اینجا هستید :
کفپوش راش چیست

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

کفپوش راش چیست

کفپوش راش چیست

در این مقاله میخوانیم : کفپوش راش چیست

شرکت صنایع شادکو

shadkoo industries Compan

شرکت صنایع شادکو و عرضه کننده محصولات

ساختمانی می باشد این مجموعه تمامی محصولات موجود

در بازار را با کیفیت های بالا و قیمت های مناسب در اختیار شما عزیزان قرار

می دهد این شرکت علاوه بر این محصولات تولید کننده شیشه و آینه کشور در تمامی شهرها

و شهرستانها می باشد شما عزیزان برای تهیه تمامی محصولات موجود در بازار می توانید از این شرکت به

صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت و دریافت نماییدما در این مجموعه همواره بهترین ها را برای شما در نظر داریم شما لایق بهترین هاهستید

کفپوش راش چیست

کفپوش راش در سالن های پذیرایی

قسمت اعظم کفپوش و پارکت را از درخت راش تولید می کنند این درخت ها بزرگترین درختان محسوب می شوندو حدود ۱۲۰ فوت رشد میکنند لایه های بیرونی چوب راش درخت از رنگ سفید است اما لایه های درونی آن قهوه ای رنگ است و معمولاً بافت صاف و یکنواختی دارد همه درختان راش نرم و قابل انعطاف می باشد به طوری که در قدیم بر روی این درختان نوشته هایی را حک می کردند در گذشته از چوب راش برای درست کردن دسته هاون ، جای ادویه ، اسباب‌بازی ، سبد ، قلمو و غیره استفاده می شد ولی امروزه از چوب‌ راش به عنوان کف پوش ها و پارکت ها استفاده میکنند. این نوع کفپوش چوب راش مانند انواع پارکت خانه و کفپوش طرح پارکت ها مناسب ساختمان ها می باشند.

استحکام چوب راش چقدر است

یکی از راههای تشخیص استحکام چوبها مقیاس جانکا است این مقیاس سنج به هر نوع چوبی عددی را نسبت می‌دهدکه بر مبنای این مقیاس سنج مقدار نرمی و سختی چوب ها ارزیابی می شود مقیاسی که برای این چوبها مقیاس سنج در نظر گرفته ۴۰۰۰ است و این بیان می کنند که این نوع چوب ها خیلی سخت می باشند و برای کفپوش و پارکت ایده آل هستند این چوب ها را کمی از چوب های بلوط سخت‌تر محاسبه کرده اند. ازچوب راش مانند کفپوش سرامیکی دستشویی و کفپوش سرامیکی حمام ، نمی توان در سرویس های بهداشتی و حمام های شما مورد استفاده قرار داد زیرا مناسب مکان های مرطوب نیستند.

کفپوش راش چیست
کفپوش راش در کف محوطه ویلاها

کفپوش راش چیست و ساختار آنها به چه شکل است

برای این که از چوب های راش بعنوان کف پوش و پارکت ها استفاده کنید باید پروسه خیلی سخت و طولانی را طیکنیدامروزه با دستگاه ها راحت تر این کار انجام می گیرد بعد از اینکه این چوب ها تبدیل به الوار شد باید به خوبی خشک شوندچون چون آب در درون این درختان بسیار است و وقتی که خوب خشک می شوند تازه مقدار ، ضخامت و وزن آنها الوار هامشخص میشود زمانی که چوب های راش خشک شدن بسیار مقاوم و ضد آب می شوند و به راحتی می‌توان آنها را با خم کردن به هر شکلی که می‌خواهند در بیاورند. این نوع کفپوش چوب راش مانند انواع پارکت خانه و کفپوش طرح پارکت ها مناسب ساختمان ها می باشند.

ویژگی کلی کفپوش راش و بیان کنید

کفپوش راش در راه رو ها

با هر محیطی سازگار است

دارای رنگ‌های طبیعی متنوعی است

کفپوشهای چوب راش مانند کفپوش شیشه ای سکوریت و کفپوش های چوب های دیگر نباید در سرویس‌های بهداشتی و در مناطقی که آب و هوای مرطوبی دارندمورد استفاده قرار بگیرند. درست است که این کفپوش ها نسبت به کفپوش های دیگر از مقاومت بالاتری برخوردارند ولی اگر در آب و هوای مرطوب قرار بگیرند عمر و ماندگاری زیادی نخواهند داشت. این محصولات نیز ممکن است آسیب پذیر بوده و به مرور زمان اگر در نگهداری آنها سهل انگاری شود از عمر آنها کاسته می شود. اگر در مناطق پر رفت و آمد ورودی ها و خروجی ها استفاده می شود نیز از عمر آنها کاسته می شود مگر از پوشش های مناسب برای آنها استفاده شود بهتر است مانند انواع فرش ها یا موکت ارتا طرح تلی ولی بهتر آنست که از این کفپوش های چوبی در اماکن پر رفت و آمد و پر تردد استفاده نشود.

کفپوش راش چیست
کفپوش راش در کف ادارات

کفپوش راش چیست و کاربردآنها را بیان کنید

استفاده برای انواع مبلمان و میز و صندلی استفاده برای نمای داخلی ساختمان ها

استفاده برای پلکان ها

استفاده برای کفپوش اماکن مختلف

استفاده برای ساخت انواع آلات هنری مانند گیتار ، پیانو و غیره

استفاده برای انواع پارکت ها و کفپوش

استفاده برای ساخت انواع اسباب بازی ها

کفپوش های راش در انواع سالن ها

کفپوش راش چیست

چوب راش در مناطق کوهستانی رشد می‌کند و دارای برگهای پهنی است ۲۴ تا ۳۰ درصد حجم درختان جنگلی را در شمال شهر ایران این درختان تشکیل می دهد. تنه این درختان به رنگ سفید است درون آن رنگ زرد تا قهوه ای تیره را که مایل به قرمز باشد تشکیل می دهد این خصوصیات درختان راش در ایران است. درختان راش در کشورهای خارجی ، رنگ داخلی این درختان خیلی کمرنگ تر از رنگ داخلی درختان خودمان در ایران است. ارتفاع این درختان از ۳۰ تا ۳۵ متر می باشد و قطر آنها از یک و نیم متر تا ۲ متر می باشد

کفپوش راش چیست
کفپوش راش در کف اتاق های کار

مهمترین خصوصیت بارز آنها چیست

یکی از خصوصیات بارز چوب های راش ، بافت منسجم و یکنواخت این درختان است که آن ها را خیلی خوش تراش کرده است و در هنگام برش انعطاف زیادی دارد. و همین امر باعث می شود که در هنگام برش شکننده نباشند. در صورتی که شرایط آب و هوایی مساعد باشد. این درختان به خوبی رشد می کنند. خصوصیت دیگر چوب راش در این است که می توان آنهارا با محلولهای محافظتی آغشته کرد و همین امر باعث شده در کارخانجات ، برای ساخت انواع مبلمان ها پارکت ها و غیره از آنها استفاده کرد این نوع کفپوش چوب راش مانند انواع پارکت خانه و کفپوش طرح پارکت ها مناسب ساختمان ها می باشند.

کفپوش راش در اتاق خواب مستر در ویلاها

کفپوش راش چیست

shadkoo industries Compan

شرکت صنایع شادکو آمادگی خود را برای انواع

پروژه های ساختمانی با شما مشاورین املاک و سازندگان

گرامی اعلام می دارد این شرکت تمامی محصولات و برندهای موجود

در بازار را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار می دهد

این شرکت از زمان ساخت پروژه تا پایان و اجرای دکوراسیون های داخلی و خارجی همواره در کنار شما

می ماند و ما در این مجموعه برای شما بهترین هارا در نظر داریم
« شما لایق بهترین ها هستید »

کفپوش راش چیست
چوب راش در کف ایوان خانه

هدف اصلی ما رضایت خداوند است که آن هم در گرو رضایت مشتری است

مهمترین خصوصیت بارز کفپوش راش چیست ؟

یکی از خصوصیات بارز چوب های راش ، بافت منسجم و ….

7 پاسخ

  1. چون من از محصولات ایرانی استفاده میکنم برام مهمه بدونم محصولات چوب راش ایرانیه یا خارجی ؟

    1. کفپوش های چوب راش در بازار هم خارجی وجود دارد و هم ایرانی که چوب های راش ایرانی در جنگل های خود ما رشد میکنند و چون این کفپوش از تولیدات کشور خودمان است از قیمت مناسب تری نسبت به کفپوش راش خارجی دارد و از لحاظ کیفیت با نمونه های خارجی برابری می کند شما با خیال راحت می توانید از این مجموخه کفپوش راش ایرانی را بصورت آنلاین سفارش و درب منزلتان تحویل بگیرید.

    1. چون کفپوش های راش از جنس چوب طبیعی هستند نباید در معرض رطوبت قرار بگیرند بنابراین بهتراست از انواع دیگر پارکت ها استفاده نمایید شما می توانید از این مجموعه انواع پارکت و کفپوش های ضد آب را که مناسب هر شرایط آب و هوایی هستند بصورت آنلاین سفارش بدهید و بعداز انتخاب سفارش خود را ثبت و درب منزل تحویل بگیرید.

    1. بله شما براحتی می توانید بدون زیر سازی روی همین موزاییک ها ئکفپوش راش را بصورت آنلاین ثبت سفارش کنید و بعد از تحویل محصول آنرا در کف منزلتان اجرا نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code