اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

مدل آینه

مدل آینه سرویس‌بهداشتی

مدل آینه سرویس‌بهداشتی حتما باید متناسب با محیط مورد نظر خود مانند دستشویی انتخاب شود.آینه‌های‌سرویس‌بهداشتی و دستشویی از مهم ترین وسایل درون محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی هستند . از همین رو هم انتخاب درست یک آینه سرویس‌بهداشتی برای محیط مورد نظر بسیار مهم و قابل توجه است .

برای خرید آینه مناسب برای محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی باید به نکات بسیار مهمی توجه کرد . که با رعایت این‌موضوعات می توان . به راحتی یک آینه مناسب سرویس‌بهداشتی خریداری و استفاده کرد . تا دکوراسیون محیط مورد نظرتان را بسیار زیباتر از قبل کنید . در این‌مطلب به انواع این‌نکات اشاره می‌کنیم . همچنین می‌توانید . عوامل موثر بر قیمت مدل آینه سرویس‌بهداشتی ، انواع کلی آینه‌ها و انواع آینه‌های چراغ‌دار دستشویی را در این‌مطلب مطالعه کنید .

انواع روشویی‌ها و آینه‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی از پراستفاده‌ترین وسیله‌ها ‌برای محیط های دستشویی و سرویس بهداشتی هستند . خرید یک آینه دستشویی زیبا می‌تواند . تاثیر بسیار مثبتی بر دکوراسیون محیط مورد نظر مانند دستشویی و سرویس‌بهداشتی داشته باشد . همچنین انتخاب درست مدل آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی متناسب با نیازمان می تواند . بسیار عالی و مناسب باشد .

برای مثال محیط های دستشویی و سرویس‌بهداشتی‌ای که نیاز به نور دارند . تهیه و انتخاب درست یک آینه بک لایت دستشویی برای محیط مورد نظر می‌تواند . بسیار به محیط مورد نظر کمک کند . پس باید یک آینه دستشویی متناسب با شرایط مورد نیاز خود را تهیه و استفاده کرد .

انواع مدل آینه سرویس‌بهداشتی

آینه ضدبخار

آینه چراغ‌دار

آینه کمددار

آینه شلف‌دار

مدل آینه
آینه بک‌لایت رنگی دستشویی

انواع آینه چراغ‌دار دستشویی

آینه بک لایت

آینه لامپی

آینه ال ای دی

مدل آینه
آینه چراغ‌دار سرویس‌بهداشتی

آینه بک لایت دستشویی

قطعا در فروشگاه آینه سرویس بهداشتی آینه‌های بک لایت دستشویی از محبوب ترین مدل آینه‌های سرویس‌بهداشتی هستند . آینه‌های بک|‌لایت دستشویی به دلیل طراحی و مدل بسیار خاصشان زیبایی بسیار زیادی دارند . از همین رو هم از آینه‌های بک‌لایت دستشویی در اکثر محیط ها و مکان ها استفاده می‌شود .

به همین علت هم آینه‌های بک‌لایت دستشویی در این‌چند سال از پرفروش‌ترین مدل آینه سرویس‌بهداشتی موجود در بازار بوده‌اند . طراحی و مدل‌های آینه بک‌لایت به گونه‌ای است . که در پشت آینه دستشویی بک‌لایت لامپ‌هایی قرار دارند . که نور تولید شده از این‌لامپ‌ها به خود آینه و دیوار برخورد می‌کند . و نوری بسیار زیبا و ملایمی را تحویل محیط دستشویی شما عزیزان می‌دهد .

آینه4
آینه بک‌لایت دستشویی

البته مدل‌های بسیار مختلف و متنوع ای از آینه سرویس‌بهداشتی بک لایت در بازار موجود می‌باشد . که با توجه به این‌موضوع می‌توان . به راحتی یک آینه دستشویی بک‌لایت مناسب را در بازار پیدا و استفاده کرد .

محیط‌های دستشویی و سرویس بهداشتی اگر نیاز به کمی نور را داشته باشند . استفاده از آینه دستشویی بک‌لایت در این‌محیط‌ها می‌تواند . یک انتخاب بسیار عالی و خوبی باشد . زیرا که می‌تواند . نور این‌محیط‌ها را به راحتی فراهم کند . همچنین استفاده از آینه بک‌لایت دستشویی در محیط سرویس‌بهداشتی و دستشویی می‌تواند .

آرایش در این‌چنین محیط‌هایی را بسیار راحت‌تر و جذاب‌تر کند . البته مدل آینه سرویس‌بهداشتی بک‌لایت در رنگ‌های مختلفی در بازار موجود می‌باشند . که می‌توان . متناسب با دکوراسیون محیط مورد نظر از این‌مدل آینه دستشویی بک‌لایت رنگی استفاده کرد . پبشنهاد ما استفاده از این روشویی مدل BIANCA برند تیفانی در کنار آینه دستشویی بک‌لایت است . که می‌تواند یک ترکیب بسیار زیبا و جذاب برای محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی باشد .

آینه سرویس‌بهداشتی
آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی

مدل آینه سرویس‌بهداشتی چراغ‌دار

از دیگر مدل آینه های سرویس‌بهداشتی چراغ‌دار محبوب می‌توان . به آینه‌های دستشویی لامپی اشاره کرد . آینه‌های لامپی دستشویی نیز شباهت‌ها و تفاوت‌های مختلفی نسبت به آینه‌های دستشویی بک‌لایت دارند . آینه‌های لامپی دستشویی با اسم های بسیار گوناگونی در بازار موجود می‌باشند . که می‌توان به آینه‌های هالیوودی اشاره کرد .

همچنین از آینه‌های دستشویی لامپی به عنوان آینه گریم هم اشاره می‌شود . زیرا از این‌مدل آینه‌های دستشویی لامپ‌دار به خاطر نور فوق‌العاده‌شان در اتاق‌های گریم استفاده می شود . همان طور که از اسم این‌مدل آینه دستشویی لامپی مشخص است . بر روی این‌مدل آینه دستشویی لامپی ، لامپ‌هایی با فاصله‌های مشخص از هم قرار دارند . این‌فاصله مشخص دو مزیت دارد . اول اینکه باعث زیبایی بیشتری خود مدل آینه سرویس‌بهداشتی لامپی می‌شود . و هم نور تولید شده از لامپ‌ها به صورت یکنواخت در محیط مورد نظر پخش می‌شود .

آینه دستشویی چراغ‌دار

البته چینش لامپ ها بر روی آینه دستشویی لامپی با هر مدل آینه دیگر متفاوت است . به طوری که چینش لامپ‌ها بر روی آینه دستشویی دایره ای شکل با چینش آنها بر روی آینه دستشویی افقی متفاوت است .

در صورت بروز مشکلی برای لامپ‌های این‌مدل آینه دستشویی می‌توان . به راحی آنها را تعویض و جایگزین کرد . همچنین آینه‌های دستشویی لامپی مانند آینه‌های بک‌لایت دستشویی در رنگ‌های مختلفی در بازار موجود می‌باشند .کیفیت و نوع لامپ‌ها نیز تاثیر مستقیم بر قیمت این‌مدل آینه‌هایی دستشویی لامپی دارند . آینه‌های دستشویی لامپی در ابعاد مختلف و متنوع‌ای موجود می‌باشند .

از همین رو هم می‌توان به راحتی آینه مورد نظر خود را متناسب با ابعاد محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی انتخاب و استفاده کرد . قطعا استفاده از این روشویی مدل SQUARE برند تیفانی در کنار آینه دستشویی . می‌تواند . جلوه‌ای فوق‌العاده به محیط مورد نظر بدهد . و محیط دستشویی را بسیار زیباتر از قبل کند .

آینه لامپی دستشویی

آینه ضد بخار

قطعا آینه ضدبخار حموم از واجب‌ترین و مناسب‌ترین آینه هایی که باید برای محیط‌های دستشویی و حموم خونه‌ات تهیه و استفاده کنی . دلیلش هم اینکه حتما برای تو هم این‌مشکل پیش اومده که می‌خواستی توی محیط حموم از مدل آینه سرویس‌بهداشتی استفاده کنی ، اما سطح آینه رو بخار گرفته و به همین علت هم نمی‌تونی به درستی از آینه حمام ضدبخار استفاده کنی . وقتی هم که سطح آینه رو تمیز می کنی میبینی که سریع دوباره سطح آینه حموم رو بخار میگیره . اما در حال حاضر با وجود آینه حموم ضدبخار می‌تونی به راحتی از یک آینه توی محیط حموم استفاده کنی .

دیگه کاملا از روی اسم آینه ضدبخار مشخصه که این مدل آینه سرویس‌بهداشتی دیگه توی محیط‌های حموم بخار نمی‌کنند . این‌ویژگی فوق العاده قطعا خیلی به کارت میاد . برای مثال شاید بخوای ریش صورتتو توی محیط حموم بتراشی قطعا همین ویژگی آینه حموم ضدبخار خیلی به کارت میاد ، و توی اون لحظه هست که می‌تونی فرق بین کارایی یک آینه دستشویی ساده رو با یک آینه حموم ضدبخار متوجه بشی .

نحوه کار آینه ضدبخار

شاید داری با خودت میگی که حتما این‌مدل آینه خیلی طراحی خاص و پیچیده‌ای دارند . که ویژگی ضدبخار بودن رو دارند . اما باید بگم که طراحی آینه ضدبخار خیلی ساده‌تر از اون چیزیه که فکرشو می کنی . اول باید به این‌موضوع اشاره کنیم ، که سطح مدل آینه سرویس‌بهداشتی ضدبخار رو یک المنت ، گرم می‌کنه ، و به همین علت هم همین گرمای سطح آینه حمام لوکس باعث میشه که عمل معیان اتفاق نیوفته . در حالت عادی بخار آب روی سطح نسبتا سرد آینه حموم میشنیه و به همین علت هم تبدیل به مایع میشه .

سه نکته برای خرید مدل آینه سرویس‌بهداشتی مناسب

ابعاد مدل آینه سرویس‌بهداشتی : ابعاد آینه دستشویی مورد نظر باید متناسب با محیط مورد نظر باشد . برای مثال مناسب نیست . که برای یک محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی که فضای کوچکی دارد . یک آینه دستشویی با ابعاد بزرگ انتخاب و استفاده کرد . همچنین برعکس این‌موضوع هم صدق می‌کند . یا ابعاد آینه دستشویی متناسب با ابعاد وسایل داخل محیط مورد نظر باشد . به طوری که ابعاد آینه دستشویی هرچه نزدیک‌تر به روشویی دستشویی باشد . با حفظ تناسب باعث زیبایی بیشتر محیط می‌شود .

نکته دیگر تناسب مدل آینه سرویس‌بهداشتی با محیط مورد نظر است . به طوری که مدل آینه مورد نظر بهتر و مناسب است . که متناسب با شرایط محیط مورد نظر باشد . به طور مثال برای محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی‌ای که نیازمند مقداری نور است . استفاده از آینه چراغ‌دار دستشویی می ‌تواند . بسیار عالی و خوب باشد .

نکته سوم تناسب رنگ آینه دستشویی با دکوراسیون محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی است . مناسب و خوب است . که رنگ مدل آینه سرویس‌بهداشتی متناسب با تم دکوراسیون محیط مورد نظر باشد . برای مثال محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی‌ای که رنگ بندی و تم سفیدی دارند . استفاده از آینه دستشویی طوسی رنگ می‌تواند . بسیار عالی باشد. و یا آینه‌های دستشویی طلایی رنگ برای محیط‌هایی که رنگ بندی مشکی‌ای دارند . بسیار عالی و مناسب است .

آینه سرویس‌بهداشتی
آینه سرویس‌بهداشتی قاب‌دار

همین الان ست روشویی و آینه خودتو تهیه کن !

به دلیل نوسانات بسیار شدید قیمت ارز توی کشور که خودت هم حتما ازش خبر داری و می‌دونی چه تاثیرگذاری زیادی روی تغییر قیمت انواع محصولات مثل مدل آینه سرویس‌بهداشتی داره . سایت شادکو بهت پیشنهاد می‌کنه که همین الان محصول مورد نظر خودتو تهیه و استفاده کنی .

سایت ما در تلاشه که قیمت محصولات خودشو در کف قیمت نگه داره و با خرید در همین لحظه می‌تونی اون محصولی که دوست داری رو با قیمت بسیار مناسب‌تری داشته باشی .

مزیت خرید اینترنتی

شاید با خودت فکر کردی که چرا باید خرید اینترنتی و آنلاین انجام بدم ؟ و اینکه اصلا خرید اینترنتی چه مزیت هایی می تونه نسبت به خرید حضوری داشته باشه ؟ چند دقیقه از وقتتو با من باش تا نکات مثبت و مزیت های خرید اینترنتی رو کاملا بهت بگم . بدون شک بزرگ ترین مزیت خرید اینترنتی خرید راحت و آسونه ! خودت فرض کن با لباس راحتی نشسته روی مبل توی هر ساعت از روز و یا شب به راحتی می تونی اون محصولی که دوست داری و مثل انواع مدل آینه سرویس‌بهداشتی تهیه و استفاده کنی و نهایت لذت رو ازش ببری .

حالا همین وضعیت رو با خرید حضوری مقایسه کن که همون اماده شدن و رسیدن به محل مورد نیاز چقدر می تونه زمان ببره . از مزیت های دیگه خیلی خوب و مهم خرید آنلاین نسبت به خرید حضوری تنوع فوق العاده زیاد محصولاته . برای اینکه توی خرید حضوری بتونی تعداد مناسبی از محصولی که می‌خوای رو ببینی باید کلی فروشگاه و مغازه رو زیر رو کنی . اما توی خرید اینترنتی دیگه این‌طو نیست . به لطف وجود اینترنت می تونی به راحتی تموم به کلی فروشگاه سر بزنی و محصولات مختلف رو مثل آینه چراغ‌دار لمسی مقایسه کنی تا بتونی اون محصولی که شایسته تو هست رو خریداری کنی .

دور بودن از اجبار و اسرار زیاد از مزیت های خیلی خوب دیگه خرید آنلاینه . شاید برای تو هم پیش اومده باشه که توی مغازه بین چند محصول دو دلی و به اسرار زیاد فروشنده اون محصولی که شاید اصلا دوست نداشته باشی رو تهیه میکنی و در آخر هم از خریدت قطعا ناراضی‌ای ، ولی با وجود خرید اینترنتی دیگه اون اجبار و اسرار وجود نداره . بدون استرس و به آسونی تموم اون چیزی که نیازت هست رو تهیه و استفاده کنی .

آینه2
آینه دستشویی زیبا

فروشگاه شادکو جهت خرید مدل آینه سرویس‌بهداشتی

شما عزیزان می‌توانید . انواع مدل آینه سرویس‌بهداشتی بک لایت و انواع روشویی‌ها را در قسمت فروشگاه سایت شادکو مشاهده کنید . و بین کلی محصول متنوع و متفاوت مدل آینه سرویس‌بهداشتی و دستشویی بک‌لایت مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنید . همچنین در سایت شادکو محصولات دیگر نیز موجود می‌باشند . با نگاه میتونی به کلی محصولات مختلف و جذاب دسترسی داشته باشی فقط برای اینکار لازمه که روی لینک پایین کلیک کنی .

آینه دستشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code