. ) و (پلی آمید) هاردنر اپوکسی می باشد ابتدا با با حلال رقیق گردد.

مرحله دوم

برای ایجاد مقاومت مکانیکی باید لایه ی وسطی (میانی) کفپوش اپوکسی را بدون استفاده . از حلال Mp6 و همچنین هاردنر پلی آمین با استفاده از سیلیس دانه بندی شده . ترکیب نمود و اجرا کرد در این صورت ما یک .کفپوش اپوکسی از جنس رزین اپوکسی خواهیم داشت . همان طور که ملاحظه می کنید شیوه ی کار و‌جنس این محصول با سایر انواع پوشش کف بسیار متفاوت است.

مرحله سوم

لایه ی سطحی و رویه ی این محصول از جنس رزین بدون استفاده از هاردنر پلی آمین و بدون حلال می باشد . که ادتیوهای مخصوص و فام نهایی را دارد.

 کفپوش برای انواع کف
کفپوش اپوکسی رنگی برای انواع کف


کاربردهای کفپوش اپوکسی رنگی شامل موارد زیر می باشد

به دلیل مقاومت بالای کفپوش اپوکسی رنگی در برابر لکه های شیمیایی . چون روغن و بنزین از بین انواع پوشش کف این کفپوش برای کف زیر زمین ها . کف گاراژها ، کف حیاط خلوت و اتاق کار استفاده می شود . زیرا رنگ اپوکسی از دو ماده ی مایع سفت کننده و رزین اپوکسی ساخته می شود . با این کار یک روکش بسیار محکم و‌مقاوم و حلال ایجاد می شود . در این صورت می توانیم از این محصول برای کف سازی فضای نشیمن و کف طبقه ها استفاده کرد . در صورتی که از این محصول برای کف آشپزخانه استفاده کنید . هم در مقابل رطوبت مقاوم است . هم در برابر لکه های بسیار قوی مثل قهوه و سس گوجه فرنگی و حتی پوسته شدن سطح محافظ بسیار مناسبی محسوب می شود . در انتها این کفپوش را نباید با کفپوش پارکت لمینت برای ادارات یکی دانست .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

چگونه به شادکو ارتباط برقرار کنیم و کفپوش اپوکسی رنگی را سفارش دهیم

شما عزیزان می‌توانید . برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از کفپوش اپوکسی رنگی . و انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود . می توانید با ما در تماس باشید . و یا آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید . جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات اجرای آینه کاری دیوار . برای این روزها درخواست‌ ها در كليه مناطق رو به افزایش است . بنابراین صنایع تولیدی شادکو به مدت ۴۸ ساعت می تواند . هر مدل از کفپوش در . سایز و تنوع رنگی که شما بخواهید . را تولید کند و بدست شما برساند . ما در تیم شادکو تمام سفارشات. مورد نظر را به تمام نقاط کشور ارسال خواهیم کرد .

هزینه و قیمت کفپوش های اپوکسی رنگی در بازار چقدر است؟؟


امروزه به دلیل نوسانات قیمت در بازار و… قیمت ها یکسان نیست . بنابراین برای کسب اطلاع از قیمت ها با ما در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code