اینجا هستید :
کفپوش شیشه و آینه

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

مدرن اینه ای

کفپوش شیشه و آینه

کفپوش شیشه و آینه برای راه رفتن ایمن است. هر گونه ترس در مورد شکنندگی شیشه کاملاً نابجا است. در واقع، به دلیل ساختار محکم و ساختار پشتیبانی که آن را در جای خود محکم می کند. کفپوش های شیشه و آینه به راحتی می توانند حجم قابل توجهی از وزن پا را تحمل کنند. استحکام شیشه و آینه در درجه اول به دو عامل بستگی دارد : ضخامت شیشه و آینه و نوع شیشه و آینه ، که به نوبه خود به باری که آنها تحمل خواهند کرد بستگی دارد.

با این وجود، برای اطمینان از ایمنی مطلوب، کفپوش های شیشه و آینه با استفاده از شیشه‌ های فرآوری‌شده طراحی می‌ شوند که چهار تا پنج برابر قوی‌ تر از شیشه‌ و آینه های آنیل شده استاندارد است. دارای سطح ضد لغزش است تا حداکثر امنیت را تضمین کند.

رایج ترین نوع شیشه ای که برای کفپوش شیشه ای استفاده می شود ، شیشه های سکوریت شده (یا سخت شده) بسیار محکم و بادوام است. شیشه سکوریت سخت و مقاوم در برابر ضربه است تا خطر آسیب ناشی از ضربه را کاهش دهد.

با این حال، در موارد نادر، اگر کفپوش شیشه ای سکوریت بشکند. به تکه‌ های تیز خرد نمی‌ شود، بلکه به قطعات ریز و دانه‌ای تبدیل می‌ شود تا حداکثر ایمنی را تضمین کند و خطر آسیب به حداقل می‌ رسد.

کف شیشه
کفپوش شیشه ای

مزایا کفپوش شیشه و آینه

جدا از جذابیت بصری آشکار، کفپوش های شیشه و آینه مزایای عملکردی مختلفی را نیز ارائه می دهند. آنها فرم همه کاره و عملکرد عالی را ترکیب می کنند تا فضایی لوکس را به شما ارائه دهند.

ایجاد فضایی خیره کننده

اگر می‌خواهید خانه‌تان را به رخ بکشید و به فضاهایتان جذابیت خاصی بدهید، کفپوش های شیشه و آینه را برای پله ها و کف اتاق ها انتخاب کنید. بسیاری از صاحبان خانه در حال یافتن کاربردهای خلاقانه برای این محصول دیدنی هستند. آنها را در فضاهای مختلف نصب می کنند تا حس ارتباط و تجمل را در سراسر خانه ایجاد کنند.  

در اینجا موردی که این کفپوش ها را فوق العاده محبوب می کند ، استحکام غیرقابل انکار آنها است. از آنجایی که کف‌ های شیشه‌ای اغلب از صفحات شیشه‌ ای چند لایه ساخته می‌ شوند. مستحکم هستند و می‌ توانند به اندازه کف‌ های ساخته‌ شده از مواد دیگر، وزن را تحمل کنند.

ایجاد فضایی روشن تر

شیشه یک بازتاب دهنده عالی نور است، به همین دلیل است که برای بهبود شرایط نوری داخلی مناسب است. با نصب کفپوش های شیشه ای و آینه ای به راحتی می توانید فضای خود را به گونه ای تغییر دهید که جادارتر، روشن تر و مطبوع تر به نظر برسد. چیدمان فضای شما گسترده به نظر می رسد زیرا کف شیشه ای زیر نور طبیعی قرار می گیرد تا روشنایی بهینه روز را ایجاد کند. در عین حال حس بزرگ شدن را به آن می بخشد. در عین حال نمای صاف و براقی را ارائه می دهد.

آینه کف
کفپوش شیشه ای مدرن

نگهداری آسان و راحت

در حال حاضر، هنگامی که صحبت از نگهداری داخلی به میان می آید، نگهداری از کف سخت ترین است، اما در مورد کفپوش شیشه و آینه اینطور نیست . گذرگاه‌ های شیشه‌ای در برابر گرد و غبار، لکه، کپک مقاوم هستند.

علاوه بر این، کفپوش شیشه و آینه به دلیل ساختار ضد خش و بسیار بادوام ، به راحتی می‌ توانند ساییدگی را تحمل کنند.

تنوع در طراحی کفپوش های شیشه ای و آینه ای

کفپوش شیشه و آینه چه ظرافت صنعتی، چه ظرافت سبک در اواسط قرن، با تمام سبک‌های دکوراسیون سازگار است. از طیف گسترده ای از شیشه ها، از مات گرفته تا شفاف را انتخاب کنید تا فضایی شیک، روشن تر و شاد در داخل خانه ایجاد کنید.

از همه مهم تر، یک کفپوش شیشه و آینه انتخاب های طراحی همه کاره را به شما ارائه می دهد. شما می توانید پانل های شیشه ای را با سایر عناصر کفپوش مانند کاشی، چوب و حتی بتن ترکیب کنید تا یک طرح شخصی سازی شده برای کف ایجاد کنید. از رنگ آمیزی گرفته تا سندبلاست، کف های شیشه ای طیف گسترده ای از طرح ها را به شما ارائه می دهند.

آینه و شیشه
بهترین نوع کفپوش شیشه ای

کفپوش شیشه ای جایگزینی مناسب برای کفپوش معمولی

همانطور که مشخص است، کف‌های شیشه‌ای جایگزین‌های جذابی برای کف‌پوش‌های معمولی هستند، با مزایای زیبایی شناختی و عملکردی مطمئن.

بنابراین اگر به شکوه علاقه دارید، کفپوش های معمولی را کنار بگذارید. در عوض، از کف‌های شیشه‌ای تمیز، کم تعمیر و صیقلی استفاده کنید تا خانه خود را به یک شاهکار بصری تبدیل کنید.

آیا راه رفتن روی کف شیشه ای و آینه ای ایمن است

خیلی ساده، بله. پانل های کف شیشه ای برای راه رفتن کاملا ایمن هستند. در واقع، آنها به گونه ای طراحی شده اند که به اندازه یک پیاده رو یا روسازی بتنی ایمن و مطمئن باشند. هر پانل معمولاً از سه لایه شیشه لمینت سخت شده 30 میلی‌متری ساخته می‌ شود و از آنجایی که این لایه‌ها به شیوه‌ای خاص به هم چسبیده‌اند، مانعی ایجاد می‌کنند که نفوذ یا شکستن آن باورنکردنی است. حتی اگر فشار شدید وارد شود و یک لایه بشکند، پانل کف شیشه ای و آینه ای همچنان فرم خود را حفظ می کند.

برخی از افراد نیز نگران لغزندگی راه رفتن روی کفپوش شیشه ای هستند. سطح صافی دارد و بنابراین پتانسیل لغزنده بودن را دارد. با این حال، احتمال سقوط واقعی بسیار کم است و بسیاری از پانل های کف شیشه ای با الگوی سنگ ریزه ضد لغزش تکمیل شده اند.

کفپوش شیشه ای
استفاده از کفپوش شیشه ای در کف

استفاده کردن از کفپوش های شیشه ای و آینه ای در فضای داخلی و خارجی

پانل های شیشه ای را می توان هم به صورت داخلی و هم خارجی در طیف وسیعی از فضای داخلی و خارجی استفاده کرد. چه بخواهید نور خانه خود را با یک پله شیشه ای به حداکثر برسانید. یا یک طبقه با ویژگی های چشمگیر در بار یا رستوران خود ایجاد کنید. پانل های کف شیشه ای گزینه ای فوق العاده هستند. فقط مطمئن شوید که حریم خصوصی را در نظر داشته باشید و سعی کنید از نصب پانل های شیشه ای در بالای مکان های عمومی شلوغ خودداری کنید.

آیا کفپوش های شیشه ای و آینه ای بادوام هستند

طول عمر یک کف شیشه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله کیفیت ساخت آن، سطح نفوذی که تجربه می کند و نگهداری آن. با این حال، به طور کلی، شیشه یک ماده مقاوم و سایش سخت است. و راه رفتن بر روی پانل ها دارای پتانسیل ماندگاری برای چندین سال است.

اشکال و رنگ بندی های مختلف کفپوش شیشه و آینه

کفپوش های شیشه ای در شکل ها، اندازه ها و رنگ های مختلف وجود دارند.

کفپوش شیشه و آینه در حال حاضر به شکل مستطیل، دایره ای و پنج ضلعی موجود است. آنها اغلب به صورت سفارشی ساخته می شوند. دارای برش هایی برای سوکت ها و لولاها، یادداشت ها، سوراخ ها و گوشه های شعاع هستند. یکی از کارشناسان ما برای بحث در مورد نیازهای دقیق شما با شما تماس خواهد گرفت.

مدرن شیشه
کفپوش شیشه ای

هزینه کفپوش شیشه ای و آینه ای چقدر است

هزینه دقیق کفپوش شیشه ای و آینه ای به ابعاد و نوع نصب آنها بستگی دارد. به طور کلی، هر چه کفپوش ها بزرگتر باشند و به وسایل اضافی بیشتری نیاز داشته باشید، هزینه بیشتری خواهید داشت. با این حال، مهم است که به خاطر داشته باشید، آنها معمولاً بسیار ارزان تر از انتظار مردم هستند.

مزایا کفپوش شیشه و آینه چیست؟

ایجاد فضایی خیره کننده
نگهداری آسان و راحت و…

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code