اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

3 مدل آینه دستشویی جدید

مدل آینه دستشویی جدید

مدل آینه سرویس‌بهداشتی‌هایی که سال های مختلف وارد بازار میشن ، معمولا بر اساس قیمت‌هاشون و سبک‌هاشون متفاوت هست . تو این مطلب قصد داریم شما رو با انواع این مدل‌های آینه سرویس‌بهداشتی آشنا کنیم . اینجا بهتون علت‌های اختلاف قیمت آینه‌هارومیگیم و بهترین برند‌ها و تولید کننده‌های برتر کشور رو بهتون معرفی می‌کنیم .

چرا باید با مدل آینه دستشویی جدید آشنا بشی

محیط‌های دستشویی معمولا به دلیل نداشتن پنجره، نور کافی رو ندارن. و به همین دلیل هم استفاده از مدل‌های آینه دستشویی چراغ‌دارمثل آینه‌های بک‌لایت تو این‌محیط‌ها می‌تونه نور این‌محیط‌ها را تامین کنه. و جلوه‌ای بسیار زیباتر به محیط دستشویی شما عزیزان ببخشه و محیط دستشویی شما را بسیار زیباتر از قبل بکنه البته باید آینه دستشویی کاملا متناسب با محیط دستشویی و وسایل امورد استفاده تو اون‌ محیط باشه.

3 مدل آینه دستشویی جدید
آینه دستشویی زیبا

مدل آینه دستشویی جدید

آینه ضدبخار

آینه چراغدار

آینه شلف‌دار

آینه کمددار

انواع مدل آینه چراغ‌دار دستشویی جدید

آینه بک‌لایت

آینه ال ای دی

آینه لامپی

آینه دستشویی چراغ‌‌دار

مدل آینه دستشویی جدید بک‌لایت

قطعا در بورس ها و فروشگاه آینه دستشویی آینه‌های بک‌لایت دستشویی یکی از محبوب‌ترین 3 مدل آینه دستشویی جدید موجود هستند. که طراحی بسیار خاص و زیبایی دارند . و به همین علت هم از آینه‌های بک‌لایت دستشویی و سرویس‌بهداشتی در اکثر محیط‌ها و مکان‌ها استفاده می‌شود . و همیشه آینه‌های بک‌لایت دستشویی از پرفروش‌ترین مدل آینه های دستشویی جدید موجود در بازار بوده‌اند .

طراحی این‌مدل آینه های دستشویی بک‌لایت به گونه‌ای است . که در پشت آینه‌ها لامپ هایی قرار دارد . که نور تولید شده از این‌لامپ‌ها به خود آینه‌ها و دیوار برخورد می‌کند . و نوری بسیار زیبا و ملایمی را تحویل محیط دستشویی و یا سرویس بهداشتی شما عزیزان می‌کند . امروزه هم که آینه‌های بک‌لایت دستشویی در ابعاد بسیار مختلفی تولید و به فروش می‌رسند .

3 مدل آینه دستشویی جدید
آینه بک‌لایت

قطعا در ساخت آینه‌ بک‌لایت از مناسب‌ترین آینه‌ها برای محیط‌های دستشویی و حمام هستند.. زیرا این‌محیط‌ها معمولا نور کافی را ندارند.. . و استفاده از این‌آینه‌های چراغ‌دار در این‌محیط‌ها می‌تواند. یک انتخاب مناسب و عالی باشد. همچنین استفاده از این در محیط دستشویی می‌تواند. آرایش در این‌محیط‌ها را بسیار راحت‌تر و بهتر کند. شما عزیزان می‌توانید. انواع مدل‌ها و طرح‌های این‌مدل آینه‌های بک‌لایت را در قسمت فروشگاه سایت شادکو مشاهده و خرید کنید. وجود این‌همه تنوع در مدل‌ها باعث راحتی در خرید مشتری شده است.

قطعا در بورس‌ها و فروشگاه آینه دستشویی آینه‌های بک‌لایت دستشویی یکی از محبوب‌ترین مدل‌های آینه دستشویی جدید موجود توی بازار هستند که طراحی بسیار خاص و زیبایی دارن. و برای همین هم از آینه بک‌لایت دستشویی و سرویس‌بهداشتی تو بیشتر محیط‌ها و مکان‌ها استفاده می‌شه . و همیشه آینه‌های بک‌لایت دستشویی از پرفروش‌ترین مدل آینه های دستشویی جدید موجود در بازار بودن.

طراحی این‌مدل آینه‌های دستشویی بک‌لایت طوریه که در پشت آینه‌ها لامپ‌هایی قرار داره که نور تولید شده از این‌لامپ‌ها به خود آینه‌ها و دیواره های سرویس‌بهداشتی برخورد می‌کنه. و نوری بسیار زیبا و ملایمی را تحویل محیط دستشویی و یا سرویس بهداشتی شما عزیزان می‌کنه . امروزه هم که آینه‌های بک‌لایت دستشویی در ابعاد بسیار مختلفی تولید و به فروش می‌رسن .

قطعا در ساخت آینه‌ بک‌لایت از مناسب‌ترین آینه‌ها برای محیط‌های دستشویی و حمام استفاده میشه زیرا این‌محیط‌ ها معمولا نور کافی را ندارن و استفاده از این‌آینه‌های چراغ‌دار توی این‌محیط‌ها می‌تونه یک انتخاب مناسب و عالی باشه. همچنین استفاده از این آینه بک‌لایت دستشویی در محیط دستشویی می‌تونه آرایش و اصلاح تو این‌محیط‌ها رو بسیار راحت ‌تر و بهتر بکنه. شما عزیزان می‌تونین. انواع مدل‌ها و طرح‌های این‌مدل آینه‌های بک‌لایت رو تو قسمت فروشگاه سایت شادکو مشاهده و خرید کنین. وجود این‌همه تنوع در مدل‌ها باعث راحتی تو خرید مشتری شده

لامپی جدید یکی از مدل آینه دستشویی جدید

آینه‌های لامپی دستشویی از دیگر مدل آینه‌ چراغ‌دار دستشویی هستند. که با آینه‌های بک‌لایت دستشویی شباهت‌ها و تفاوت‌های نیز دارند. آینه‌های لامپی با اسم‌های بسیار گوناگونی شناخته می‌شوند. برای مثال چون از این مدل آینه دستشویی جدید در اتاق‌های گریم استفاده می‌شود.. از آینه‌های لامپی به عنوان آینه‌های گریم نیز یاد می‌شود. همان طور که از روی اسم این‌مدل آینه ها مشخص است..

دارای تعدادی لامپ بر روی آینه‌ها می‌باشند. که در فاصله‌های مساوی از هم بر روی آینه‌های دستشویی قرار گرفته‌اند. که این‌موضوع هم باعث زیبایی بیشتر آینه دستشویی لامپی می‌شود.. و هم نور تولید شده از لامپ‌ها به صورت یک نواخت در محیط مورد نظر پخش می‌شود.

آینه لامپی دستشویی

3 مدل آینه دستشویی جدید لامپ‌دار در رنگ‌های مختلفی تولید و به فروش می‌رسند. که از محبوب‌ترین رنگ‌ها می‌توان به رنگ های آبی ، صورتی ، سفید و آفتابی اشاره کرد . آینه‌های لامپی نیز در ابعاد بسیار گوناگونی تولید و در فروشگاه‌های مختلف به فروش می‌رسند . نوع و مدل لامپ‌‌ها تاثیر مستقیم بر قیمت آینه‌های لامپی دارد .

و در صورت بروز مشکلی برای لامپ‌ها می‌توان به راحتی لامپ ها را تعویض و جایگزین کرد . از مناسب‌ترین روشویی ها برای استفاده در کنار این‌مدل آینه‌های لامپی می‌توان به این روشویی مدل آترین برند BAKHTAR اشاره کرد . که محیط دستشویی شما را بسیار زیباتر از قبل می‌کند . و جلوه‌ای فوق العاده به محیط مورد نظر شما می‌دهد .

3 مدل آینه دستشویی جدید
آینه لامپی دستشویی

آینه‌ی شلف‌دار مدل آینه دستشویی جدید

همان طور که همه ما مشاهده کرده‌ایم . استفاده از وسایل تزئینی در محیط‌ها و مکان ها بسیار معمول بوده است . که استفاده از این‌وسایل تزئینی هم تاثیر بسیار مثبتی در دکوراسیون محیط مورد نظر می‌گذارد . اما در حال حاضر از وسایل تزئینی به صورت ویژه برای خود وسایل خانه هم استفاده می‌شود . که می‌توان به شلف‌های آینه سرویس بهداشتی اشاره کرد .

شلف‌های بسیار گوناگونی برای استفاده درکنار مدل آینه های دستشویی جدید موجود می‌باشند . که از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین آنها می‌توان به عنوان ساعت‌ها ، گلدان‌ها و همچنین برچسب ها اشاره کرد . که همچنین این‌مدل شلف‌ها در جنس‌ها و کیفیت‌های مختلفی به فروش می‌رسند . قیمت شلف‌ها با توجه به مدل و کیفیت محصول می‌تواند متفاوت باشد .

آینه شلف‌دار دستشویی

برای استفاده از شلف‌ها معمولا برای یکی از 3 مدل آینه دستشویی جدید یک طاقچه یا کمدی طراحی می‌کنند . که متناسب با ابعاد مدل آینه دستشویی جدید باشد . و بعد هم شلف‌ها را با توجه به ابعاد و مدل‌شان بر روی این‌طاقچه و یا کمد قرار می‌دهند و استفاده می‌کنند .

همچنین قاب زیبای آینه های دستشویی نیز به عنوان شلف آینه به حساب می‌آید . ترکیب استفاده از آینه‌های دستشویی شلف‌دار در کنار این روشویی مدل مالنیت برند BAKHTAR از بهترین ترکیب‌ها برای استفاده در محیط‌های دستشویی و سرویس بهداشتی است . که جلوه‌ای فوق العاده زیبا به محیط مورد نظر شما عزیزان می‌هد .

سه نکته خرید در مورد 3 مدل آینه دستشویی جدید

نکته اول تناسب ابعاد آینه با محیط دستشویی : باید آینه‌‌دستشویی جدید که برای محیط دستشویی و یا سرویس بهداشتی خود خریداری می‌کنید علاوه بر زیبایی و کیفیت ابعاد آن متناسب با محیط دستشویی و یا سرویس بهداشتی باشد . که این‌تناسب ابعاد باعث زیبایی بیشتر محیط دستشویی می‌باشد . آینه‌های دستشویی در ابعاد مختفی موجود می‌باشند .

که می‌توان به راحتی متناسب با محیط مورد نظر مان یک آینه خوب را تهیه و استفاده کرد . نکته دوم تناسب ابعاد آینه با وسایل داخل محیط : آینه خریداری شده ما باید ابعاد متناسب با وسایل داخل محیط دستشویی و یا سرویس بهداشتی داشته باشد . به طور مثال مناسب است . که ابعاد مدل آینه دستشویی جدید متناسب با روشویی دستشویی باشد .

3 مدل آینه دستشویی جدید
آینه سرویس بهداشتی زیبا

که با حفظ تناسب و نظم باعث زیبایی بیشتر دکوراسیون دستشویی می‌شود . نکته دوم رنگ آینه دستشویی مدرن : آینه انتخابی ما باید رنگش متناسب با محیط مورد نظر باشد . برای مثال آینه‌های طلایی رنگ بسیار مناسب برای یکی از 3 مدل آینه دستشویی جدید دستشویی‌ای هستند . که ظاهر و تم مشکی رنگی دارند . همچنین آینه‌های طوسی رنگ بسیار مناسب برای محیط‌هایی هستند . که تم سفید رنگی دارند . توجه به این‌سه نکته می تواند . بسیار بر دکوراسیون محیط مورد نظرمان نتیجه مثبت داشته باشد .

3 مدل آینه دستشویی جدید ضد بخار


آینه ضدبخار نوعی آینه هوشمند است که به سیستم گرمکن مجهز است . این سیستم گرمکن در مرکز آینه و در قسمت پشت آنبه صورتی که قابل رویت نباشد نصب می‌شود . پس از روشن‌شدن این گرمکن گرما به صورت یکدست در سطح آینه پخش می‌شود و‌ به این ترتیب از ایجاد بخار آب روی سطح آینه و در نتیجه ایجاد لکه روی آن ممانعت به عمل می‌آورد .

مزیت خرید آینه ضد بخار


یکی از مزایای این آینه سرویس‌بهداشتی جدید که شما را مجاب به خرید آن می‌کند ایمنی بسیار بالای آن است . با وجود اینکه این آینه با الکتریسیته کار می‌کند اما با وجود اینکه در محیطی مرطوب قرار دارد دارای ولتاژ ضعیفی است که یارای صدمه به انسان را ندارد . همچنین وجود حسگر در سیستم ضدبخار اغلب آینه‌ها شما را از لمس آن می‌رهاند و کافی است کمی به آینه هوشمند نزدیک شوید تا حضور شما را تشخیص داده و روشن شود ضمن اینکه اغلب آینه‌های شدبخار بک‌لایت نیز هستند که در این صورت شما با خرید آن با یک‌ تیر دو نشان را هدف خواهید گرفت .

مزایای ذکرشده در3 مدل آینه دستشویی جدید در کنار دیگر مزایای آینه ضذبخار آن را در بورس آینه حمام سرآمد قرار داده است . اگر به ایجاد چند سیم‌کشی مختلف در یرویس بهداشتی تمایل نداشته باشید می‌توانید اتصالات آن را به مدار لامپ سرویس بهداشتی وصل کنید تا تنها یه سیم‌کشی در محیط وجود داشته باشد . در این صورت به محض روشن شدن لامپ دستشویی یا حمام سیستم ضدبخار نیز شروع به کار می‌کند .

3 مدل آینه دستشویی جدید
آینه سرویس‌بهداشتی جدید

سه نکته درباره 3 آینه دستشویی جدید ضد بخار در حمام

در تولیدی آینه سرویس‌بهداشتی ، آینه ضدبخار مرغوب دارای ضمانت می‌باشد و تولیدکنندگان مطرحی چون شادکو که از کیفیت محصول خود آگاهندبه راحتی صحت و ماندگاری محصول خود را تضمین میکنند .

اگر آینه ضدبخار دارای المنت باشد در صورتی که بر اثر وقوع حادثه آینه بشکند می‌توان المنت آن را در پشت یکی از 3 مدل آینه دستشویی جدید دیگری نصب کرد .

عملکرد مدل آینه دستشویی جدید آینه ضدبخار به دو روش است : در حالت اول گرم شدن سطح آینه از ایجاد بخار جلوگیری می‌شود و در حالت دوم لایه‌ی ضدبخار روی سطح آینه اجازه‌ی تشکیل بخار روی سطح آن را نمی‌دهد .

آینه دستشویی جدید

مزیت خرید اینترنتی انواع مدل آینه دستشویی جدید

خرید اینترنتی در مرکز فروش آینه سرویس‌بهداشتی ، مزایای بسیار زیادی هم‌چون راحتی خرید را دارد . که آدم می‌تواند . به راحتی در 24 ساعت شبانه روز بدون معطلی محصول خود را مانند مدل آینه دستشویی جدید را تهیه و استفاده کند . و همچنین با این‌کار به محیط زیست کمک می‌کند . و باعث آلودگی کمتری می شود . همچنین در خرید اینترنتی تنوع بسیار بیشتری در محصولاتی مانند آینه‌های دستشویی وجود دارد . که به راحتی در عرض چند دقیقه می‌توان همه این‌محصولات را مشاده کرد .

همچنین امکان مقایسه بسیار راحت و سریع بین محصولات وجود دارد . و می‌توان چند کالا را مانند آینه های دستشویی را مقایسه و دیدن کرد . در حال حاضر هم با توجه به شرایط کرونا خرید اینترنتی انتخاب بسیار عاقلانه‌تری است .

همچنین بدون ماندن در ترافیک سنگین شهر و بدون ازدحام جمعیت در شهر ها و مغازه ها می‌توان . به راحتی آینه مورد نظر خود را تهیه و خریداری کرد .

آینه سرویس‌بهداشتی گرد

یکی از پرطرفدارترین انواع آینه سرویس‌بهداشتی معمولی ، سرویس‌بهداشتی آینه گرد است که محبوبیت آن قشر خاصی را شامل نمی‌شود بلکه هرکس با هر سلیقه‌ای ممکن است خواهان یک آینه‌ی گرد برای دستشویی خود شود .

آینه‌ی سرویس‌بهداشتی گرد دارای ظاهری منعطف و عاری از هرگونه تحکم است و عدم وجود هرگونه زاویه و ضلع در ساختار ظاهری این آینه آن را مناسب برای استفاده در محیط‌های گوناگونی از جمله دستشویی‌ها قرار می‌دهد . یکی از حالاتی که علاوه بر افزایش جذابیت دستشویی ، به بزرگتر جلوه‌گر شدن آن کمک شایان توجهی می‌کند استفاده از چند آینه‌ی گرد در ابعاد مختلف پر کنار هم است .

در صورتی که این 3 مدل آینه دستشویی جدید به صورت طولی در کنار یکدیگر قرار گرفته شوند تصویر ایجاد شده نیز پهنای بیش‌تری را پوشش می‌دهد . علاوه‌بر کاربردی بودن نصب چند آینه کنار هم ، چند آینه با رنگ‌های متفاوت در کنار هم جنبه‌ی زیبایی نیز دارد و می‌تواند میان رنگ‌ کاشی‌ها و المان‌های موجود در دستشویی هارمونی خوشایندی ایجاد کند .

3 مدل آینه دستشویی جدید

مزایای آینه گرد

در بورس آینه دستشویی یکی از مزایای استفاده از آینه‌ی گرد این است که با وجود یک قاب چوبی می‌تواند با سبک روستیک و شرقی هماهنگ شود و همچنین با وجود قابی ساده همچون قاب استیل و یا قاب‌های با رنگ خنثی به یه سرویس‌بهداشتی با سبک مدرن نمایی زیبا ببخشد و‌همین امر هنگام خرید برای شما بسیار راه‌گشا بوده و این آینه را به عنوان یک الویت در صدر انتخابات شما قرار می‌دهد . علاوه بر آنچه ذکر شد از آینه گرد می‌توان بدون قاب به صورت ساده ، طرح‌دار ، تراش‌خورده استفاده کرد.

یکی از3 مدل آینه دستشویی جدید گرد را می‌توان بصورت ، بک‌لایت نیز مورد استفاده قرارداد که هم ، ظرافت موجود در محیط را تقویت کرد ضمن اینکه آینه‌ی گرد بک‌لایت نه تنها در سرویس‌بهداشتی بلکه در محیط‌هایی چون سالن‌های زیبایی نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است . همچنین یکی از مواردی که هنگام انتخاب یک آینه سرویس‌بهداشتی تهران باید به آن توجه شود همسانی اندازه‌ی قطر آینه با طول روشویی است چراکه ناهماهنگی میان سایز روشویی و آینه دستشویی باعث ایجاد نازیبایی در آن می‌شود .

3 مدل آینه دستشویی جدید

نحو‌ی نصب آینه گرد

در آینه دستشویی مدرن و شیک ، عدم توازن بین ابعاد روشویی و آینه دستشویی زمانی که آینه گرد به صورت تک مورد استفاده قرار گیرد بیش‌تر به چشم می‌آید ، این در حالی است که در صورت قرارگیری چند مدل آینه دستشویی جدید گرد در کنار هم عدم یکسانی طول آینه و روشویی در کنار هم ممکن است نه تنها دیده را آزرده نکند بلکه دارای ظاهری چشمگیر‌ و بی‌نظیر باشد .

تنوع سایز در آینه‌ی گرد بسیار بالاست و تولیدکننده به کمک گردبر قادر است آینه‌ای با هر شعاعی که مد نظر مشتری است تولید کند . آینه گرد با توجه به ساختار طاهری خود معمولا به عنوان آینه قدی مورد استفاده قرار نمیگیرد و در صورت بزرگ بودن تصویر آن نهایتا تا نیم‌تنه فرد را پوشش می‌دهد .

آینه دستشویی

فروشگاه سایت شادکو جهت خرید مدل آینه دستشویی جدید

شما عزیزان می‌توانید . انواع محصولات سرویس بهداشتی مانند آینه‌های دستشویی را در طرح‌ها و مدل‌های بسیار مختلف و گوناگونی در تنوع بسیار زیاد در قسمت فروشگاه سایت شادکو مشاهده و در صورت نیاز خریداری کنید . همچنین آینه‌های بک‌لایت دستشویی شادکو در ابعاد مختلفی تولید و به فروش می‌رسند . و تنوع رنگی خوبی نیز دارند . و در چهار رنگ زیبا و محبوب تولید و به فروش می‌رسند .

3 مدل آینه دستشویی جدید
آینه دستشویی جدید

نکات مهم در مورد مدل آینه دستشویی جدید ضد بخار در حمام چیست ؟

عملکرد آینه ضدبخار به دو روش است : در حالت اول …….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code