اینجا هستید :
کفپوش شیشه ای ادارات

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

کفپوش شیشه ای ادارات

کفپوش شیشه ای ادارات

کفپوش شیشه ای ادارات
کفپوش شیشه ای

در زمان‌های قدیم شیشه فقط در دیوار‌ها به عنوان پنجره برای رساندن نور به فضای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما به مرور زمان به خاطر مزایا و معایب آن ویژگی‌های خاصی در انتقال دادن نور به سقف و کف خانه پیشرفت چشمگیری داشت و مورد استفاده در کفپوش شیشه‌ای ادارات قرار گرفت.

پیشرفت و تولید شیشه و آینه و بوجود آمدن شیشه های نشکن کف و آمدن آن به بازار این محصول می‌تواند به راحتی کاربری در کف خانه ها راه پله سقف و دیوار ها داشته باشد. و خانه‌ها را بزرگ‌تر روشن‌تر و منحصربه فرد و خاص می‌سازد.این کفپوش های شیشه‌ای از شیشه‌های سکوریت رنگی و ساده یا نمونه‌های طرح‌دار و مات با ضخامت‌های بالایی ساخته شده. و به دلیل مقاومت بالا در گروه شیشه‌های ضد گلوله قرار گرفته است.

چرا از کفپوش شیشه ای ادارات باید استفاده کنیم؟

با این حال، هنوز اطلاعات نادرست زیادی در مورد استحکام ساختاری و دوام سطوح شیشه‌ای متحرک و همچنین سایر جنبه های این نوع کفپوش وجود دارد . تولید کفپوش شیشه‌ای به سطح قابل راه رفتن و متریال ساخته شده از مواد شیشه‌ای اشاره دارد. نصب انواع کفپوش شیشه ای یک راه عالی برای افزایش میزان نور طبیعی وارد شده به اتاق شما است . و در عین حال عایق کاری ، جذابیت و زیبایی را نیز افزایش می‌دهد. کفپوش شیشه ای بیشتر در طبقات بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد . تا نور طبیعی اتاق‌ها در طبقات پایینی بهتر شود. استحکام کفپوش شیشه‌ای بسته به حداکثر باری که انتظار می‌رود تحمل کند متفاوت است.

شاید گمراه شده باشید که فکر کنید شیشه یک ماده شکننده است و به همین دلیل بی‌خطر نیست. اما در مورد سیستم‌های کفپوش شیشه ای فروشگاه شادکو ، این نمی‌تواند دور از واقعیت باشد. این طبقات دارای ساختار پشتیبانی قوی هستند . و به گونه‌ای طراحی شده اند که در برابر ترافیک قابل توجهی از پا مقاومت کنند. شیشه‌ای که به طور خاص به عنوان مواد کفپوش استفاده می‌شود، معمولاً پنج برابر قوی‌تر از شیشه‌های آنیل شده معمولی است. در تولید کفپوش شیشه ای ، مقاومت و تمام استانداردهای لازم در نظر گرفته می‌شود .

کفپوش شیشه ای ادارات
کفپوش شیشه ای ادارات

کفپوش شیشه ای ادارات سکوریت شده چیست؟

در کفپوش شیشه ای ادارات ، شیشه‌های مقاوم که برای کفپوش استفاده می‌شود، به عنوان شیشه سکوریت نیز شناخته می‌شوند. و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که از نظر ساختاری به اندازه کفپوش‌های فلزی یا چوبی ایمن باشند. استحکام و پایداری ارائه شده توسط این نوع کفپوش تضمین می‌کند که یکپارچگی ساختاری حفظ شود. برای ساخت شیشه‌های سخت شده، شیشه استاندارد را تا دمای شدید گرم می‌کنند و با خنک شدن سریع انجام می‌شود. در فروشگاه شادکو می توانید انواع کفپوش‌ها را ببینید . با هم مقایسه کنید . و بهترین کفپوش را انتخاب کنید . مانند موکت تایل ایرانی ، کفپوش اتاق بچه ، کفپوش سرامیکی رنگ روشن و … .

اختلاف دمای بسیار زیاد بین بیرون و داخل شیشه در طی فرآیند خنک‌سازی سریع، کشش کافی ایجاد می‌کند که شیشه را تا پنج برابر قوی‌تر از شیشه معمولی نگه می‌دارد. حتی در صورتی که چیزی بسیار سنگین روی شیشه سکوریت بیفتد، به سختی می‌شکند. ممکن است به جای تکه‌های شیشه‌ای بزرگ و شکسته، متوجه تکه‌های شیشه‌ای با اندازه کوچک شوید. در بخش تولید انواع کفپوش شیشه ای فروشگاه شادکو می‌توانید از سایر کفپوش‌های ما نیز به صورت غیرحضوری و آنلاین دیدن کنید . مانند : کفپوش اتاق بچه ، کفپوش سرامیکی رنگ روشن و … .

کفپوش شیشه ای ادارات
کفپوش شیشه ای سکوریت

شیشه لمینت برای کفپوش شیشه ای ادارات

در بخش تولید کفپوش شیشه ای فروشگاه شادکو ، شیشه لمینت یک نوع شیشه ساختاری است که دارای یک لایه پلی وینیل بوتیرال (PVB) در بین دو شیشه است. لایه میانی PVB برای ایجاد چسبندگی ساختاری بسیار قوی عمل می‌کند. این به این معنی است که حتی در دریچه شکستگی، شیشه به جای پرتاب شدن تکه های شیشه به طور خطرناکی به داخل لایه PVB می‌چسبد.این باعث می‌شود که کفپوش شیشه ای لمینت بهترین سیستم کف شیشه ای از نظر ملاحظات ایمنی باشد. فراموش نکنید چسب پلاستیکی همچنین قابلیت عایق حرارتی کف شیشه ای را افزایش می‌دهد.

کف شیشه ای خانه … کلیک کنید

آیا کفپوش شیشه ای مقاوم است؟

کفپوش شیشه ای خانه

شیشه از شکننده‌ترین مواد در ساختمان سازی است. انواع شیشه‌های ساده با قابلیت شکست بالا تا انواع شیشه‌های سکوریت و ضد‌گلوله تولید شده است. جنس شیشه‌های به کار رفته با کفپوش‌های ساختمانی با آنچه در ساخت درب و پنجره استفاده می‌شود. متفاوت است. این کفپوش شیشه ای رستوران از دو یا سه قطعه شیشه آبدیده لمینت شده، ساخته شده اند.

در پروسه تولید حرارت و فشار برای یکپارچه سازی کردن لایه‌های مختلف شیشه، به کار رفته. موقع نصب از سازه‌های حمایتی در اطراف شیشه‌ها استفاده می‌شود و این امر مقاومت شیشه بسیار افزایش می‌دهد. کفپوش‌های شیشه ای ۲ برابر بیشتر از کفپوش چوبی استحکام و مقاومت دارند.

میزان خش پذیری کفپوش شیشه ای سکوریت در مقایسه با چوب طبیعی بسیار کمتر است. این شیشه‌ها دارای چند لایه به هم فشرده هستند و دچار خش و خراشیدگی نمی‌شوند.

کف کاذب شیشه ای چیست؟

این کف کاذب در زمره‌ی کف شیشه ای سه بعدی و کف شیشه ای بالکن محسوب می‌شود . و یک محصول منحصر‌به‌فرد و خاص به شمار می‌آید . تاثیر این کف کاذب بر محیط و دو چندان نمودن زیبایی محیط بسیار قابل توجه می‌باشد . کف کاذب شیشه ای تمامی کارآیی و کاربردهای همه‌ی انواع کف کاذب را دارد و در علم معماری و طراحی دکوراسیون داخلی بسیار موثر است . بخصوص اگر این محصول را با استفاده از شیشه‌های رنگی نصب و اجرا نمایید . علاوه بر شیشه‌های رنگی بهتر است از یک نورپردازی زیبا که زیر کف کاذب انجام دهید تا بسیار چشم گیر و منحصر به فرد شود . ویژگی مهم این محصول نسبت به دیگر انواع کفپوش شیشه ای در این است .

که می‌توانید بدون این که کف کاذب را بردارید به راحتی نسبت به تجهیزات زیر آن مانند نور پردازی و … نظارت کنید . در تولید و ساخت این محصول که از جنس شیشه است اقدام به انجام محاسباتی بسیار دقیق شود . همچنین بررسی کامل باید انجام گردد . بسیار مهم است که مقاومت شیشه ی بکار رفته در این کف کاذب مقاومت بالایی در مقابل ضربه و یا تحمل وزن سنگین اجسامی که روی آن قرار می گیرند داشته باشد . در عین حال امنیت افراد هنگام تردد روی آن حفظ شود این ویژگی را کفپوش شیشه ای سکوریت . مقاوم بودن این محصول در هنگام بروز زلزله هم بسیار حائز اهمیت است.

مزایای شیشه نشکن

کفپوش شیشه ای اداره

این نوع شیشه نشکن کفپوش شیشه ای رستوران اگر در اثر ثانحه ای بشکند تیز و برنده نمیباشد
این شیشه ها از نظر مقاومت بسیار قوی تر از شیشه های معمولی و ساده میباشد.
کف شیشه ای ساده نشکن بعد از شکستن پخش نمیشود و یک جا میریزد
مقاومت بسیار بالای این شیشه ها باعث این شده است. که در صنعت خودرو سازی هم مانند صنعت ساختمان کاربرد بسیار بالایی داشته باشد.

نحوه ساخت شیشه نشکن

قبل از هر چیزی شیشه‌ها با ابعاد مد نظر برش می‌خورند. برای تولید و ساخت کف شیشه ای خانه رستوران فرایند حرارت گرفتن انجام می‌شود. و شامل گرم شدن شیشه‌ها در کوره با دمای ۷۰۰ درجه می‌شود. بعد از این مرحله شیشه‌های حرارت دیده را به وسیله ی هوای سرد به هردو طرف شیشه سریعا سرد و خنک می‌گردد و هوای سرد به هر دو طرف آن ها می‌وزد.

در این مرحله سرد کردن شیشه‌ها‌ی لایه بیرونی زودتر از لایه‌ی داخلی خنک می‌شود. که این باعث مقاومت بیشتر شیشه های نشکن می‌شود.

کفپوش شیشه ای

 کف شیشه ای بالکن …کلیک کنید

دوام کفپوش شیشه ای به چه صورت است؟

کفپوش شیشه ای محکم و ایمن است
کفپوش شیشه ای ارزان معمولاً از شیشه مقاوم ساخته می‌شود. که بسیار محکم و بادوام است. این نوع شیشه مقاومت خود را در برابر ضربه و گرما حفظ می‌کند . و در مورد کفپوش شیشه ای برای کاهش خطرات ناشی از تصادفات خانگی تحت عملیات ضد لغزش نیز قرار می‌گیرد. شیشه‌های سخت شده تقریباً پنج برابر قوی تر از شیشه های چند لایه است . و در صورت شکستن، به قطعات کوچک تیز نشده شکسته می‌شود . که خطر آسیب را محدود می‌کند. برای افزایش ایمنی، شیشه‌های سخت شده را می‌توان با استفاده از لایه‌ای از لایه پلی وینیل بوتیرال (PVB) بین دو صفحه شیشه سخت شده لمینیت کرد. و همه آن‌ها علاوه بر حفظ عنصر زیبایی ، عنصر مقاومت را نیز به کف ساختمان شما اضافه می‌کنند .

اگر بخواهیم در مورد کاربرد شیشه بیشتر بگوییم باید بگوییم که عنصر تزئینی ساختمان کافی نبود. بنابراین، با توجه به چشم انداز و نیاز به ساختمان‌های کارآمد انرژی، تحقیقاتی بر روی شیشه انجام شده است. تا ویژگی‌هایی مانند ضریب شکست، افت انعکاس، گذر حرارتی، عبور نور مرئی، عبور مادون قرمز، عبور فرابنفش، مقاومت شیمیایی ایجاد شود. با توجه به این همه مزایا در مورد شیشه ، شما می‌توانید با خیال راحت از کفپوش شیشه ای ارزان فروشگاه شادکو استفاده کنید . البته می‌توانید از سایر محصولات شادکو در این زمینه نیز استفاده کنید . مانند : کف شیشه ای بالکن ، کفپوش شیشه ای رستوران و … .

کفپوش شیشه ای منازل
مزایای کفپوش شیشه ای ارزان چیست ؟

از مزایای کفپوش شیشه ای ارزان می‌توان به مقاومت ، تمیز شدن آسان ، ضد لغزش بودن و … اشاره کرد .

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code