دیگه از آینه های قدیمی و زشت خسته شدی ؟!

پس با آینه های بک لایت و مدرن حالت رو خوب کن!

آینه‌ قدی از جمله پرکاربردترین انواع آینه میباشد که ارتفاع آن بیشتر از 1.5 متر است. از این آینه ها در بخش های مختلف چون راهرو و اتاق خواب و … استفاده میشود. به دلیل زیبایی فراوان برخی از مدل های آینه قدی ، حتی برای قسمت هایی چون سالن پذیرایی نیز از آن ها استفاده میکنند. البته محل و جانمایی آینه در هر بخش ساختمان مهم است. مورد بعدی ، کیفیت شیشه آینه است. بهتر است شیشه ای که از آن برای ساخت آینه بهره میبرند شفاف و مقاوم باشد. ساخت آینه معمولا به وسیله شیشه فلوت صورت میگیرد ولی در تولیدی صنایع فرکو از شیشه های سوپر کلییر بهره میبرند.

 آشنایی با جدیدترین مدل های آینه قدی در صنایع فرکو :

آینه چراغ دار

در آینه های قدی چراغ دار ، لامپ به قسمت کناری و یا قاب آینه متصل میشود. همچنین شکل چراغ میتواند به صورت لوگو یا هر طرح دلخواه بر روی آینه اجرا شود. بنا به سلیقه میتوان از سنسور حرکتی و لمسی برای تعییر رنگ نور و روشن و خاموش کردن آینه ها بهره برد.

آینه قدی بک لایت

در آینه های بک لایت در قسمت پشتی آینه از چراغ استفاده میشود. روشن شدن چراغ سبب میشود که هاله نور در گوشه آینه تشکیل شود.

آینه هوشمند

علاوه بر چراغ ، به امکاناتی مانند تایمر و در موارد پیشرفته حتی صفحه نمایش و اسپیکر مجهز است.

پل ارتباطی با فرکو

  • میتوانید برای تماس و ارتباط با مجموعه فرکو از اطلاعات زیر استفاده کنید .
  • شماره تماس با شرکت فرکو : 02188068352 و 09101767773
  • پیج اینستاگرام فرکو را از طریق این لینک دنبال کنید ( shadkoo.ir@ ) و جدیدترین طرح هارا تماشا کنید.
  • آدرس سفارش حضوری : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجید پور ، نبش بن بست آرمین پلاک 106

برای این که کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند ، شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نمایید.