اینجا هستید :
کف شیشه ای نشیمن

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

کف شیشه ای نشیمن

کف شیشه ای نشیمن

کف شیشه ای نشیمن
کف شیشه ای نشیمن

استفاده از شیشه از قدیم تا به امروز یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی محسوب نشده در قدیم از شیشه ها به عنوان پنجره ها و درب درب ها استفاده میشده ولی کاربرد شیشه امروزه با قدیم بسیار متفاوت است امروزه شیشه ها را به عنوان کف شیشه ای نشیمن نمای ساختمانها انواع دیوارپوش ها و کفپوش ها ومیز شیشه ای تلوزیون ،شیشه خم پنجره… مورد استفاده قرار می دهند.

کفپوش شیشه و آینه برای راه رفتن ایمن است. هر گونه ترس در مورد شکنندگی شیشه کاملاً نابجا است. در واقع، به دلیل ساختار محکم و ساختار پشتیبانی که آن را در جای خود محکم می کند. کفپوش های شیشه و آینه به راحتی می توانند حجم قابل توجهی از وزن پا را تحمل کنند. استحکام شیشه و آینه در درجه اول به دو عامل بستگی دارد : ضخامت شیشه و آینه و نوع شیشه و آینه ، که به نوبه خود به باری که آنها تحمل خواهند کرد بستگی دارد.

کف شیشه ای نشیمن

با این وجود، برای اطمینان از ایمنی مطلوب، کفپوش های شیشه و آینه با استفاده از شیشه‌ های فرآوری‌شده طراحی می‌ شوند که چهار تا پنج برابر قوی‌ تر از شیشه‌ و آینه های آنیل شده استاندارد است. دارای سطح ضد لغزش است تا حداکثر امنیت را تضمین کند.

رایج ترین نوع شیشه ای که برای کفپوش شیشه ای استفاده می شود ، شیشه های سکوریت شده (یا سخت شده) بسیار محکم و بادوام است. شیشه سکوریت سخت و مقاوم در برابر ضربه است تا خطر آسیب ناشی از ضربه را کاهش دهد.

با این حال، در موارد نادر، اگر کفپوش شیشه ای سکوریت بشکند. به تکه‌ های تیز خرد نمی‌ شود، بلکه به قطعات ریز و دانه‌ای تبدیل می‌ شود تا حداکثر ایمنی را تضمین کند و خطر آسیب به حداقل می‌ رسد.

کاربرد انواع شیشه

استفاده از شیشه خم سکوریت و شیشه ها به عنوان کفپوش

استفاده از شیشه ها به عنوان انواع دیوارپوش

استفاده از شیشه خم سکوریت به عنوان تزیین سقف ها

کف شیشه ای نشیمن
کف شیشه ای

استفاده از کف شیشه ای نشیمن به عنوان کفپوش

استفاده از شیشه ها به عنوان اماکن مسکونی

استفاده از شیشه ها به عنوان کف اماکن ادارای

استفاده از شیشه به عنوان کف اماکن تجاری

استفاده از شیشه ها به عنوان کف اماکن بهداشتی

استفاده از شیشه ها به عنوان اماکن فرهنگی

اجرای آینه کاری دیوار و شیشه ها عنوان کف اماکن آموزشی

استفاده از شیشه خم سکوریت برای کلیه اماکن تفریحی

کفپوش شیشه ای رنگی

اگر سازه ی بنای محل سکونت یا کار شما تمام شیشه باشد میزان و شدت تابش نور در روز می تواند آزاردهنده باشد در این مواقع میتوان برخی از پنل های شیشه ای پنجره ها و کف پوش را طرح دار و یا رنگی در نظر گرفت.به این صورت با بازتاب نورهای رنگی ضمن زیبایی بخشی به محیط از شدت نور محیط نیز کاسته می شود و در صورتی که از شیشه با رنگهای تیره تر استفاده شود نور به شکل کامل تری تعدیل می شود . در صورتی که می خواهید امکان دید بین طبقات وجود داشته باشد می توانید از کف شیشه ای شفاف استفاده کنید ، به همین ترتیب کف شیشه ای مات رنگی کفپوش مناسب ادارات تلقی می شود .در کنار شیشه های رنگی شیشه های نشکن طرح داری نیز در بازار وجود دارند که می توانید برای کفپوش محیط کار یا بخشی از خانه ی خود طرح مورد علاقه ی خود را به تولید کننده سفارش دهید .

کف شیشه ای با کیفیت مات

استفاده از کف شیشه ای مات بیشتر در فضاهایی که در قسمت زیرین آن حفظ حریم خصوصی اهمیت دارد استفاده می شود .به طور مثال کفپوشی که قرار است سقف یک اتاق خواب و یا اتاق شخصی مدیران یا کارمندان شرکتی باشد بهتر است مات یا حداقل نیمه شفاف انتخاب شود و به طور کلی این کفپوش شیشه ای ادارات و سازمان ها برای حفظ حریم خصوصی هستند .گاهی شیشه ی نشکن کف پوش ها به صورت مشجر و با طرح های برجسته تولید می شوند که باعث می شود شیشه از حالت شفاف به حالت نیمه شفاف و یا مات تبدیل شود .

کفپوش شیشه ای شفاف

تولید کفپوش شیشه ای شفاف به دلیل قابلیت نورپردازی بالای خود معمولا در طبقات بالا نصب می شوند و حداکثر نور دریافتی را به طبقات پایین منتقل می کنند . این کفپوش ها عملکردی ویترین مانند داشته مناسب برای بخش هایی هستند که قسمت زیرین آن ها دارای نمای چشمگیریهستند مانند کفپوش شیشه ای رستوران ها که با شکوه تزیین می شوند تا مشتری ها را بخود جلب نمایند و یا منظره ای بی نظیر از طبیعتی بکر، یا یک آبشار مصنوعی و … باشد اما شاید این نوع کفپوش مناسب ادارات و محیط های رسمی این چنینی که حریم ها و قوانین در آن ها حکم فرماست نباشد.

مقاومت شیشه ی کف

آیا تا به حال روی یکی از آن پل های شیشه ای در مرکز خرید راه رفته اید ؟ یا روی یک پلکان به ظاهر ناامن با پله های شیشه ای شناور قدم گذاشته اید؟ کف‌های شیشه‌ای فوراً توجه را به خود جلب می‌کنند، از امور پیش پا افتاده دور می‌شوند و به خانه شما یک پیچ و تاب دراماتیک و معاصر می‌دهند. برداشتن یا حتی نگهداری آنها آسان نیست، اما یک کف شیشه ای می تواند تاثیر بصری و زیبایی شناختی زیادی را بدون تلاش زیاد ایجاد کند. و بدون شک این کف های شفاف هستند که هیجان انگیزترند!

البته شما می توانید در فروشگاه شادکو علاوه بر انواع کف شیشه ای منازل از سایر محصولات ما مانند : پارکت چوبی ، دیوار پوش چوبی ، کاشی و سرامیک کف ، کفپوش شیشه و آینه و … نیز به صورت غیر حضوری و انلاین دیدن فرمائید .این تصور که کف های شیشه‌ای منازل ذاتاً شکننده هستند، نادرست است. همه چیز به نوع شیشه و با نورگیرهای قابل راه رفتن و سطوح شیشه ای سخت که بدون خش هستند بستگی دارد. جای تعجب نیست که امروزه صاحبان خانه بیش از هر زمان دیگری مایل به آزمایش آنها هستند. اگر کف شیشه ای شفاف به نظر نقض حریم خصوصی است، حتی می توانید انواع نیمه شفاف را در نظر بگیرید. که فوق العاده، درخشان و واقعا خاص هستند . در اینجا بهترین الهامات برای شروع شما وجود دارد! برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده سایر محصولات ما می توانید به سایت : shadkoo.com مراجعه کنید .

استفاده از شیشه ها برای اماکن مسکونی

استفاده از انواع دیوارپوش و شیشه برای سالنهای پذیرایی

استفاده از شیشه برای کف اتاقها

استفاده از شیشه برای کف سرویس های بهداشتی

استفاده از شیشه خم سکوریت برای حمام ها

استفاده از شیشه برای کف آشپزخانه ها

استفاده از کفپوش شیشه ای برای ویلاها

برای اینکه ویلایی زیبا ویلایی زیبا برای لحظات استراحت خود داشته باشید به راحتی می توانید از انواع شیشه خم سکوریت و شیشه منحنی ساختمان برای ، دیوار شیشه سکوریت ، شیشه رنگی برای دیوار ها و سقف و کف ویلاها استفاده نمایید. انواع شیشه در رنگ های متنوع و در ضخامت های مختلف برای مصارف گوناگون برای ویلا های شما وجود دارد. وقتی شما می خواید یک سازه با بهترین برند های روز بسازید و در عین حال سازه ای باشد که با لذت زمان تعطیلات خود را در کنار خانواده در آن سپری نمایید.

کف شیشه ای نما

استفاده از کف شیشه ای نشیمن رنگی به عنوان پنجره

همانطور که در بالا ذکر شد از قدیم از شیشه ها برای پنجره ها استفاده زیادی می شد امروز از شیشه ها و شیشه خم پنجره برای انواع پنجره ها استفاده می شود ولی در سبک های بسیار مدرن تر و امروزی تر ساختمان های ما چون در محیط‌های شهری قرار دارد و سر و صدا موجب آلودگی صوتی می شود و اکثراً در منازل خود از سر و صدای بیرون مانند رفت و آمد ماشین ها صدای بازی بچه ها بسیار آزاردهنده است بنابراین امروزه شیشه پنجره‌ها را دوجداره تولید می‌کنند که بسیار عایق مناسبی برای صداهاست.

شیشه های لمینت رنگی

شیشه های لمینت از قرار گرفتن شیشه های تخت بر روی هم به این صورت که دو یا چند لایه شیشه تخت را به وسیله لایه میانی از جنس پی وی بی به هم متصل می کنند این لایه پی وی که طی فرایند فیزیکی و شیمیایی به هر دو شیشه تخت می چسبد باعث می شود تا شیشه از مقاومت بالایی برخوردار شود این شیشه ها عایق خوبی در برابر صدا و همچنین عایق خوبی در برابر ضربه می باشد.مانند شیشه خم سکوریت

ضخامت شیشه سکوریت

شیشه های سکوریت ۱۰میلیمتری

شیشه های سکوریت ۶ میلیمتری

شیشه های سکوریت ۴ میلیمتری

شیشه های سکوریت ۱۰ میلیمتری

شیشه های سکوریت ۱۰ میلیمتری از پرکاربردترین نوع شیشه محسوب شده و در رنگهای متنوع زیادی تولید و در طرح های مختلفی بازار عرضه می‌شود. شیشه خم سکوریت نیز کابردهای فراوانی دارد.

شیشه های سکوریت ۶ میلیمتری

شیشه های سکوریت ۶ میلی متری از نوع مصالح ساختمانی بوده که مهندسین و معماران را به خود جلب کرده و از آن در نمای ساختمان ها و به تازگی به عنوان کفپوش در انواع محیط های ساختمانی از آنها استفاده می شود که بصورت شیشه های لمینت و شیشه های دوجداره یا تک جداره از آنها استفاده می شود. برای دیوار انوا محیط ها می توانید از دیوار شیشه سکوریت نیز استفاده کنید.

شیشه های سکوریت ۴ میلیمتری

در قدیم ، تنها در تولید شیشه های اتومبیل از این نوع شیشه ها استفاده می شد زیرا تولید آن هزینه بالایی در بر داشت و فرایند تولید آن بسیار سخت بود اما امروزه با پیشرفت کار و به وجود آمدن دستگاه‌های مختلف در تولید شیشه از این نوع شیشه ها به وفور تولید می شود. برای دیوارها و سقف این گلخانه می توانید از شیشه خم سکوریت و شیشه منحنی ساختمان استفاده نمایید.

رنگ های مختلف شیشه های سکوریت مخصوص فضای نشیمن

شیشه های سکوریت رفلکس طلایی

شیشه های سکوریت در رنگ مسی

شیشه های سکوریت در رنگ قرمز

شیشه های سکوریت در رنگ دودی

شیشه های سکوریت در رنگ سبز

شیشه های سکوریت آبی رنگ

شیشه های سکوریت مشجر

شیشه های سکوریت کریستال

شیشه های سکوریت ساده

کف شیشه ای نشیمن
کف شیشه ای خانه

مزایای استفاده از شیشه در کف شیشه ای ساختمان

1.دیوار شیشه دیوار شیشه سکوریت سکوریت با مقاومت بالا در برابر ضربه

2.مقاومت بالا در برابر خط و خش

3.انواع دیوارپوش ها قابلیت نصبی راحت و آسان دارند

4.قابلیت نظافت آسان و بدون دردسر

5.قابلیت آنتی باکتریال بودن

6.تولید انواع دیوارپوش در تنوع رنگی بسیار

7.تولید در تنوع طرح بسیار

کف شیشه استخر

آیا راه رفتن روی کف شیشه ای نشیمن ایمن است

خیلی ساده، بله. پانل های کف شیشه ای برای راه رفتن کاملا ایمن هستند. در واقع، آنها به گونه ای طراحی شده اند که به اندازه یک پیاده رو یا روسازی بتنی ایمن و مطمئن باشند. هر پانل معمولاً از سه لایه شیشه لمینت سخت شده 30 میلی‌متری ساخته می‌ شود و از آنجایی که این لایه‌ها به شیوه‌ای خاص به هم چسبیده‌اند، مانعی ایجاد می‌کنند که نفوذ یا شکستن آن باورنکردنی است. حتی اگر فشار شدید وارد شود و یک لایه بشکند، پانل کف شیشه ای و آینه ای همچنان فرم خود را حفظ می کند.

برخی از افراد نیز نگران لغزندگی راه رفتن روی کفپوش شیشه ای هستند. سطح صافی دارد و بنابراین پتانسیل لغزنده بودن را دارد. با این حال، احتمال سقوط واقعی بسیار کم است و بسیاری از پانل های کف شیشه ای با الگوی سنگ ریزه ضد لغزش تکمیل شده اند.

هزینه کف شیشه ای نشیمن چقدر است

هزینه دقیق کفپوش شیشه ای و آینه ای به ابعاد و نوع نصب آنها بستگی دارد. به طور کلی، هر چه کفپوش ها بزرگتر باشند و به وسایل اضافی بیشتری نیاز داشته باشید، هزینه بیشتری خواهید داشت. با این حال، مهم است که به خاطر داشته باشید، آنها معمولاً بسیار ارزان تر از انتظار مردم هستند.

مزایا کفپوش شیشه و آینه چیست؟

ایجاد فضایی خیره کننده
نگهداری آسان و راحت و…

2 پاسخ

    1. بله این شیشه ها سکوریت هستند و هیچ آسیبی نمیرسونه و همچنین زمان شکستن پودر میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code